Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
usekenator 

SOGI: 630

¶wierzak

Doł±czył: 04 Wrz 2009
  Wysłany: Czw Cze 21, 2018 2:28 pm   BOOSTER TEƚCIA - podsumowanie  

Z maƂym poƛlizgiem ale jak obiecaƂem to pisze podsumowanie PCT z udziaƂem Test Intense GH :mrgreen:

Oczywiƛcie szƂo większe combo na PCT:
Test Intense GH - 3tabsy na noc
DAA z pxs - 5g na noc
Power X Test z pxs - 3x3tabsy
Pellon LS - 3-4tabsy
mono

I wam powiem ze zestawik PETARDA :twisted:

pomimo, iĆŒ pod koniec juĆŒ zamulaƂo lekko libido i ogolenie troche ciaƂo to sobie poradziƂ znakomicie a i zastoju nie ma a powoli do przodu idzie :mrgreen:
2 miesiące po cyklu spadki minimalne wręcz, troche więcej wody widać wpadƂo, troche kondycja gorsza ale myƛlę ze pogoda tu tez swoje robi a i organizm musi odsapnąć od zapierdalania :mrgreen:

Na cyklu leciaƂ Oxanabolon z neo, DHX rd, Osta z neo pod koniec = 8 tygodnii

Test Intense zacząƂem najpier 2x2, po paru dniach wszedƂem na 4x na noc ale coƛ zamulony wstawaƂem i skoƄczyƂo się na 3x na noc i to byƂ strzaƂ w dziesiątkę :)
Sen rewelacja, zero problemu z zasypianiem, peƂny wypoczynek, rano peƂen energii i vigoru... po 2 tygodniach zestawu namiot z rana, a 4dziestka na karku juĆŒ robi swoje... ale myƛlę, ĆŒe tu caƂoƛć zestawu odegraƂa rolę znaczącą :mrgreen:
PCT uwaĆŒam ĆŒe WZOROWO ODWALIƁO ROBOTĘ :mrgreen: w niektĂłrych momentach czuƂem się lepiej niĆŒ na cyklu ;)

Oxanabolon czuć juĆŒ od 3 tygodnia, od 4 tygodnia kosmiczny wzrost siƂy u mnie, od razu musiaƂem zapodać oste aby przypilnowaƂa stawy. SiƂa niestety max do 6 tygodnia szƂa, po czym stanęƂa jak wryta w ziemie, co nie znaczy ĆŒe ciaƂo dalej nie robiƂo roboty ;)
ZaƂoĆŒeniem cyklu byƂa poprawa sylwetkowa i to się udaƂo znakomicie. wpadƂo 2-3kg na plus ale nie oddaje to tego co się staƂo z transformacją ciaƂa !! zaznacze, ĆŒe dieta faktycznie byƂa dopięta na 110%, ale rĂłznica podaĆŒy kcal między początkiem a koƄcem cyklu byƂa ok 1700kcal :shock: co na 8 tygodni dla mnie jest duĆŒym przeskokiem. zakƂadam, ĆŒe gdybym nie dokƂadaƂ tak kcal wyĆŒyƂowaƂo by mnie niemiƂoƛiernie ale nie chciaƂem schodzić poniĆŒej swojej wagi..

DHX rd po tygodniu wszedƂem na 2 kapsy ale szybko wrĂłciƂem do jednego.. 2 kapsy mocno mnie muliƂy i wrĂłciƂem do jednego i myƛle, ze zrobiƂ swoje. Choć następnym razem obowiązkowo wpadnie podkƂad z maseƂka :twisted: myƛlę, ĆŒe wtedy ciut więcej kg wpadnie :mrgreen:

Na koniec Pellon 2,5 miesiąca a po nim znĂłw mono+daa+ moĆŒe bloker myostatyny.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

666

SOGI: 598780

z piekła rodem

Doł±czył: 16 Lip 2008
  Wysłany: Sro Lip 04, 2018 11:41 pm     

dzieki za podzielenie sie wiadomosciami. Odemnie masz 1000sogow a co... tam

Mnie np za to po oxnabolonie sila w dol. Pisze jak jest. Za to podobnie mialem z DHX 2x to kosmos , jedna styka.
Co do pellon to bedzie ta substancja czynna w nowym produkcie z PXSa , tez na podtrzymanie spadkow. Mysle ze bedzie gralo idelanie z tymi ziolkami.

usekenator 

SOGI: 630

¶wierzak

Doł±czył: 04 Wrz 2009
  Wysłany: Wto Lip 10, 2018 1:13 pm     

Dzięki :grin:
Co do siƂy to szok dla organizmu aĆŒ za duĆŒy u mnie jak na 3 tyg dziaƂania... ale ƛrodek stanowczo nie na siƂe wg mnie...
A pellon,-... hmmm niby nie czuć a robotę robi myƛlę :-D więc Pxs dobrze kombinuje, jak zawsze zresztą :-P

olek7881 

SOGI: 71071

MASTER

Doł±czył: 08 Sie 2010
  Wysłany: Czw Wrz 13, 2018 7:33 am     

Szkoda ze nie zapodales na spadki nowe bcaa pxs.Dla mnie bcaa to nr1supel zawsze jadlem 10tab pxs przed po treningu i sila szla,bary w kablach,mega regeneracja.Teraz jest 8:1:1 z cytrulina i gluta rozpierdol.Niestety musze najpierw isc pod noz:(

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu