Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Paź 01, 2017 2:50 pm   JOR5 - Przygotowania do wiosennego sezonu startowego  

Witajcie wszyscy po tak długiej przerwie. Niestety nadmiar pracy, przygotowania do startów moich oraz moich podopiecznych zabieraja mi niemal cały czas wolny dlatego tak długa asbtynencja w pracy na forum. Od dzisiaj postanowiłem to zmienic i chce udokumentowac swoja droge do kategorii ekstremalnej w kulturystyce.

dla tych, ktorzy mnie nie znaja pare słów o mnie:

Mam na imie Patryk i pochodze z Jeleniej Góry. Kulturystyke trenuje juz 12 lat, a czynnie startuje w zawodach od 2013 kiedy to debiutowałem na deskach sceny kulturystycznej. W miedzy czasie doszlo do kilku kontuzji tj. naderwanie miesnia piersiowego, operacja przepukliny, oraz dosc powazny problem z kregoslupem, ktore to wylaczyly mnie ze startów w sezonie 2014 oraz 2016... jednak reszta tych lat były owocne w starty...
Jestem Bublem genetycznym i nigdy mistrzem swiata nie zostane i znam swoje miejsce w szeregu dlatego starty w zawodach traktuje jako nauke i zbieranie doswiadczen, ktĂłre pozniej moge wykorzystac na swoich podopiecznych.

Moim celem jest rozwój trenerski. Chce byc jak najlepszym fachowcem w tej dziedzinie włączając w to osoby amatorsko cwiczace oraz zawodników czyli stosujacych zaawansowana suplementacje srodkami hormonalnymi.

Jestem również wykładowcą na wyższej uczelni i moim celem jest przede wszystkim naukowe podejście do kwestii treningu, diety, suplementacji oraz dopingu w sporcie. Mam w swoim dorobku prace dyplomowa, w której przeprowadziłem badania na sportowcach stosujacych srodki dopingujace nawet przez kilkdziesiat lat obalajac wiele mitów krążących wśród "internetowych znawców" i nie tylko.

Moim kolejnym celem jest obrona doktoratu w którym będę badał moją osobistą metodę przywracania naturalnego gospodarki hormonalnej po odstawieniu srodków dopingujących i udowadniał wyższość suplementów ziołowych oraz nowoczesnych wiązań chemicznych nad "polskim" oklepanym PCT ze starej szkoły kulturystyki tj HCG, CLOMID i TAMOXIFEN, które powodują chyba najwieksze spustoszenie w organizmie podczas odstawienia zewnętrznych srodków hormonalnych. Mam również metodę przywracania naturanej gospodarki hormonalnej po stosowaniu srodków dopingujacych nawet przez kilka lat bez przerwy... wielu osobom juz pomoglem i wciaz zbieram wyniki badan osób, które mi zaufały i buduje swoja "bazę dowodów" na moją racje...

kończąc ten opis mojej osoby wróce do dziennika treningowego:

Przez kilka lat startowałem w kategorii klasycznej gdyż mój wzrost (185cm) niestety zmusza mnie do budowania wagi startowej +100kg... wiadomo ile zajmuje budowanie czystej masy miesniowej dlatego siedziałem w klasyku bo w ekstremalnej wygladałbym jak maratonczyk, a genetyke mam jaka mam i chyba tylko cud moze spowodowac u mnie rozrost miesni do granic obrzydliwosci...
Założylem dziennik gdyż da mi to motywacje do poprawy moich gabarytów... jak pamietam rok 2014/2015 kiedy to wracajac do treningów po operacji przepukliny byłem tak zmotywowany aby pokazać hejterom, ze potrafie... przez okragły rok nie odpuscilem ani jednego treningu, ani jednego posiłku i kreciłem CODZIENNIE 1h cardio... w tym czasie udało mi sie odbudowac i nastepnie dobudowac 5kg czystej masy miesniowej osiagajac tzw.: " ZYCIOWKE", która dała mi srebrny medal na mistrzostwach slaska 2015 gdzie tylko 1pkt dzielił mnie od złota...

Moja waga startowa w tym roku to 94,2 i chce na wiosne wyjść z waga 99-99,9... przy jeszcze wiekszym docieciu... jestem zmotywowany i wiem, ze jestem w stanie to zrobic i dziennik ma mi pomoc to osiagnac...

kolejnym celem jest zaliczenie 200kg w wyciskaniu przy sedziach na 3 komendy... tez mialem je kiedy w zasiegu wiec licze, ze uda mi sie to zrobic...

Ostatni weekend spedziłem w katowicach DIAMOND CUP gdyz pomagałem kilku osobom w starcie i przy okazji zrobiłem trening w siłowni GYM EL TORO w Sosnowcu gdzie zrobiłem zdjecie pokazujace moja forme po 4 tygodniach masowanie...

tak to wyglada na dzien dzisiejszy z waga 103,5kg... a co bedzie za 16 tygodni? zobaczymy... ja dam z siebie 100% i wszystko opisze w tym dzienniku...





zapraszam tez na mojego Facebooka - PATRYK POHORYŁO - TRENER PERSONALNY oraz instagrama - patryk.pohorylo gdzie regularnie bede wrzucał filmy oraz zdjecia.

tym czasem do zobaczenia na forum!

