Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Mar 16, 2009 9:00 pm     

jeszcze jest czas ;) wsio na spokojnie
dzieki i pozdro
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Mar 18, 2009 10:45 am     

TYDZIEN IV
WTOREK


biceps + triceps

- wyciskanie francuskie lezac na lawce poziomej - 4x 10-12 max 65kg
- prostowanie przedramion na wyciągu z użyciem sznurka - 4x 15 do 60kg
- wyciskanie francuskie ze sztangielka siedząc - 3x 10 max 20kg

- buginanie przedramion ze sztanga stojac - 4x 10 do 55kg
- koncentryczne uginanie przedramion ze sztangielka stojac - 3x 10 kazda reka 22kg
- uginanie przedramion ze sztanga na modlitewniku - 2x 10 do 35kg
- rower stacjonarny - ok 12 km

Diete tyci zmieniłem - węgle wcinam w 1 posiłku oraz w przed- i po- treningowym. Rower ok 3-4 razy w tyg po siłownie- stopniowo bede zwiększać intensywność oraz obcinać węgle - zastępując je tłuszczami, az ostatecznie wejdę na typowa tluszczóke..
Co do treningu - był ok- łapy twarde jak skala - miarka pokazała bite 45,5cm ;)
pozdro
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Czw Mar 19, 2009 3:04 pm     

TYDZIEŃ III
ŚRODA



NOGI
- prostowanie nóg na ławce siedząc - 20x15x10x8x6 max 85kg
- przysiady ze sztanga na barkach - 15x10x12x8x6 max 140kg
- uginania nóg - 4x10 max 50kg
- wspięcia na palcach ze sztanga na barkach 4x15 - 100kg

Zmniejszyłem delikatnie obciążenie - nie miałem ani trochę chęci na trening (h.jowa sprawy osobiste) oraz sie spieszyłem.
Dzis niestety nie jest lepiej... delikatna deprecha, która niestety negatywnie wpływa na podejście do treningu... Mimo to trening wczoraj byl ok - nogi swoje dostaly i byle zadowolony.

Pozdro
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Mar 25, 2009 5:39 pm     

Witam Wszystkich, ktorych ten temat cos interesowal....
z gory przepraszam ze nie odzywalem sie od tygodnia, ale zycie mi sie bardzo skomplikowalo i jednak bylo to wazniejsze... a widze ze i tak nikt nie teskni heh

Trening w czwartek oraz piatek sie nie odbyl, z powodow o ktrych nie chce pisac, a ktory przyczynily sie do mojej nieobecnosci.
Wiec oficjalnie test skonczyl sie w piatek - ostatnia porcja supli.

Postaram sie dac do konca tyg podsumowanie-choc podkreslam ze supel jest bardziej suplem pobudzajacym (odmulajacym) delikatnie motywujacym i pompujacym - nie masowym, wiec super efektow wagowych, wymiarowych i slowych nie bylo.
Diete nadal trzymie, mimo stresowych sytuacji iii...

jeszcze raz przepraszam za nie udany finisz mego testu...
zdrowia
 
 
   
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Mar 25, 2009 6:08 pm     

Koksik: Tęsknili, tylko mój test odwrócił wszystkich uwagę dlatego nie napisali :lol:
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Mar 25, 2009 6:12 pm     

heh to masz u mnie xxxxxx hehe :lol:
a tak calkiem serio - zycie potrafi niezle zaskoczyc...
coz powoli podnosze sie i czas zaczac redukcje - w koncu pora przetestowac dietke tluszczowa.. nowe spalacz i cykl PH :D
 
 
   
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Śro Mar 25, 2009 8:37 pm     

koksik jak zamierzasz dawkowac te spalcze??
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 7:12 am     

rozumiem ze bedzie relacja z xmasa i epi
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 10:57 am     

Kleju - co do spalaczy to jeszcze sie dopytam na forum.. bo duzo tego...
czekam za bialkiem od nrw, musze diete dopracowa, doczytać sie na temat diety tłuszczowej i wybrac odpoweidznie produkty - wiec chyba za jakies 2-3 tyg będzie tłuszczowa+ spalacze i 1 [posilek w weglami
na chwile obecna obciąłem wegle i dodalem wiecej aero po treningu..

tomczer - relacja - hmm postaram sie zrobic - bardziej spontaniczna, luźniejsza niz z hawki... no chyba ze z nrw cos sie dogadam i jebne szczegółowa jak ostatnio - a bedzie sie dzialo...
ale to jeszcze jest czas i duzo życiowych zmian jeszcze przede mna.. :(
m.in szukam nowej pracy w poznaniu + mieszkanie + treningi na jakiejś porządnej, zajebistej silowni :D
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Mar 30, 2009 8:34 pm     

