Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Wto Mar 24, 2015 7:27 pm   cykl nr.2, badania, zamówienie, pomoc  

Witam

Obecnie 73kg, 14% bf, wiek 30 lat
Mój pierwszy cykl opierał się na SV i możecie o nim przeczytać tutaj
http://forumsportowe.us/v...der=asc&start=0

Celem obecnego cyklu, który niebawem będę zaczynał jest czysty mięsień. Aktualnie jest co prawda w miarę sucho, ale za to również i płasko. Chciałbym coś z tym zrobić i się trochę zbudować, a najlepiej jakby udało się zbudować mięsień i spalić tłuszcz.

Substancje główne:
-Prop od Malay Tiger 20 x 1ml x 100mg
-Wino Strombafort - Balkan 120x10mg

Aktualnie posiadam w domowej aptece prócz substancji głównych:
-Epi od Neo cała paczka
-ATD z Neo cała paczka
-SV BCL paczka
-DAA od PXS pół paczki

Będę robił na dniach zamówienie z Pitbula, będzie
-Białeczko WW
-Kreatyna PXS
-raczej jakieś BCAA

Pytanie nr 1 co jeszcze wziąć, aby zrobić dobry odblok Waszymi metodami bez cloma? (Tribulus?)
Pytanie nr 2 co wziąć na wątrobę, czy ochrona od Burneiki będzie ok czy może CASA?

Co do pytania nr 2 i w ogóle całego cyklu to niedługo wrzucę badania hormonów, zrobimy to od A do Z tak jak to ma wyglądać. Dodam, że biorę regularnie Sylimarol od jakichś 4,5 miesięcy... Nie mam problemów z dietą (licze kcal i makro - jam czysto w 100%). Nie mam problemów z alkoholem. Z Waszą pomocą będzie dobrze...
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Wto Mar 24, 2015 10:45 pm     

No a gainer? Najwazniejsze. Po treningu. Zawsze i wszedzie. A jak dlugi sie szykuje to i przed.

To wino co masz to ja nie wiem. Ktos wie stad, ze to pewne? Jak ja bym w wino uderzyl to mega-zol z neo. Malay propo ponoc teraz lichawy jak sraka.

Kazde PCT bez cloma jest dobre, hehe. Ja bym dokupil daa i jeszcze russian beer.

Epi czy atd do wina to nie bardzo, sypna sie stawy. Ja mialem taki durny pomysl epi z mega-zolem laczyc, ale juz z glowy jest wybity :-P

Jedna pucha SV sie nic nie zrobi.

A na trzewia Cycle Assist Shield.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 24, 2015 11:35 pm     

Ten Russian Bear wyglada niezle na PCT , naprawde.
Jak masz kase to BMF Salvation , leczy sicegna tez i stawy i ladnie podtrzyma spadki. Warunek zebys sie nie zalal to trzymaj miske bo wciga wszystko jak insulina !!!

Trzeba bylo wziac MegaZOL bo 100% pewny a to wino co masz to nie wiem ....
Propa w poj trzeba bylo iranskiego sobie ogarnac , dziala super tez. Neo tez dobry jak masz dojscie.

ATD do wina daj spokoj . Wystrzela stawy bokiem :-)

Do oslony CAS zdecydowanie albo z Pure Liver Essence , musze przyznac ze mocniejszy do Roberta Livera.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Śro Mar 25, 2015 5:19 am     

Propa miałem do wyboru jakiegoś tańszego, ale ponoć nikt tego nie bierze, niesprawdzony oraz troche droższego - Alpha Pharma (albo Alhemia, nie pamiętam), ale zdecydowałem się na tego, bo kumpel mówił, że na siłce chłopaki fajnie po nim puchną. Jeśli chodzi o wino to ponoć sprawdzone i ładnie klepie. Miałem też do wyboru jeszcze jakieś inne, ale nieproporcjonalnie drogie było ;/ Ogólnie mój kumpel przerzucił się na tego dila już dawno temu i mówi, że jeszcze nigdy fakea nie dostał - zawsze zadowolony był. Ale oczywiście wszystko wyjdzie w trakcie. Sprzęt już w apteczce więc trzeba być dobrej myśli.

