Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 7:25 am   A miało być tak pięknie..  

Siema.

Miałem odpalać dziś cyklona:

1-10 prop 100 mg e2d
1-5 Meta 30 mg ed
7-11 Wino 30 mg e2d

Wszystko super, nastawienie psychiczne 100 %, a tu dziś odbieram wyniki prób wątrobowych i:

ASPAT 147 U/L (NORMA DO 40)
ALAT 63 U/L (NORMA DO 40)

TRAGEDIA! Nie spodziewałem się, że nolva może tak yebac po wątrobie. Stosuję ją od tygodnia, 20 mg rano na czczo z sylimaryną i 20 mg na noc, tydzień przed tym popiłem trochę (z 4 dni na bombie... :572: ) I tak jakoś od kilku dni czułem coś, że mnie uciska po prawej stronie, myślałem, że wkręta, ale jednak nie...

No, ale nic, cykl musi być odpalony, na początku bez orali za to z dużą ilością regeneratorów wątroby, póki co wcinam hepatil 6 caps ed, ale chcę jeszcze połapać hepargen.

No ale do rzeczy, kminie co tu teraz wbijać, aby porządnie mnie ruszyło, przypominam, że lajtowe dawki nie działają na mnie zbyt.. a na początku bardzo tego chciałem i tak owe stosowałem, niestety z marnym skutkiem..

A więc myślę albo nad zwiększeniem propa, albo wjazdu na pierwsze 6 tyg na omena, lub jeszcze dodanie do tego npp, chociaż wolałbym zostawić npp na dalsze cykle, ale mam okazję kupić spofe w dobrej cenie z terminem do końca marca. No ale tu też jest kwestia małego gino które mam, suty nie bolą, ale są powiększone i to tak nie ciekawie chyba wygląda.

Dobra to ja wrzucę swoje propozycję cykli:

1-8 prop 150mg e2d
7-10 wino 30 mg ed

1-6 omo 250 mg e3d
6-10 prop 100mg e2d
6-10 wino 30 mg ed

1-10 prop 100 mg e2d
1-7 npp 100 mg e2d
7-11 wino 30 mg ed


Te wino tam to oczywiście po wcześniejszym zbadania wątroby i odebraniu wyników w normie.

Tylko nie pisać aby dał sobie spokój z cyklem, bo takie życie brzydkie, że jak nie wezmę się za to, to znów imprezy w głowie będą i gorzej na tym wyjdę zdrowotnie :wink:
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 7:32 am     

No beka beka,ja ostatnio odbieram wyniki,bo robie raz w roku a tu Aspat 107 a Alat 63.Zdziwiłem się bo od 2 miechów jade na meso i kreatynie,3 miesiące temu skończyłem H-drol w minimalnych ilościach,dopiero później doczytałem że substancje energetyzujące też mogą podnosić wyniki wątrobowe.Teraz musze zrobić ze 2 miechy przerwy od pobudzaczy i znowu iść się zbadać.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 8:19 am     

A może zrobić sylwetkę na lato na: prop, wino, x-mass ?
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 8:30 am     

Z orali tylko to wino bym zostawił, dam odpocząć flaczkom.

Najbardziej pasowałby mi cykl na propie + wino, bo wtedy już bym dokładnie wiedział jak reaguję na propa, a jak zmieszam z npp to już takiego obrazu nie będę miał, tak samo jak wejdę po omie, a więc:

1-8 prop 150mg e2d
7-10 wino 30 mg ed

Tylko czy będzie zadowalający mnie progres ? Biłem już raz propa, ale po mecie, 100 mg e2d, no i szału nie było, ale to pewnie za sprawą tej mety, enana biłem 200mg e3d ale progresu nie było, nie działa na mnie poprostu, wiem, że dziwne..
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 9:27 am     

no nie takie dziwne,ja np też bardzo słabo tzn prawie wcale nie reaguje i nie czuje testosteronów.omka tak troche ale prop itp reszta to zero reakcji.kolega na omce co 3dni wynik wyciągnął w góre i urósł a ja nigdy nie miałem przełożenia.
teścia biore tylko na cyklach na podtrzymanie libido.
no cóż-jedni mają więcej receptorów androgennych inni lepiej reagują na środki bardziej anaboliczne.
dołóż jakiś środek wysoko anaboliczny i sprawdz reakcje organizmu...
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 9:34 am     

Co proponujesz ?