PODSUMOWANIE TESTU

:arrow: WYMIARY
Wzrost - 169cm
Waga - rano na czczo 88kg po 87,5kg
Biceps - 44cm po 44,2cm
Brzuch - 94cm po 92cm
Udo - 64cm po 64,3cm

Minimalne zmiany, ale brzuchol za to troche zlecial ;)

Suplementacja
- NOX CG3 - 2miarki przed treningiem, w dzien bt 1 miarka rano
Coz moge powiedziec - zarowno smak i rozpuszczalnosc zarabista. Gorzej wychodzi juz jezeli chodzi o ekonomicznosc :? Jedna puszka starcza na 2 tyg, po tescie moge stwierdzic iz optymalane bylo by nawet 6tyg na tym suplemencie jechac.
Jestem juz drugi tydzien na "czysto" i rozmyslajac na temat zakonczonego testu trudno mi do konc sprecyzowac jak duzy mial wplyw na pompe miesniowa.. poniewaz nadal mam dobra przy zachowaniu dobrych treningow jednak mam uczucie braku czegos... jednak na noxie byla troche lepsza... Moge tylko stwierdzic iz sa inne marki, ktore testowalem i ktore rozrywaly miesnie od pompy.
Za to mam nie co wieksze przymulenie na treningu, na pewno jest to wplyw braku noxa, to moge w 100% stwierdzic.

:arrow: DIETA
byla trzymana w 90% - niestety zwlaszcza w weekendy zdarzalo mi sie wcinac co innego - bylem bardzo wybity z rytmu...

:arrow: TRENINGI
byly bardzo mieszane, bardzo czesto bylem samemu, oraz ze wzgledu na kontuzje ktora mialem 2mce temu balem sie wejsc na wieksze obciazenie.
Trening dostalem opracowany przez szefostwo lecz bylem juz w 2tyg cyklu przez co nie wprowadzilem go w zycie...

:arrow: OGÓLNA OCENA TESTU
Powiem tak - jestem dosc surowy jezeli chodzi o moja osobe...
pierwsze 3 tyg oceniam dobrze - wiem ze gdyby byl partner oraz lepszy sprzet byloby jeszcze lepiej... Po silowni dodawalem rower stacjonarny 3-4x w tyg, od 15-30minut, przez co troche fat zlecial, ale mieso sie utrzymalo..
Niestety w 4 tyg duzo sie u mnie w zyciu spieprzylo :roll: przez co odbylem zaledwie 3 treningi... Oraz popadlem w depreche, ktora utrzymywala sie jeszcze na bardzo wysokim poziomie do konca kolejnego tygodnia...
Przykro mi ze odbilo sie to na koncówce testu... Liczylem ze bedzie inaczej.. ale niestety jak widac nie wiele zalezy tylko od nas samych...

Licze tu na Wasza i zwlaszcza nrw wyrozumialosc...

:arrow: OBECNIE
na chwiele obecna zbieram sie do kupy - obcinam stopniowo wegle... aero tylko po treningu 4x w tyg. Dostalem dzis w koncu bialko, jeszcze jakies bcaa lub glute dokupie i mam komplet na redukcje... (czekam na 2cz. promo heh)
Jak wszystko bedzie ok to zamierzam od 6 lub 13 kwietnia wejsc na CKD... Mysle ze ok 6 tyg pociagne...

Zdjecia postaram sie dac w ten week-prosze o wyrozumialosc i cierpliwosc. Zwlaszcza iz bardziej okazal sie to test na utrzymanie miecha i delikatne pozbycie fatu niz masowo silowy... :roll:
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Mar 31, 2009 7:40 am     

W sumie to domyślałem się że świata nie zwojujesz z tym NOX. Tak naprawdę Xyience to dość słaba marka, która wybiła się na tym iż miała umowę z UFC. Patrząc na skład tego produktu(moim zdaniem nic specjalnego) widzę raczej stack przedtreningowy niż produkt do całkowitej suplementacji.Wydaje mi się że gdybyś zrobił kombo NOX-a z mono efekty mogłyby być lepsze. No cóż człowiek uczy się całe życie...a umiera głupi :twisted: Nie mniej jednak test przyzwoicie prowadzony.
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Wto Mar 31, 2009 2:38 pm     

moze masz racje co do polaczenia z mono - ale wtedy nie bylby to test tylko bardziej relacja z cyklu..
Uważam ze jak cos sie testuje to tylko powinno sie na 1 środku jechac... Wtedy mamy pewność co do odczuć i rezultatów...
Dlatego niektore testy ph p nie sa dla mnie obiektywne bo łączone z sokiem... ale za to rezultaty tam bardzo widoczne i przyciągające forumowiczow... - nie ma sie co dziwić...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11