Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 11:44 am     

lysy 300mg testa i winko to dla mnie to cykl

OFF to OFF chyba ze sie oszukujemy
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 2:18 pm     

lysy ok popieram tylko ze ja chce zminimalizwoac max ten okres mostku. stad 2tyg. podczas ktorych test z omki jest nadal w organizmie, w dodatku z poztywnym stopniowo malejacym stezeniem. i potem ostro znowu propem wjechac i towar robi lepiej. 3-4tyg pewnie by sie lepiej zareagowal na druga czesc cyklu ale jak juz mowilem ja chcem skrocic do max ten most. zeby ogolnie nie tyrac organizmu chemia dluzej jak 15-17tyg. 2tyg tez zdaje w tym temacie egzamin. zapewne fajniej by bylo wjechac na 3-4tyg na male dawki testo i jakies wino czy oxa. ale to ma byc tez off dla watroby bo ten moj plan zaklada minicykle test + oral a wiec i w pierwszej czesci i w drugiej ida metyle wiec jescze metyle nawet slabe na mostek odpadaja
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 2:47 pm     

tomczers i co myslisz ze ta kombinacja to jakas tajna technika dzieki ktorej dojebiesz 20kg na lawie i 5kg miesnia ?

Lysy - cy ty wogole schodzisz z koxu ?

Panowie czasem jak was czytam to mi sie zdaje ze sie cofam.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 5:34 pm     

kurwa duke 20kg na lawie i 5kg miesnia to ja w normalnym cyklu dopierdalam. nie jest to tajna technika. poprostu majac za soba sporo cykli wiem ze u mnie po 6-10tyg jest stagancja przy standardowym cyklu. stad ta kombinacja. a co do efektów to ci powiem duke ze po pierwsze 7tyg czescie spodziewam ok 15-20kg sily i 4-5kg miesnia bez zbednego fatu i jest to wykonalne jesli dopne diete tak jak mysle. druga czesc zapewne zrobie max 2kg masy jescze ale i o to chodzi. z sila licze tez na drugie 15kg conajmniej z racji planu bardziej silowego.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 7:26 pm     

tomczers - i tak gowno z tego wyjdzie jak zawsze zreszta. Ale kombinuj to moze za 5 lat dojdziesz do tego wniosku co ja doszedlem.

Tu nie ma tajemnic w tym sporcie - walisz dobry koks odpowienidnie dawki i rosniesz (i mozna jesc mcdonald) gen tez duzo daje ale na poziomie amator mozna nadrobic dobrym koksem. Kombinacje alpejskie to zachowaj na skoki narciarskie :mrgreen:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:07 pm     

kurwa duke ty zeby dojsc do czegos to musisz jescze tyrac latami widze. bo ja juz dawno doszedlem do wniosku ze koks i cpanie nie idzie w parze. a ty dopiero na dniach o tym sie dowiedziales. haha

mowisz ze gowno wyjdzie. he no jakby robil tak jak ty to napewno.

jabym tylko chcial zobaczyc twoje mine jak wydasz 500zł na porady do cyklu i 20tys na cykl po ktorym stwierdzisz ze jednak nie jestes duzy i dociety jak sie tego spodziewales. i wtedy zaczniesz sie doszukiwac- a moze to nie o towar chodzi.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:27 pm     

i co wydam i sprawdze a Ty tomczers nadal bedziesz sie glowkowal nad schematami i roznymi opcjami zamaist sprobowac innej drogi bo poprostu na nia Cie nie stac.

Koks i cpanie nie idzie w parze , to ten koles z sfd z cyklu za 25tys zl sam na cyklu jara bo obniza cisnienie i dodaje apetytu no ale skad o tym mozesz wiedziec.

Jestes jak Ci obroncy krzyza - JA MAM RACJE I MOJA RACJA JEST MOJSZEJSZA :mrgreen:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:32 pm     

co zes sie typa z sfd czepil. w dupie mam czy jara czy nie. zreszta ty pisales ze grubiej lecisz wiec tu nie o jaraniu myslalem piszac cpanie. powiem ci ze nawet jakby mnie bylo stac to bym 20kola na cykl nie wydal. bo wiem ze to nie bedzie wspolmierne z efektami. ja dochodze sam do pewnych rzeczy i kazdy powinien. bo jednem po cyklu deka enan meta wino pojdzie dorbze w chuj a drugiemu chujowo bo ten drugi moze np lepiej czuc dzialanie npp i propa. inny lubi jak bold i deka kreca sie po 20tyg. a inny max na10tyg daje deke bo potem nic nie czuje,. i to co ci ktos rozpisze napewno nie bedize optymalne bo moze jedynie kierowac sie swoim przykladem lub osobom u ktorych to sprawdzil a co niekoniecznie musi u ciebie zdac egzamin
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:36 pm     

tomczers nie tedy droga. Zeby dobrze dojebac mozna sie schematami poslugiwac a kombinowanie to juz zostawmy takim ludziom jak schaby po 130kg bo ich to nawet nie rusza juz sam koks.