A co do reszty sprzętu to ja po prostu wymieniłem Wam to co posiadam obecnie. Nie mam zamiaru używać wszystkiego. Teraz idę do pracy, a jak wrócę to będę ogarniał to zamówienie z Pitbulla. Pozdro
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Mar 25, 2015 7:37 am     

Russin Bear przetestowaliśmy, trochę za mocno witaminami doładowany :-) ale produkt bardzo dobry przy PCT. Na wątrobę z kolei PEL według mnie ma odczuwalne działanie. BMF kolega testował niedawno - mocny produkt, szkoda , że DEVOUR już nie ma.

p.s. Gainera nie ma na stanie w sklepie :-(
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Mar 26, 2015 1:26 am     

tgnn napisał/a:
Propa miałem do wyboru jakiegoś tańszego, ale ponoć nikt tego nie bierze, niesprawdzony oraz troche droższego - Alpha Pharma (albo Alhemia, nie pamiętam), ale zdecydowałem się na tego, bo kumpel mówił, że na siłce chłopaki fajnie po nim puchną. Jeśli chodzi o wino to ponoć sprawdzone i ładnie klepie. Miałem też do wyboru jeszcze jakieś inne, ale nieproporcjonalnie drogie było ;/ Ogólnie mój kumpel przerzucił się na tego dila już dawno temu i mówi, że jeszcze nigdy fakea nie dostał - zawsze zadowolony był. Ale oczywiście wszystko wyjdzie w trakcie. Sprzęt już w apteczce więc trzeba być dobrej myśli.

A co do reszty sprzętu to ja po prostu wymieniłem Wam to co posiadam obecnie. Nie mam zamiaru używać wszystkiego. Teraz idę do pracy, a jak wrócę to będę ogarniał to zamówienie z Pitbulla. Pozdro


Kwestia tylko tego czy Ci ludzie wiedza jak wino dziala.

Prop z Alpha Pharmy kiedys byl okey, teraz nie wiem. Z Alchemii raz wpierdalalem niby wino, ale sie nie wypowiem, bo lata temu i tylko raz. I z gory mowie, ze nie mam z nimi nic wspolnego, nick sobie wczesniej wymyslilem, zanim to sie pojawilo, hehe.

Jak nie ma gainera pxs to 7k z BBN.

Ja livera z pel nie jadlem, ale cycle po prostu dziala. Najchetniej bym to zarl dzien w dzien, nawet na offie, tak po prostu dla zdrowia.
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Czw Mar 26, 2015 3:56 pm     

Powoli ogarniamy temat. W poniedziałek zarejestrowałem się do swojej lekarki po skierowanie na wyniki. A póki co zamówienie:
-Hardcore Mass 7000 BBN
-Russian Bear (tego BMF salvation nie ma w pitbullu chyba, że jakoś szukać nie potrafię)
-CAS

I teraz tak. Skoro zdecydowałem się na Ruska, to rozumiem, że kreatyny i tribulusa już nie musze kupować, bo tam są. Czy może zaopatrzyć się oddzielnie? I co zrobić z BCAA, kupić, czy odpuścić skoro BCAA mam w innych produktach. Zapomniałem dodać, że mam jeszcze Endurance Fuel i zamierzam pić w trakcie treningów. Białeczko WW też mam...
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Mar 26, 2015 4:14 pm     

http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=817

Tu jest BMF...

Endurance Fuel bardzo dobry produkt w trakcie treningu jak najbardziej
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Mar 26, 2015 4:28 pm     

Mono dokupic, daa do russian beer i juz.
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Mar 26, 2015 8:34 pm     

Co jest takiego dobrego w tym ruskim niedźwiedziu, że zachwalacie go jako dodatek do PCT?
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Mar 26, 2015 8:56 pm     

metro napisał/a:
Co jest takiego dobrego w tym ruskim niedźwiedziu, że zachwalacie go jako dodatek do PCT?


Nie bralem, ale sklad po prostu wyglada obiecujaco.
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pią Mar 27, 2015 7:20 am     

Osobiście brałem pół dawki (4 kaps.), skład ma bardzo bogaty. Zmniejszyłem bo jak dla mnie zbyt dużo witamin :smile: Wada taka, że ciężko łykać te wielkie piguły ( rozgryzałem) są chropowate - tak bym określił. Produkt kompleksowy, dobry i pro zdrowotnie i na regeneracje i przy PCT.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Sob Mar 28, 2015 4:45 pm     

Dobra zamierzam rozplanować to w ten sposób:

1-5 prop
6-8 prop+wino
9-11 wino

Poprawcie mnie, jeśli macie jakieś lepsze rozwiązanie.

Teraz jeszcze dwie kwestie, co z aromatyzacją w pierwszej fazie cyklu, czy mam się nią w ogóle nie martwic (ponoć duża podaż cynku blokuje aromataze jeśli nie walimy teścia niewiadomo ile)? I co z konwersją do DHT, jakimi środkami mógłbym ją ograniczyć (jest coś w pitbullu może albo apteka bez recepty)?

Poszło zapytanie do Pitbulla o:
-Russian Bear
-Hardcore Mass 7000
-CAS
-Kreatyna BBN w prochu
- mełe WW 500g
-Bcaa 2000

Byćmoże czegoś zapomniałem albo jeszcze coś by mi pomogło, pisać śmiało....
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Mar 29, 2015 8:29 am     

cos na stawy moze ?
_________________


 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Nie Mar 29, 2015 9:19 am     

Kolagen mam, zapomniałem napisać...
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 10