Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
belmut

SOGI: 465

zawodowiec

Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 379
  Wysłany: Pią Gru 02, 2016 11:07 am     

najlpszy jaki bralem sarm to zl z neo. naprawdę forma super mysle ze kilka moich znajomych może potwierdzić :-)

mk tez stosuje mysle ze jest ok już a dopiero misiac jestem na tym. zobaczę jak bedzi za 2 miechy
 
 
       
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Sob Gru 03, 2016 12:43 am     

Informacyjnie dodam, że dzisiaj na na koncie FB Bena Lookera Łukasz Kazimierczak stwierdził, że sarmy to shit a pimpowane są bo skończy popyt na PH więc na czymś trzeba hajs trzepać - nie sposób się nie zgodzić. 666 na pewno ma rację, bo Łukasz Kazimierczak stwierdził (jak również inni w komentach), że bebechy wyjebują sarmy, ale to pewnie przez dosypki.
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Sob Gru 03, 2016 4:27 pm     

ponad rok jestem na sarmach, prawie non stop - od osty po Mk i YK11...jakoś mi nic nie jest przeciwnie - są efekty, szczególnie ze stawami lepiej a ból biodra w ogóle ucichł. Nic z tego nie mam, że kibicuje i polecam Neo. Bebechy jak najbardziej ok :-D :grin: Pewny towar działa jak należy, a moi koledzy też nie narzekają. Z tego co wiem to w tych promowanych na Ytube "sarmach" było coś innego niż deklarowane. Z jakiegoś powodu sprzedaż tamtych Tzw. sarmów wygasa. A śledzę temat od początku.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 04, 2016 12:46 pm     

zakrzes napisał/a:
Informacyjnie dodam, że dzisiaj na na koncie FB Bena Lookera Łukasz Kazimierczak stwierdził, że sarmy to shit a pimpowane są bo skończy popyt na PH więc na czymś trzeba hajs trzepać - nie sposób się nie zgodzić. 666 na pewno ma rację, bo Łukasz Kazimierczak stwierdził (jak również inni w komentach), że bebechy wyjebują sarmy, ale to pewnie przez dosypki.


Nie zgadadzam sie znim wogole. Pisze brednie i tyle .

Ja z kolei pierwsze slysze ze skonczyl sie tzw "popyt " na PH hahaha. Piszac w ten sposob to jakby pisalo sie ze lubi sie kots ograniczac w postepach. W jego toku rozumowania PH to np Halodrol czy Superdrol czyli PH mozna nazwac tez Oral Turinabol czy Tren ace np. 4ke z tych przykladow laczy jedno . Wszystko sa proejktowanymi sterydami DS.
To ze Pan Lukasza nie ma dostepu do DS i nie moze nimi handlowac to niech nie pierdoli bzdur o nich bo ogranicza postepy swoich podopiecznych i tyle.

No i dobrze piszesz bo zadne orginalne sarmy nie wyjebuja bebechow.
Sarmy tez nie zastpaipa DS ow czy prohormonow czy sterydwo ! , sa tylko dodatkiem do calosci. Tylko zeby to wiedziec nie mozna sie zamykac na doswiadczenia czyli wiedze praktyczna i wrzycac wszystkich do 1x kosza.

Ja dzieki sarma teraz zaczynam cokolwiek znowu podnosic , a mialem mega ciezkie doswiadczenia zyciowe kotre zejbaly mi uklad nerwowy i z tym zwiazane niektore choroby . Takze wiem to z praktyki.
Falki mam bardzo wrazliwe i jakby to bylo cos toksycznego to by bylo juz pozamiatene u mnie i nie pisalby o czym co nie ma faktu .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 04, 2016 12:52 pm     

a wlasnie , a kim kurwa wogole jest ten:

" Ben Looker "
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Nie Gru 04, 2016 7:45 pm     

666 napisał/a:
a wlasnie , a kim kurwa wogole jest ten:

" Ben Looker "


Chyba kurwa Hooker. Tez nie wiem skad ten sie wzial, ale ludzie to go za boga uwazaja w temacie koksu, diety, treningu i kurwa w ogole wszystkiego. Ale kurwa jak go slucham i czytam to cos grubymi nicmi te jego wywody szyte sa.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 04, 2016 10:51 pm     

czyli kolejny pan teoria co sie naczytal i wie ze gdzies dzwonia no ale ...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Nie Gru 04, 2016 11:14 pm     

Mnie to śmieszy na grupa wspólnej adoracji z kodami rabatowymi na MZ - co jeden to mądrzejszy a jeden drugiego poleca.... pojawili się znikąd i rozumy pozjadali
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 05, 2016 1:42 pm     

Dobrze to ujoles.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Gru 05, 2016 1:51 pm     

A właściwie skąd oni się wzięli ? Polecają taki szrot a skąd wiedza?
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 05, 2016 1:56 pm     

Wiedza u nich jest tak zrobiona zeby przekladala sie na jak najwieksza bite na walach ktore sprzedaja.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Gru 05, 2016 2:19 pm     

Tylko najlepsze jest to, że sarmy dedykowane są do bardzo wielu dyscyplin :)) Według mnie zrobili amatorom szybkich efektów krzywdę obiecując cuda. Obejrzałem kilka materiałów, ludzie dali się nabrać i tyle. Nie można tak anonimowo promować :-( czegoś i nie brać z to odpowiedzialności
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 05, 2016 9:30 pm     

Najwyrazniej dla tych ludzi z tamtej grupuy liczy sie tylko i wlacznie kasa.
Tak jak dla wiekoszci slepkikarzy w Polsce. Wiem w tym przypdaku bo mialem okazje miec z nimi do czynienia . Na pytanie czy nie chca miec elitarnej marki jak BBN w sklepie dal znajomych przyjaciol czy dobrych klientow to wszyscy jednoglosnie mowili ze to tylko frajerzy na ktorcyh robi sie kase :grin: i musi byc bita i tylko bita , nie ma zadnych przyjaciol czy kolegow liczy sie kasa.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10