Ale i tak myślę, aby tego propa solo pocisnąć wtedy będę wiedział czy na niego reaguje czy nie :wink: Ale może zacząć od razu od 200 mg e2d ? :twisted:
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 9:47 am     

Przy twoich wynikach wątrobowych winko może je jeszcze podnieść,gdzies widziałem tabelke na tym forum,że winko mocniej ora wątrobe niż meta.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 9:57 am     

Mam nadzieje, że ten wynik taki wielki ze względu na tą nolve, tym bardziej przyjętą na noc dzień przed badaniem, przed startem wina obowiązkowo badanie, jeśli będzie okej, a taką mam nadzieje, to startuje z winem, jeśli nie to coś innego wymyślę.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 10:01 am     

ja tak samo jak lysy u mnie test leci do cyklu z koniecznosci raczej niz z samego jego dzialania na przyrosty. choc zawsze tam cos solo tescik da nie moiwe ze nie ale to raczej retencji wiecej niz prawdziwej masy. ale to u mnie , nie u kazdego takmusi byc. mysle ze 200 propa e2d zdecydowanie za duzo w tym wypadku. jak masz apteke to mozesz bic 100 co 36 godzin zeby sie nie bawic w dzielenie na 150mg.
nolva jest hepatotoksyczna niestety. choc dziwne zeby w tydz tak podnioslo. moze wczesniej juz nie bylo zbyt dobrze. wiec jesli mazsz problem z gino lec ATD
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 10:07 am     

ja pamiętam że w jakimś starszym magazynie sportowym też pisali że wino daje gorsze próby wątrobowe niż meta.
ale czy to prawda?nie wiem.
ja bym sprawdził najpierw czy to napewno tylko od nolvy ten zły wynik wątrobowy i dopiero wchodził na cykl.
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 10:09 am     

jak ma problem z gino i słabą wątrobe to niech dołoży i Complit PCT bierze.
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 10:11 am     

Na pewno też od tego, że 2 tygodnie temu pochlałem mocno, w sumie jadłem wtedy jakieś sylimaryny aby trochę ochronić wątrobę, ale jednak ta ilość alkoholu jaka była przyjęte przez te 5 dni pobroiła trochę.

Kusi mnie też to npp spofy, ale przy tym chyba mogę się mocno obawiać gino ?

No ten Comlete PCT fajna sprawa, jadłem to, no ale dużo się płaci za te dodatki w nim, więc wolałbym kupić osobno ATD i Heparagen z apteki.
Ostatnio zmieniony przez SpAiro_ Wto Mar 30, 2010 10:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 10:11 am     

lysy co ty z tym complete. taniej go wyjdzie jak kupi pozadna oslonke i ATD bo to tylko jest potrzebne. a w complete akurat na watrobe nie ma jakiegos mega wypasu jesli chodzi o skład. to wszystko po troche ma rozne rzeczy.
5dni chlałes? no to o czm my tu gadamy i w nolvie sie dopatrujemy
Ostatnio zmieniony przez tomczer17 Wto Mar 30, 2010 10:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 10:12 am     

No właśnie :wink:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 10:15 am     

jesli chodzi o gino progrest to powiem ci ze wypadku npp, deci, trenu rzadko sie zdarza ze to wyskakuje, musi byc ktos bardoz na to podatny, zdecydowanie czesciej ludzie narzakali wlasnie na gino po "prolaktynowych ph" czyli np estra. rzadko kto mial po saa gino progestr. dlatego tez tak malo popularnoscia ciesza sie bromo czy dostinex. wiec mysle ze raczej npp nie zaszkodzi tu az tak, ale b6 mozna w razie co jesc. jednak podbno nandro szkodza tez na watrobe, pisalo kiedys w MD o badanich nad tym
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10