Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 7:47 am     

To powinna być przestroga dla wszystkich. Masz dłuższy cykl niż 8-10 tygodni, HCG jest niezbędne. Oczywiście absolutnie nie neguje że samym bosterem teścia, nawet po 16 tygodniowym cyklu dały by się odblokować, ale też bez niczego po _jakimś_ tam czasie blok też sam ustąpi. Nie oto chodzi. Chodzi o to by możliwie jak najszybciej organizm powrócił do normalności, a do tego HCG jest niezbędne.
Tak 666 masz całkowitą racje - biorąc HCG w jakiś nierozsądny sposób, np waląc 5000iu jednorazowo można zrobić sobie krzywdę, ale nie oszukujmy się, biorąc koks już robisz sobie krzywdę. Można tylko zminimalizować skutki uboczne. Rozsądek przede wszystkim. 500-1000ui e2d nikogo(zdrowego)jeszcze nie skrzywdziło.
Tak samo z clomidem. To nie cukierki. Biorąc clomid, robiąc jakieś fronty po 300mg można zrobić sobie taką krzywdę że łojejku jej. Łącznie ze ślepotą(to jeden z możliwych saidów po clomie). Ale przy rozsądnym dawkowaniu np 50mg ed ryzyko jest minimalne, a organizm szybciej wróci do normy niż po samych tylko bosterach.
Wiec na dłuższych cyklach HCG, clomid/nolva i bostery są niezbędne, ale sam boster to za mało, choć znam przypadki ludzi którym samo HCG + bostery starcza.
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 9:37 am     

inzynier83 napisał/a:
28lat mam , problem pojawil sie w momencie gdy na moim cyklu zaczalem brac tren i tak po jakis 3tyg na naim mocno zablokowalo nasienie, kwestia prolaktyny (dzis tez ja zbadam)

Panowie nie robcie paniki bo takie bole lekkie jader to nic wielkiego i zawsze pamietam towarzyszyly mi w powrocie do normalnosci

zreszta 666 pisze o zrobienie najpierw USG a pozniej krew, nie poslucham bo jesli mam cos nie tak to krew to pokaze

PS lekarze to sa jacys dziwni , skoro mowie ze bralem rozne srodki to sie pyta po co to mowie ze bylem glupi i mlody a ona to jak pan bral to niech sie pan sam leczy. :mrgreen: Czyli alkoholoicy tez nie powinni byc leczeni z NFZ bo sami decydowali sie na picie, jakas paranoja


To już jest paranoja państwowej służby zdrowia. Płacisz podatki, więc należy Ci się, jak psu kość - ale gdybym był na Twoim miejscu i bałbym się, że mi lada dzień jaja urwie, to nie wykłócałbym się w NFZ, tylko biegł do najlepszego prywatnego lekarza w mieście.
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 9:46 am     

To nie jest paranoja. To jest niewiedza lekarza. Mówisz mu że brałeś koks, a on nie wie jakie to powoduje skutki. Przypisze ci ibuprom, a tobie ponim wybuchnie głowa i lekarz będzie za to odpowiedzialny. Dlatego boi się i udaje że o niczym nie wie. Nie wpisze do karty że pacjent brał sterydy,tylko go wywali by w razie czego nie być za nic odpowiedzialny.
A w przypadku problemów z jajkami trzeba by od ogólnego dostać skierowanie do urologa(ta specjalizacja może najwięcej pomóc), ale nie mówić mu co sie brało.
Prywatny lekarz też wcale nie musi mieć większego pojęcia o koksach...
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 10:02 am     

przestanmy gdybac i sie zamartwiac bo moze to wszystko sobie wkrecam. Krew oddalem wyniki jutro trzeba czekac. Przez ostatnie 3 lata na off to bylem moze z 5 miesiecy wiec organizm mial prawo sie przyzwyczaic do testa i teraz ciezko mu jest dojsc do siebie
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 10:38 am     

oooo - 5 m-cy to niezły wynik :mrgreen:
też po długich cyklach miałem bóle jąder.szczególnie jak z nich regularnie nie spuściłem.
a na odbloku to zawsze norma była...
hcg troche poprawia sytuacje ale nie na stałe :oops:
lepiej na to co tam pisałeś wcześniej działa daa - wypróbowałem więc pisze z doświadczenia.clomid raczej się tu nie sprawdza.
a spowodowało to tak jak Ci 666 napisał ATD - też te skuche zaliczyłem przy przedawkowaniu zbijania androgenów po cyklu.chciałem gino załatwić i załatwiłem - ale z takimi skutkami ubocznymi że się nie opłaciło...
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 10:41 am     

inzynier83 napisał/a:
Przez ostatnie 3 lata na off to bylem moze z 5 miesiecy


lokurvaa

Zaraz się jeszcze okaże, że masz 18 lat :mrgreen:

