Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Maj 20, 2010 10:30 am     

dukeluke napisał/a:
Ale obiektywnie nie moge nic napisac bo wale koko w nocho co2 dzien i chadzam na manowce wiec dieta z dupy i trening caly czas na jaraniu


Dobrze widzieć że nie tylko ja czasem lubię się pobawić :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Maj 20, 2010 10:56 am     

no nie jesteście sami ;)
też lubie na manowce chadzać
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 20, 2010 11:01 am     

ja tez sie w tym lubowalem. ale wkocnu poszedlem do rozum do glowy i wyciagnalem wnioski ze ponad 3lata kokszenia z imprezowaniem daly w sumie efekty takie ze osiagnalbym to po 2 cyklach na dobrej diecie i bez imprez. no i dzis zapewne lepiej by dzialal 5-6cykl w zyciu niz nasty
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Maj 20, 2010 12:27 pm     

Musi się w życiu znaleźć czas i na zabawę i na ciężką pracę. Na cyklu lepiej dać sobie spokój z używkami. Choć nie mówie bo jak są urodziny ziomka czy coś w ten deseń to leciutko można polecieć-jesteśmy tylko ludźmi. Za to mam takie okresy w roku kiedy tylko uzupełniam dietę.Wtedy wpada dużo alko kalorii, które jednak szybko wypalają się na stymulantach heheh. Od jakiegos pół roku jednak co raz częściej z ekipką latamy na imprezy zupełnie trzeźwi i powiem że daje radę, czasami wspomagamy się xpandem pump wtedy sił starcza na całą noc hehe
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 20, 2010 12:38 pm     

ja ostatnio zagustowalem w mefedronie. bomba cos jak koks + pigula i cala chemie praktyczie idzie wyszczac po paru godzinach i zero zjdazdu. na drugi dzien normalne samopoczucie, apetyt, a to dla mnei duzy plus. jednak i tak pozwole sobie na taka zabawe raz na kilka miesiecy max
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Maj 20, 2010 1:06 pm     

Tomczer moja rada z takich zabawek odstaw wszystkie dopalacze mefedrony itp. Mam znajomego co tym legalnie (ma sklep) obraca i wiem co w tym siedzi i co to jest. Rozpierdala to bardziej niż speed poważnie. Zmierz sobie cisnienie kiedyś jak będziesz na mefim zobaczysz. Lepiej już dopłacić pare zł i kupić coś lepszego co mniej przetyra.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 20, 2010 2:22 pm     

big jesli chodzi o tyranie to ktorego nie widzimy to jakos specjalnie sie tym nie martwie, bo jak mowilem taka przygoda zdarzy mi sie raz na kilka miesiecy, kiedys lecialy kola i speed co week wiec teraz to bedzie lajcik. a jesli chodzi o tyranie to ktore odczuwamy w danym momencie to ci powiem ze mef jest dla mnie najlagodniejszy. mowie tu o samopoczucie po skonczonej imprezie, na drugi dzien. po speedzie szczerze mowiac nie bylo mowy o snie przez nastepna dobe po imprezie, apetetyt przez caly nast dzien tez zjebany. jedynie dobre koła jescze byly zdatne pod tym wzgledem, ale obecnie takich brak, bo wiekszosc nawet nie widzialo MDMA. a mef ma wlasnie dzialanie połaczone jak koks i MDMA. ale mowie to mi sie zdarzy moze raz na kwartal a moze raz na rok nawet wiec nie martwie sie tym az tak, bo w ciagu ostat 3lat imprezowalem tyle razy co kiedys w ciagu miesiaca. alko nie pije wogole, trawki przyjaram tez moze raz na pare miesiecy, wiec nie ma tragedi.
a co do zabawek sklepowych to nie probowalem tego gówna co teraz tam jest, czyli tych wszytkich pigul itp. starczy ze nasluchalem sie od kumpli. i tez uwazam po samych opowiesciach ze to wielkie gowno. a poki jescze idzie dostac u nas 99% to nie jest zle, gorzej jak zaczna mieszac z amfa i innym scierwem, zreszta juz to pewnie robia. to jednak nie zmienia fakt ze napewno mef jak i inne dragi tyraja organizm, ale mowie raz na ruski rok idize zdzierzyc

a o tym doplacaniu paru zl i kupieniu czegos lepszego co mnie przytyra to chyba troche nieaktulen ifno masz bo obecnie dobry czysty mef stoi srednio 2razy drozej niz np 2mies temu
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pią Maj 21, 2010 9:36 am     

Mefedron bralem dziala ale nie daje takego kopa. POlecam jaranie przed silka :mrgreen:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Maj 21, 2010 11:21 am     

ja tam taka impreze planuje jedynie jak najblizsze 2dni sa wolne od silki. wtedy idize sie wypoczetym i nie ma sladu po imprezie podczas treningu. no chyb ze ktos poplynie par dni. he
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Maj 21, 2010 7:49 pm     

ja tak nie dawno popłynąłem prawie tydzień :oops: potem się otrząsnąć nie mogłem.jeszcze do dziś odrabiam straty i że tak w przenośni powiem ,,liże rany'' - troche mi sie impra urodzinowa przedłużyła i spod kontroli wymkneła...
 
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pon Sie 02, 2010 11:22 am     

Panowie koncze cykl i zaczynam odblok od przyszlego tygodnia.

zapodzial mi sie clomid

ale mam 1x complete PCT i 1x T-BOL

Czy moge zrezygnowac z clomidu wogole ???? i zastappic go tymi dwoma preparatami ?

Jak je brac razem czy najpierw sam PCT compete a pozniej T-BOL, bedzie mozliwoc dokupienia T-Bola jesli zobacze ze dziala.
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pon Sie 02, 2010 11:28 am     

napisz jaki cykl leciał
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pon Sie 02, 2010 11:34 am     

1-15 oma 500 ew
1-15 bold 400ew
1-5 d-zine
6-11 tren acet 3x 75mg
12-18 winstrol 40mg ed
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pon Sie 02, 2010 12:48 pm     

duke ty chyba niezniszczalny jesteś :mrgreen:
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pon Sie 02, 2010 1:58 pm     

obys sie nie mylil :neutral:

666 - wiec mam 1x C-PCT i 1x T-Bol

podpowiedz druchu bysmy wrocili do sprawnego ruchu :mrgreen: hehe

T-Bol mozna dokupic jak zrobicie jakies promo for me
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10