Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 1:01 pm     

Ty chyba kolego nie wiesz z kim dyskutujesz :)
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 1:10 pm     

Moim zdaniem ta dyskusja jest bezcelowa. Jeden i tak nie przekona drugiego i w drugą stronę. Ciekaw tylko jestem jakim stażem treningowym i w trenowaniu innych posiada rafimoc że tak gorąco broni swoich teorii.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
rafimoc
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 1:24 pm     

Wiem z kim - szanuje za wyniki, ale nie za ta "wiedze"
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 1:33 pm     

W tym sporcie wiedza = wynik.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 1:36 pm     

Rafi jest moderatorem na pewnym forum.
A ja dzięki czytaniu planom 666 poprawiła mi się siła.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
infernal20

SOGI: 53

świerzak

Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 47
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 2:30 pm     

Proste rozwiązanie problemu niech rafimoc da swoje zdj. pokaże wyniki (z jakichś zawodów) albo jeśli jest trenerem to niech pokaże kogo ćwiczy.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 3:17 pm     

no właśnie :!: :!: :!:
ja też jestem zdania że mówić można wiele i mądrzyć się.ale to do niczego nie prowadzi.niech powie kim jest, pokarze swoje osiągnięcia,sylwetke albo uczniów którzy coś zyskali na jego teoretycznej wiedzy wprowadzonej w czyn...
jeśli nie to śmieje się z takich ,,MĄDRALI'' których pełno na wszelkiej maści forach.

jeszcze jedno,po co piszesz o wspomaganiu się innych - napisz coś o sobie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
o czym możesz podzielić sięz nami wiedzą z własnego doświadczenia.
w czym nam możesz pomóc bo sam wypróbowałeś a nie wyczytałeś że ,,COŚ TAM JEST/DZIAŁA TAK/TAKIE''

czekam na foty i odpowiedź :!: :idea:
 
 
 
       
kuchar

SOGI: 58689

świerzak

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 22
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 3:42 pm     

Teoretycy są najlepsi i mają zawsze racje :mrgreen: troche przypomina mi ta dyskusja stwierdzenia amerykańskiego naukowca co wyliczył modelowo ,że brzoza nie uszkodziła skrzydła w smoleńsku,mógł przeprowadzić doświadczenie.Jeśli ktoś ciska takie ciężary jak 666 i zjadł bandaże do owijania na trójboju siłowym to znaczy jedno ma dograne wszystko na tip top regeneracje,sok,suple, trening,gen może oczywiście gdzieś tam się mylić ale ma STAŻ.Ktoś kto ćwiczy np rok naczyta się w necie info o magiku Wodynie co robi mega power na samym twarogu jest poprostu śmieszny.Nie chce nikogo obrażać ale w sportach siłowych trzeba cały czas zdobywać pokornie wiedze od innych i wyciągać wnioski.Ja osobiście wszedłem na to forum dowiedzieć się co nieco sekretów od Pana 666, on niestety nie dzieli się zabardzo swoją wiedzą (dlaczego niech każdy sobie dopowie co chce) ,którą napewno ma.Często każdy próbuje przekonać zbyt mocno do swojej racji a prawda leży często gdzieś po środku.
 
 
       
rafimoc
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:15 pm     

Ja z kolei nie lubie wlazidupstwa i wodolejstwa, wiec napisze wprost:

Wiedza o treningu to wiedza o treningu a dogranie supli/saa/ph itp itd to co innego..
Ot glupi przyklad Szymka Koleckiego, ktory majac 18lat nabawil sie dyskopatii poprzez niewlasciwe prowadzenie trenerskie, dlatego tez uwazam ze treningi testowane na sobie niekoniecznie przekladaja sie na wyniki u innych, lecz zasady sa proste : poczatkujacy winni bazowac na wiekszej czestotliwosci cw. bazowych anizeli osoby srednio i zaawansowane. Dlatego tez jesli bedziecie chcieli za wszelka cene choc w podobie prowadzic sie na treningach jak owy 666 to moze sie okazac ze obudzicie sie po paru latach z wnioskiem ze to jednak nie jest Wasza sciezka dla rozwoju...

split czy fbw - bez roznicy, byle madrze !! a nie na zasadzie: "skopiuje trening od mistrza bo on dzwiga najwiecej z nas wszystkich to na pewno na mnie zadziala" niezdrowe podniecenie jak w przypadku chlopakow, ktorzy naczytaja sie MD i innych czasopism w ktorych sa rzekome "publikacje naukowe" o wszystkim...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:17 pm     

Porste pytenie rafimoc , czy to twoje http://www.youtube.com/user/18rafimoc ?
 
 
       
rafimoc
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:43 pm     

prosta odp : tak, sprzed roku.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:48 pm     

i ty masz kurwa fusie czelnosc i tupet zeby ze mna podejmowac jakakolwiek polemike ?

kurwa mac w czym sie pytam, w czym ? w sraniu do kibla ?

albo sie ogarniesz i nabierzesz pokory albo wypierdalaj z tego forum , rozumiesz pajacu ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
rafimoc
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:54 pm     

tak mam czelnosc podwazac twa "wiedze" o FBW...
tupetu - nie, to Ty rzucasz miesem na prawo i lewo - zreszta zwisa mi to czy bede na jakims forum, gdzie kazdy Ci cukruje - na prawde:)

Z nerwow przypilnuj ratio testosteron:kortyzol ;]
Domniemam, ze poprzez wyniki uwazasz ze mozesz wiekszoscia gebe wycierac - argumentow nie przedstawiles zadnych, zatem mozesz mnie zbanowac...na prawde mam to gdzies - uwierz :)

Moze to tez bedzie wskazowka dla innych, ktorzy zechca zaplacic Ci 2tys zlotych za suplementy by uzyskac od Ciebie porade treningowa....komercja - czysta, sam juz wiem ze nie dowiedzialbym sie wiecej niz wiem teraz po iuszczeniu tejze kwoty.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:58 pm     

jebany pajacu spojrz se kurwa mac w lustro i odpowiedz na zajbisice porste pytanie , jak ty kurwa wygladasz ? jak pajac kotry nie wie o czym pisze... pozniej obejrzyj sobie swoje video i zobacz co na nim odpierdalasz ... ale na to nie pozwoli ci twoje zjbane chore ego
, wiec spierdalaj stad i nie pisz tu wiecej.
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 11:04 pm     

O kufa rafi niezły z Ciebie zwodnik :mrgreen:

Tu niektórzy dłużej trenują niż ty żyjesz :mrgreen:

Kolejny internetowy paker, hehe
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 7