Twoje schematy mozna porownac do przygotowania burgera obojetne czy dasz najpierw ser czy mieso czy salatke tak czy siak laczysz dwie strony bulki razem i kolejnosc jest obojetna smak jest taki sam. Ale jak juz dodasz sosu to smak jest inny a kolejnosc tez obojetna.

Nie jaram nie cpam pisze trzezwo :mrgreen:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:42 pm     

pamietaj ze najlepsze rozpiski dadza ci co wygladaja niezle ale szlo im zawsze slabo. bo ten co po byle gownie rosł nie mail powodu by kombinowac. ja sam kombinuje. ale jestem pewny ze nikt lepiej ode mnie nie ulozy cyklu" dla mnie". powód: wiem co jadlem i co dzialalo w jakis sposob i jakie kombinacje pasowaly a jakie nie. i chociazby to byl najlepszy cykl ogolnie to mi moze nie pasowac. dlateog ja bym nigy nei pytal o rozpiske. co innego jesli czegos w zyciu nie widzialem na oczy a ktos juz zna dobrze ten srodek to mozna podpytac dawkowanie dlugosc cyklu i itp. ale takie rzeczy mozna znalezc bez płacenia. co innego jest tez radzic sie w sprawie treningu. np silowego. i tu napewno taka rada od 666 jest warta siana jakiegos. bo malo ktos= cisnie tyle i wie np jakie trening na jakim szczeblu silowym sie sprawdzaja. itp
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:54 pm     

tomczers moim zdaniem Twoje kombinacje dzialaja i sa ciekawe ale nie zbuduja z Ciebie mega koxa , sila pojdzie i cos tam moze jeszcze zyskasz o 300gr wiecej miesni niz przy standardowych cyklach. Czy warte jest to by tyle kombinowac i sie tym wszystkim tak stresowac co do minuty to juz twoja sprawa. Ale napewnoe te kombinacje nie spowoduja ze zmiany beda widoczne.

Zreszta dupa blada z wami wy cwiczycie dla sily :mrgreen: ja wole Wyciskac 150kg a wygladac jak kulturysta i nie wciskac kazdemu kitu ze mam balon bo ja nie kulturysta tylko ciezarowiec.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:01 pm     

duke o suple do 666
co do mnie to ja 1-jeden JEDEN :!: cykl w roku robie -to tak dla Twojej wiadomości :-) i dla wyjaśnienia żebyś już pisać nie musiał nie trwa on 12 miesięcy jak zasugerowałeś.
a na tym samym towarze i środkach możesz robić rzeżbe lub mase - zależy bardzo dużo od diety,podaży żarcia,treningu i Genu.ale przede wszystkim tego czy to zrobić będziesz umiał i co z tych środków wyciągnąć będziesz chciał ...

a jeszcze jedno - jak nie będziesz kombinował to się nie rozwiniesz na nowe,często lepsze rozwiązania i efekty tylko zostaniesz w miejscu.a to znaczy że się automatycznie cofniesz.
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Sie 18, 2010 10:13 am     

duke ale czy ja mam jakis cykl w chuj przekombinowany? to jest standard wg mnie. megavol zazebiony z estra 4,9 i podklad z omki. potem most bo wiem ze ak pociagne dalej bez malej przerwy to lipa bedzie bo zawsze tak mam. i potem havka+ pmag na zmiane (to nie moj pomysl tylko kolegów z forum) do tego prop i nieduzo npp. to nie jest jakas alpejska kombinacja. wiem ze z poczatku starcza max3srodki na cykl i bedize pogres, a potem trzeba dac mocniej i wiecej bo juz ciezko. jedna rzecza ktora sie moze nie udac to dieta ale jesli dopne diete chociaz na 90% tego co chcem to bedzie dobrze. no i jescze nie wiem jak zareaguje ne ten trening silowy w drugiej czesci cyklu ale licze ze bedzie lepiej niz przy standardowym treningu na mase
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Śro Sie 18, 2010 7:53 pm     

tak sobie czytam i czytam i mysle..skad wy wy macie te 20 tys na cykl xD
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Sie 18, 2010 8:24 pm     

sie gra sie ma
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 12