Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Wto Mar 15, 2011 9:37 am     

robiąc masę na epi się zawiedziesz też tak miałem , środek jednak na redukcję / rekomp


wrzucaj jakąś bombę dobrą i ruszysz na bank z miejsca :twisted:
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 15, 2011 9:59 am     

Ja polecę epi 30 mg przez 6 tygodni + pulsacyjnie m-drol 1 caps przed treningiem na recompie :twisted: :twisted: :twisted:

A no i podkład z propka :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 16, 2011 4:36 am     

LOL :shock: wioslowanie 180kg 8-9 razy .. malo ludzi na swiecie robi to tak. No zakldam rzecz jasna jak piszesz ze robisz to profesjolannie i znasz sie na trenigu oraz technice :-)


... a tak pozatym to mozemy sobie tylko podyskutowac tak naprawde o trenigu , a nie go pokazac bo to niemozliwe od samogo pisania.
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Śro Mar 16, 2011 5:45 am     

666 napisał/a:
LOL :shock: wioslowanie 180kg 8-9 razy .. malo ludzi na swiecie robi to tak. No zakldam rzecz jasna jak piszesz ze robisz to profesjolannie i znasz sie na trenigu oraz technice :-)


... a tak pozatym to mozemy sobie tylko podyskutowac tak naprawde o trenigu , a nie go pokazac bo to niemozliwe od samogo pisania.


to jest takie wioslowanie, ktore wielu ludzi robi, dlatego o nim napisalem. nie ma sie tutaj w krzyzu kata prostego. lekkie pochylenie, wyprostowane plecy, i wioslo podchwytem. w tej chwili robie takie wioslowanie, w ktorym w ostatnie serii biore 140 i jest to chyba wlasnie takie jak powinno byc. trudna wersja, z ruchem w krzyzu, w zasadzie katem prostym w krzyzu, pelny wyprost rak... na ostatnia serie wiaze oczywiscie rece do sztangi
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Mar 16, 2011 8:10 am     

Dawaj filmik :mrgreen:
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Śro Mar 16, 2011 10:24 am     

lg no silny gosc z Ciebie jest a ile masz cm wzrost na tej wadze/? i ile w pasie? Ale jak widze to sie przekonales o tym co ja stwierdzilem po wzieciu kilku puszek supli;p ze szczegolnie w moim przypadku ze zdupionym genem gdzie mam poziom testa jak 50 letni dziadek a mam 21 lat to nie pozostaje nic innego tylko zainwestowac kase w sok a nie jakies odzyweczki , a na pct to mono i koniec xD a tak poza tym to Tomczera to tu juz nie ma :-P
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Śro Mar 16, 2011 10:29 am     

czikenus napisał/a:
lg no silny gosc z Ciebie jest a ile masz cm wzrost na tej wadze/? i ile w pasie? Ale jak widze to sie przekonales o tym co ja stwierdzilem po wzieciu kilku puszek supli;p ze szczegolnie w moim przypadku ze zdupionym genem gdzie mam poziom testa jak 50 letni dziadek a mam 21 lat to nie pozostaje nic innego tylko zainwestowac kase w sok a nie jakies odzyweczki , a na pct to mono i koniec xD a tak poza tym to Tomczera to tu juz nie ma :-P

a czemu tomczera nie ma??:) 184 cm, 102-103 kg.
w pasie 97.mierze to tak ze obejmuje po prostu centymetrem pod pepkiem, nie sciagam, nie dociskam centymetra.. ja napewno nie mam predyspozycji do sportow silowych, bo od malego bylem niezlym pilkarzem, siatkarzem, itp...:) dosyc szybko biegalem..
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 16, 2011 5:58 pm     

ogolnie piszac , bo nie chce mi sie rozwijak jak rokla papieru toaletowego , to tomczer przegiol pale na calosci bo chyba cos mu odbilo mocno do glowy.
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Śro Mar 16, 2011 6:29 pm     

666 napisał/a:
ogolnie piszac , bo nie chce mi sie rozwijak jak rokla papieru toaletowego , to tomczer przegiol pale na calosci bo chyba cos mu odbilo mocno do glowy.


a gdzie to mozna przeczytac??:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 16, 2011 6:49 pm     

posty sa wyczyszone i shoutbox tez , zeby nie pomyslal sobie ktos z zewnatrze ze tu jacyc niepelnosprawni umyslowo sa :)
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Śro Mar 16, 2011 6:51 pm     

hehehe.. to zaluje ze mnie nie bylo wtedy
 
 
       
dragon21
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Mar 19, 2011 6:54 pm     

lg fajny temat. popieram zdecydowanie ze głównie gainer po treningu + bcaa okolotreningowo + cyklicznie mono.
co do bialka to mysle ze jesli dostarcza sie odpowiednia dla siebie ilosc bialka z zarcia (+ew gainer) (a na sucho jest to cos w granicach mysle do 1,8-2g max, prawda ze niektorzy jedza wiecej ale to czy przyswajaja 100% tego to nie sa w stanie powiedziec) to dodatkowa suplementacja bialkiem czy to po 20g do kazdego posilku czy to z rana, przed treningiem np i na noc po 50-60g niewiele tu da nawet patrzac na przestrzeni miesiecy. za to jesli ktos jest na soku i do 2-2,5g bialka z zarcia dorzuci 1-1,5g z prochu to napewno efekt tego bedzie poniewaz wykorzysta 100% tego i nic sie nie zmarnuje. to tyle jesli o bialko. aminy calodzienne nigdy nie stosowalem jakos intensywnie i tez nie uwazam tego za priorytet na poziomie amatorskim ze tak powiem.
co do boosterów,czy nawet anabolizerów uwazam za calkiem zbedne jesli ktos cykli saa/ph nie robi i w dodatku ma ponizej 25-30lat np (bosstery). staki kreatynowe/pompery sa ok co jakis czas, na pct tez przydatne bardzo kiedy choc troche rekompensuja nam slabsza po cyklu pompe no i daja kopa i motywacje. ale takze dla kogos kto na sucho leci sa przydatne. daj lg jakies info po skonczeniu p bola, bo poki co to widze ze duzo szumu o nic, sam testowalem i szczerze mowiac pompa srednia po pojedynczej dawce i zeyby sie utrzymywala jakos dluzej niz po jakims innym pomprze to bym nie powiedzial. ale moze trzeba zjesc cala puche zeby dostrzec ta magiczna moc marki thermolife, albo poprostu pierwszy produkt ktorym im wyszedl przecietnie. chociaz z cbola i ebola tez zachwycony nie bylem, no ale tamte to rzesza ludzi chwalila wiec moze na mnie slabo dzialalo
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 12:56 am     

no akurat caly Thermolifa swietnie dziala. Moze poprostu sie nie nadejsz do tego sportu lub nie potrafisz trenowac ogolnie.
Nie da sie wrzucic wszystkiego do jednego koszyka i powiedzie to jest be to jest dobre.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
dragon21
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 10:02 am     

mowie co na mnie nie dzialalo i tyle. akurat co do ebola i cbol tak jak pisalem moze to byl wyjatek u mnie bo duzo ludiz chwalilo. ale np pumb bola to jak widze nie tylko ja oceniam przecietnie. ze pompa sie trzyma caly dzien po treninigu to juz przy samym czytaniu smiac sie chcialo, i z tego co czytam to nikt nie potrwierdzil tego. i u mknie tez tak byloi. pompa przecietan i dzialanie ogolne przecietne i tyle co do p bola
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 10:04 am     

albo masz za duze wymagania co do supli...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8