Pozdrawiam Patryk!
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Paź 02, 2017 10:42 am     

no i dobrze.

Przy lawce to teraz sie przyloze do pomocy ???? Czy pozniej ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Paź 02, 2017 1:29 pm     

Oczywiscie non stop bedziemy w kontakcie abym w koncu pchnał te 200kg nie bedac swinsko zalany :mrgreen:
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Paź 02, 2017 1:33 pm     

a tam ... swinska masa jest cool :mrgreen: .... ale kazdy ma inny pkt widzenia siebie wkoncy :-P
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Paź 05, 2017 10:54 am     

po wiosennym sezonie startowym miałem dość duże problemy ze zdrowiem... wyjscie z tego zajelo mi 14 tygodni i dopiero niedawno wrocilem do jakiejs formy... powodem problemów było, nie wchodzac w szczegóły... zaufanie w głupotę szerzoną w polskim BB, której sprobowałem po zawodach i skończyło sie mega katastrofą... zawsze podchodzę do wszystkiego zdrowo rozsadkowo i od zawsze wydawało mi sie to totalnym idiotyzmem mimo, ze 90% trenujacych tak przechodzi na tzw.: OFF SEASON... jednak chcialem to sprawdzic na sobie aby miec pełny obraz tego co sie wydarzy... domyslalem sie, ze bedzie źle jednak nie spodziewałem sie az takiej katastrofy... kiedys moze napisze wiecej na ten temat... na razie nie chce sie rozpisywac... przyjdzie na to czas...

po podreperowaniu zdrowia i wyrownaniu poziomu hormonów, wyleczeniu kontuzji, ktore po prostu zaczeły sie sypac jedna po drugiej... rozpoczełem 10 tygodniowy okres redukcyjny... chcialem wrocic do sensownego poziomu tkanki tluszczowej, ktory pozwolilby mi rozpoczac okres budowania masy miesniowej... chciałem odbudowac choc po czesci siłe, gdyż ta spadła mi niemal o 50%...

przez ta wpadke straciłem niemal pol roku przygotowan i gdybym wszystko zrobil po swojemy na dzien dzisiejszy wazyłbym pewnie kolo 110kg i wyciskal blisko 170-180kg na klatke... niestety czasu nie cofne

jedynym plusem tego wszystkie jest to, ze mam mega motywacje aby prowadzic badania moich metod i przypieczetowac to obrona doktoratu o ile ktos przyjmie mi taka prace... napisałem dosc kontrowersyjna prace dyplomowa, której tez nie chcieli mi przyjac dopoki nie zmienie paru kwestii, ale koniec konców obronilem sie na 5 i dostałem nagrode za najwyzszy poziom merytoryczny moich badan... mam nadzieje, ze z doktoratem tez sie uda bo to moje najwieksze marzenia...
niektorzy chca byc mistrzami swiata w kulturystyce, a ja chce miec tytuł naukowy zwiazany z moja profesja...

w nastepnym poscie napisze pare słow o aktualnej diecie

pozdrawiam Patryk!
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Paź 05, 2017 11:27 am     

bardzo dobre .
Wiem o co chodzi , ale Ty masz prawo napisac o tym jako pierwszy .
To ja sie nie wpierdalam :mrgreen:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Paź 11, 2017 12:35 pm     

na dzien dzisiejszy waga oscyluje w granicach 105,5kg... ilosc jedzenia powoli wzrasta... po redukcji co tydzien dokładałem pol worka ryzu... ilosc białka przy wejsciu w okres masowy wzrosła o jakies 50g dziennie... jestem typowym "weglowodano-żercą" wiec staram sie zwiekszac tylko wegle... tluszcze po 3 tygodniach masówki wzrosły z 10 na 15g na porcje i mysle, ze do konca masy nie beda wyższe niz 20g... za to wegli znajac mnie bedzie nawet blisko 1000g dziennie...

na dzien dzisiejszy wyglada to mniej wiecej tak:

B 60 W120 T0 KCAL720

- 350ml białek jaja
- 150g płatków owsianych górskich
- 30g izolatu białka
- cynamon, kakao, ostropest plamisty, ksylitol
- 50g dzemu niskosłodzonego


B45 W80 T15 KCAL 635 (przedtreningowy)

- 100g ryzu parabolicznego
- 220g piersi z kurczaka
- warzywa
-15g oliwy z oliwek

B45 W 130 T15 KCAL 835 (potreningowy)

-120g ryzu parabolicznego
-400g truskawek
-50g jogurtu naturalnego
-50g odzywki białkowej
-30g orzechów włoskich


B45 W80 T15 KCAL 635

- 100g ryzu parabolicznego
- 220g piersi z kurczaka
- warzywa
-15g oliwy z oliwek

