Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 30, 2016 9:14 pm     

ja , na wytrzymalosc spoko , pod wkurwienie tez , na sex rewelacja bo ma sie draga w gaciach :-D , na sile nieodczuwalnie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
usekenator 

SOGI: 531

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 102
  Wysłany: Pią Gru 30, 2016 9:21 pm     

Takie opinie lubię, jak.zwykle krótko i na temat :-D
Ps. A tak dla pełnego obrazu sarmów, które najlepiej się.sprawdza do budowania masy...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 30, 2016 10:22 pm     

tak naprawde to wszystkie . Trzebe je tylko uzyc dobrze.
Nawet STN DXr spalacz uwydacznia mieso .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
usekenator 

SOGI: 531

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 102
  Wysłany: Czw Sty 12, 2017 1:27 pm     

Mechanik jak tam STN? :mrgreen: :twisted:
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Sty 12, 2017 2:07 pm     

2 tydzień i ładnie się wkręca. Wiesz były święta i nowy rok :)) :-D obżarstwo i pijaństwo :grin:

Biorąc to pod uwagę i to, że przez kontuzje kolan nie mogłem normalnie trenować, złapały mnie jeszcze zatoki + święta( było z czego zjeżdżać) obraz działania może być nieco skrzywiony :) . Działanie mocno odczuwalne od pierwszych kapsów. Biorę rano 1 i przed treningiem albo po południu 1 kaps. Ma krótki okres półtrwania i tak trzeba. Nastrój i samopoczucie bardzo dobre, libido też. Waga cały czas powoli w dół - a nie pilnuje nigdy jakiejś diety, metabolizm mocno podkręcony - to zauważalnie.

Normalnie zacząłem treningi, więc za 2 tygodnie coś powiem o regeneracji i wytrzymałości. Na ten moment jest super. Do tego oczywiście idzie HGH i jakieś zioła - standard. Chętnie bym pociągnął to dłużej bo mi służy ale to chyba tylko 6-8 tygodni można.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
usekenator 

SOGI: 531

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 102
  Wysłany: Czw Sty 12, 2017 2:51 pm     

cóż, święta były ;) choć dla mnie akurat to zawsze w druga stronę - co okazja to leci w dół waga/kondycja....
ale z tego co piszesz to fajnie działa :) tydzień dwa i będziesz latał pewnie :)
czekamy na recenzje :mrgreen:
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Nie Lut 12, 2017 10:27 am     

Tez sie na sr9009 zastanawiam, mi to pod sprinty potrzebne.

Co do Osty jeszcze to znowu chwalone, bo miesiac temu nie bylem w stanie zrobic 1 pompki na poreczach, bo osralbym sie z bolu. Wystarczylo lekko dociazyc bark. Teraz po plaskiej robie porecze z 20kg talerzem na jajach i zapas jest. Wiec cos tu dziolo ziolo :D
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 12, 2017 9:19 pm     

Ja polecam oste z Mk z Neo . Rewelka.
Zreszta chybe jedyne w Europie MK ktore dziala wzorowo bo po jednej dla przykladu walkarskiej firmy z Vegas ludzie maja cisnienie po 240 i puchna woda i brak apetytu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Lut 16, 2017 1:44 pm     

Robiłem teraz badania krwi ogólne ( kontrolnie jak zwykle) - morfologia, ob, potas, wapń, magnez, profil lipidowy , teścia i kortyzol. Po ponad roku jechania na sarmach wyniki jak na mój wiek super , minimalnie cholesterol wyżej ale nie wiem czemu kortyzol trochę za duży. Wniosek, że sarmy są ok - po PH wyniki miałem gorsze.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lut 18, 2017 4:40 pm     

Wysoki poziom cholesterolu jest ok . CHolesterol odpwiada sa produkcje hormonow np i za likwidacje stanow zapalnych. Zreszta gdzie i kiedy zaostala ustalona tzw norma cholesterolu bo ja jestem bardzo ciekawy takich badan ? , wkoncu jak z tym tak walacza tylko koncerny farmaceutyczne wciskajac ludzia statyny itp to niech przedstawai kots niezalezny naukowy dowod na to .

Jak chcesz sie dowiedziec czy zagraza Ci cos z serduchem to nie bada sie poziomu chlesterolu tylko poziom HOMOCYSTEINY . Zlecil Ci to lekarz ?

CO do kortyzolu to mozesz go sobie wyregulowac 11-oxo . Dziala znakomicie na takie cos i nietylko.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Sob Lut 18, 2017 6:45 pm     

Badania sobie sam robię profilaktycznie co jakiś czas, cholesterolem się absolutnie nie przejmuje :) Kortyzol mógł mi stres podbić i trochę za dużo stymulantów ostatnio brałem, poza tym jest super. Ale nad tym 11-oxo muszę pomyśleć. Może się przydać :-D
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Nie Lut 19, 2017 10:32 am     

no i lipoproteina LDL ma byc wyzsza niz HDL. a trojglicerydy maja byc dwa razy nizsze od HDL. Trojglicerydy na czczo oczywiscie.

666, norma cholesterolu zostala ustawiona umownie na jednej konwecji kardiologicznej. Jest to niczym nie poparte. Tak se strzelili. Najlepsze jest to, ze wsrodk ludzi, ktorzy kiedykolwiek mieli jakiekolwiek symptomy niewydolnosci ukladu naczyniowego, krwionosnego, mieli zawal roznego rodzaju, to wiekszosc z nich miala niski poziom cholesterolu.

Koncerny farmaceutyczne nas jebia w dupe :D
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 19, 2017 5:17 pm     

:-D no no , to faktycznie profesjonalizm pelen ze stornych kurewstwa lekarskiego ze tak to ustalili :grin: To dlatego zadna z tych kurew lekarskich nie chce pokazac dosiwadczen na ten temat bo ich zwyczajnie nie ma , a napisalem kurwa lekarska bo inaczej takiego czy takiej nie mozna nazwac jak wypisuej statyny wiedzac o tym ze to sciema.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Pią Mar 03, 2017 8:10 pm     

No bo kasa kasa kasa, chciwosc. Takich medykow PRAWDZIWYCH to ze swieca szukac.

No i po 7 tygodniach stacku Ostaplex + ZL waga ze 107 na 112,5. Jeszcze 9 dni. Juz wrzucilem laxdrol 10mg na dzien i stn 40mg :lol: Bede pisac.

Mechanik jak Twoj STN? Sadlo z dupska leci? :mrgreen:
 
 
       
Rusedski 

SOGI: 51

zawodowiec

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 348
  Wysłany: Pon Mar 13, 2017 3:25 pm     

Też bym chętnie się dowiedział, jak ten spalacz STN DXr działa w praktyce, a nie w teorii? Jaka dawka i jak długo dla 95 kg, 5 kg nadwagi, dieta czysta, deficyt kalorii na 0.

Po zwykłym spalaczu źle mi się ćwiczy, nie czuję mięśni, trening siłowy jest mniej przyjemny, biegać też mi się nie chce, a po innych PH ZAWSZE mnie pompuje, co znów przeszkadza w cardio, a bez cardio w moim przypadku na pewno się nie obejdzie. STN działa inaczej niż spalacze? Nada się na redukcję tych 5 kilo, przy zachowaniu siły? Bo jak pali, a nie pobudza, a do tego utrzymuje siłe, to w zasadzie o spalaczach mógłbym w końcu zapomnieć.
_________________
Sounds Like A Melody
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10