A o wypełnieniu ankiety nikt nie wspomniał...
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 11:42 am     

daruj sobie chlopaku jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia , urosniesz 2 razy tyle co na zdjeciu masz to pogadamy , a narazie dalej zbieraj sogi za lizanie dupy
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 12:28 pm     

Hahaha jaki łeb lokurvaa

Żalisz się na temat swoich jajek, a nie wspomniałeś nic o tym, że byłeś 3 lata no ON z jakimiś małymi przerwami i na koniec dałeś 1 opakowanie T-bola i PCT Complete ?
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 12:29 pm     

SpAiro_ napisał/a:
inzynier83 napisał/a:
Przez ostatnie 3 lata na off to bylem moze z 5 miesiecy


lokurvaa

Zaraz się jeszcze okaże, że masz 18 lat :mrgreen:

A o wypełnieniu ankiety nikt nie wspomniał...


Sądząc po nicku, ma 28 lat i skończył politechnikę :)
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 12:41 pm     

forumsportowe.us <- --- napinka na 100% lokurvaa
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 12:41 pm     

dajcie spokoj zawisci , jutro wkleje wyniki to zobaczymy kto jest madry

milego dnia bo dzis ladna pogoda :-)
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 12:43 pm     

Chodzi mi to, że toczy się dyskusja na poważniejszy temat zdrowotny w którym kluczowym elementem powinno być podanie opisu przebytych cykli, dawek, no i oczywiście wieku.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 4:50 pm     

Adramel napisał/a:
To powinna być przestroga dla wszystkich. Masz dłuższy cykl niż 8-10 tygodni, HCG jest niezbędne. Oczywiście absolutnie nie neguje że samym bosterem teścia, nawet po 16 tygodniowym cyklu dały by się odblokować, ale też bez niczego po _jakimś_ tam czasie blok też sam ustąpi. Nie oto chodzi. Chodzi o to by możliwie jak najszybciej organizm powrócił do normalności, a do tego HCG jest niezbędne.
Tak 666 masz całkowitą racje - biorąc HCG w jakiś nierozsądny sposób, np waląc 5000iu jednorazowo można zrobić sobie krzywdę, ale nie oszukujmy się, biorąc koks już robisz sobie krzywdę. Można tylko zminimalizować skutki uboczne. Rozsądek przede wszystkim. 500-1000ui e2d nikogo(zdrowego)jeszcze nie skrzywdziło.
Tak samo z clomidem. To nie cukierki. Biorąc clomid, robiąc jakieś fronty po 300mg można zrobić sobie taką krzywdę że łojejku jej. Łącznie ze ślepotą(to jeden z możliwych saidów po clomie). Ale przy rozsądnym dawkowaniu np 50mg ed ryzyko jest minimalne, a organizm szybciej wróci do normy niż po samych tylko bosterach.
Wiec na dłuższych cyklach HCG, clomid/nolva i bostery są niezbędne, ale sam boster to za mało, choć znam przypadki ludzi którym samo HCG + bostery starcza.


Dobrze ze jestes zwolennikiem brania HCG i Clomidu , ale rob to dla siebie jak cos i twkij dalej w sredniowiecznej wiedzy.
Jakbys przeczytal uwazniej posty wczesniej to bys wiedzial ze gos poprostu spierdolil caly odblok tzn jest to gorsza srpawa jakby go wogle nie zrobil. Wiec co ma tu HCG i Clomid pomoc ??
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 7:45 pm     

Jak napisałem, HCG i clomid mają pomóc w odbloku. Spieprzył odblok bo nie użył ani tego ani tego, zamiast tego bawił się nierozsądnie bosterkami.
A tobie przypominam że twoja "nowoczesna wiedza" oparta jest na twoich własnych "badaniach".
Póki nie przedstawisz jakiś konkretnych dowodów nie mamy o czym mówić, bo obawiam się że twoim koronnym argumentem będzie ban dla mnie.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 8:42 pm     

ban a niby dlaczego? Ja banow nie rozdaje. To nie jest moje forum.
Chlpak spierpzyl odlbok po przedwakowal ATD jakbys nie umial tego wywnioskowac, co najwyrazniej nie umiesz.
Dla mnie chlopie mozesz sobie rozwalac dalej gospodarke hormonalna HCG i Clomidem jak chcesz. Twoj wybor nie moj. Tylko przestan pisac te brednie ze to jest dobre i doradzac brac to innym bo robisz im duza krzywde.
Poziom praktyczny zawsze mozmey skonfornotowac porownujac nasze wyniki.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9