B45 W80 T15 KCAL 635

- 100g ryzu parabolicznego
- 220g piersi z kurczaka
- warzywa
-15g oliwy z oliwek

B45 W80 T15 KCAL 635

- 100g ryzu parabolicznego
- 220g piersi z kurczaka
- warzywa
-15g oliwy z oliwek

PODSUMOWANIE:
BIAŁKO: 285
WEGLOWODANY: 570
TŁUSZCZ: 75
KCAL: 4095

........................
waga powoli wzrasta o jakies 0,5-1kg tygodniowo jednak bardziej chcialbym sie trzymac tez nizszej granicy aby przyrosty były bardziej jakosciowe. Przy tak duzej ilsoc weglowodanów jest mega zalany woda i sylwetka jest dosc "zamglona" jednak nie popadam w paranoje tylko robie swoje... w odpowiednim momencie wyschne na wiór, a teraz chce na maksa wykorzystac wysoki poziom anabolizmu, aby w koncu "być duży"...

oto fotka po ostatnim treningu klatki i barków... waga na zdjeciu okolo 105kg... niestety przy moim wzroscie 184cm wygladam jak cien kulturysty, ale ten rok bedzie przełomowy... mam taka nadzieje..



nastepnym razem napisze cos wiecej o suplementacji bo tutaj dzieje sie sporo :)

tym czasem...

pozdrawiam Patryk!
 
 
 
       
keram 

SOGI: 16278

MASTER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 1127
  Wysłany: Śro Paź 11, 2017 3:56 pm     

Zajebista sylwetka
_________________
"Fight to the end"
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Paź 13, 2017 8:46 pm     

tym razem napisze pare słów na temat obecnego treningu.

Trening jest ustawiony priorytetowo na odstajace u mnie partie. Jestem z natury waski przez krótkie obojczyki wiec musze pracowac nad szerokościa obreczy barkowej. Wiec priorytetem sa plecy i barki z naciskiem na plecy... kolejna partia sa nogi, które może nie odstają, ale miesien czworogłowy jest słabiej rozwiniety od tylnej taśmy. Zreszta nogi nigdy za wiele wiec cały czas trenuje je ciezko... łydka leży totalnie i niestety nic nie daja wszystkie znane metody i jak to okreslil jeden z czołowych polskich kulturystów: "tylko synthol"... nie ma innego ratunku... jednak nie poddaje sie i trenuje je co 4 dni...

partie priorytetowe jak barki nogi i plecy trenuje w odstepie 4 dni... partie takie jak klatka i ręka rosną u mnie bardzo szybko wiec trenuje je co 8 dni...

ogĂłlny system to 3 dni ON 1 dzien OFF...

wyglada to mniej wiecej tak:

1 dzien - PLECY szerokość + tył barku
2 dzien - Klatka + przĂłd i bok barku
3 dzien - Czworogłowe uda + łydka
4 dzien OFF
5 dzien - PLECY grubość + biceps
6 dzien - BARKI ciezko + triceps
7 dzien - Dwuglowe uda + łydka
8 dzien - OFF

repeat...

co do konkretnych cwiczen postaram sie pisac od nastepnego tygodnia bo trening jest dosc ciekawy... na pewno skuteczny bo stwierdzam to po 6 tygodniach regularnego trzymania sie rozpiski, która sam stworzyłem i jestem zadowolony z efektów... mam juz pare pomysłow na kolejny etap, ale wiem jedno, ze sam system priorytetowy bedzie taki sam bo idealnie mi służy i powoli wyrównuje proporcje...

poniżej fotka po treningu barków... cos tam sie poprawia... czuje sie usatysfakcjonowany tym małym kroczkiem do przodu



tym czasem pozdrawiam
Patryk!
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Paź 14, 2017 4:02 pm     

taki dzy nacisk na barki a na klatke zero wlasciwie ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Paź 15, 2017 7:48 pm     

tak bo musze zadbac o proporcje sylwetki i szerokosc obreczy barkowej... plecy i barki sa u mnie priorytetem..

klatka rosnie u mnie nawet jak nie cwicze i przy treningu raz na 8 dni i tak rosnie jak na drozdzach wiec moge bardziej skupic sie na partiach slabiej reagujacych na bodzcie treningowe
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Paź 16, 2017 11:43 am     

No ok . To ja sie nie wcinam w trening .
Nie wiedze zadnej mozliwosci dojscia do wyniku przy takim rozplanowaniu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Paź 16, 2017 7:26 pm     

sila w wyciskaniu to tylko mily dodatek... najwazniejsza jest dla mnie hipertrofia i rozwĂłj plecĂłw barkĂłw i nogi aby moc powalczyc na scenie w kat 100kg
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Pon Paź 16, 2017 10:06 pm     

Moze na to zle patrze, to tylko moje zdanie, ale mysle, ze masz za male cyce.

Ale wiadomo, to Ty masz swoj obraz w glowie jaki chcesz wyglad osiagnac.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Paź 21, 2017 4:04 pm     

klatka to u mnie najlepsza partia... moze kwestia zdjec :mrgreen:
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 10