Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
NoName 

SOGI: 945

świerzak

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: ��dďż˝
   Wysłany: Nie Sty 18, 2015 12:36 pm   Prop + SuperVar  

Siema,

Mam kilka pytań ponieważ co forum to różne opinie, rady, porady i praktycznie mało konkretów, a argumenty są typu "bo tak i już".
Za kilka tygodni chcę zacząć cykl na Propie i SuperVar (mam dwie puchy).
Chcę polecieć 8 tyg na propie i SV.
No i tak... Ludzie różnie piszą/mówią. Jedni że taki cykl to raz, że za krótki i żebym na propie leciał z 12 tygodni, inni żeby w ogóle propa nie bić tylko enan/cypio minimum 16tyg.
A o tym żeby nie brać do tego żadnego PH to nie wspomnę - szkoda gadać...

No i tu pytanie do Was - dobrym pomysłem będzie taki cykl 8 tyg na propie i SV?


Rzecz kolejna - ODBLOK.
Wszędzie praktycznie piszą, że bez Clomidu ani rusz i do tego jeszcze HCG, Nolva - no po prostu opcji odbloku co nie miara... I powiem szczerze, że momentami od tego czytania głupieję... :-D

Tutaj natomiast w niejednym wątku widzę, że polecany jest na odblok DAA + mono i powinno być git, a co niektórzy na "odbloku" jeszcze jakiś progres robią po cyklu.
Jak to faktycznie z tym jest? Czy Clomid tak mocno miesza w organizmie, że faktycznie nie ma sensu go brać jeśli tak to w jakich dawkach? Macie może jakieś artykuły/badania na ten temat do poczytania? Jak Wasze doświadczenia?

I jak z gino przy takim krótkim cyklu - coś profilaktycznie w minimalnych dawkach brać w trakcie cyklu czy dopiero jak bym zauważył coś niepokojącego?

To chyba wszystko o co chciałem zapytać - jak coś sobie przypomnę to dopiszę :-)
Z góry dziękuję i proszę o w miarę łopatologiczne odpowiedzi bo chcę to dobrze ogarnąć ;-)



Edit: W skrócie mówiąc jak taki cykl rozpisać od A do Z żeby to miało faktycznie sens?


Pozdr0!
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Nie Sty 18, 2015 1:46 pm   Re: Prop + SuperVar  

NoName napisał/a:
Siema,

Mam kilka pytań ponieważ co forum to różne opinie, rady, porady i praktycznie mało konkretów, a argumenty są typu "bo tak i już".
Za kilka tygodni chcę zacząć cykl na Propie i SuperVar (mam dwie puchy).
Chcę polecieć 8 tyg na propie i SV.
No i tak... Ludzie różnie piszą/mówią. Jedni że taki cykl to raz, że za krótki i żebym na propie leciał z 12 tygodni, inni żeby w ogóle propa nie bić tylko enan/cypio minimum 16tyg.
A o tym żeby nie brać do tego żadnego PH to nie wspomnę - szkoda gadać...

No i tu pytanie do Was - dobrym pomysłem będzie taki cykl 8 tyg na propie i SV?


Rzecz kolejna - ODBLOK.
Wszędzie praktycznie piszą, że bez Clomidu ani rusz i do tego jeszcze HCG, Nolva - no po prostu opcji odbloku co nie miara... I powiem szczerze, że momentami od tego czytania głupieję... :-D

Tutaj natomiast w niejednym wątku widzę, że polecany jest na odblok DAA + mono i powinno być git, a co niektórzy na "odbloku" jeszcze jakiś progres robią po cyklu.
Jak to faktycznie z tym jest? Czy Clomid tak mocno miesza w organizmie, że faktycznie nie ma sensu go brać jeśli tak to w jakich dawkach? Macie może jakieś artykuły/badania na ten temat do poczytania? Jak Wasze doświadczenia?

I jak z gino przy takim krótkim cyklu - coś profilaktycznie w minimalnych dawkach brać w trakcie cyklu czy dopiero jak bym zauważył coś niepokojącego?

To chyba wszystko o co chciałem zapytać - jak coś sobie przypomnę to dopiszę :-)
Z góry dziękuję i proszę o w miarę łopatologiczne odpowiedzi bo chcę to dobrze ogarnąć ;-)



Edit: W skrócie mówiąc jak taki cykl rozpisać od A do Z żeby to miało faktycznie sens?


Pozdr0!


Lecmy od gory.

Kto leci 12 tyg na propie :mrgreen: Prop 8 maks. Maksymalny czas dla krotkich estrow.

16 tygodni dlugiego estru to opcja raczej dla zaawansowanych uzytkownikow.

Ci co pierdola o o tym, zeby nie brac ph w dupie byli i gowno widzieli. A najczesciej to dile gownozjady, ktorzy maja dostep tylko do, ze tak to ujme, starego towaru, anizeli do PH i dlatego jada po poh, bo gorszy maja utarg pod szkola podstawowa.

Kolejna kupa bzdur to clomid, nolva i hcg. Wiecej z tego skutkow ubocznych niz pozytku. Jak chcesz spierdolic sobei efekty po cyklu to zryj - zadziala koncertowo. PCT sie robi naturalne. DAA, Tribulus Terrestris, na gino ATD, a uwazam, ze dobra opcja jest wrzucic do PCYT rowniez epityne, ale to nie jest pomysl na pierwszy raz. Oczywiscie wspomniane srodki to wybierz z dobrych firm. Power X Sport i BBN, zagladaj na Pitbullshop.us. Jezlei masz zamiar kupi z olimpu albo megabola czy innego scierwa to pewnie, ze nic z tego nie bedzie.

O skutki uboczne na SuperVar sie nie boj. Jest absolutnie nietoksyczny, ale nie lacz go, nie zazebiaj z innym oralem. Sam jest okey, ale jakos jak sie go laczy to czasami jest nieprzyjemny dla flakow.

Cykl 8 tyg prop i dwie puchy sv spoko.

Jezeli juz cos wcinales to mozesz poleciec 12 tyg enan i na tym zjes 3 puchy sv. A prop na zejscie.

Jezeli masz jakes szczegolne predyspozycje, ze nawet prop Ci gino zrobi, to miej pod reka ATD z Neogenica i w razie "W" 1 kaps co drugi dzien. Masz 14 kaps, czyli 28 dni.

Na ostatnim tygodniu mozesz zaczac wcinac PXS DAA 2x3g i np TribuforteEvo 2 kaps na noc.

W jakim celu cykl? Sila bardziej? Czy sporty walki?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 18, 2015 1:58 pm     

Ok fatycznie zeby to mialo send to prop dziala w orgaznimie przez okolo 7tyg max , pozniej zaczynaja sie tylko efekty uboczne i zadnych pozytywnych skutkow co do przyrostow .

Spradzalem to i na sobie i na osobach ktore prowadze prowadzilem za kase. Takze one sie sluchaja z tym bardzo.
Masz informacje na ten temat ze tak powiem z powaznego wiarygodnego zrodla.

Jak masz dobrego propa to mozesz sobie w pierwszym tyg wziac 200 pn pt , dalej 2-6tydz po 300mg a w 7tyg 400mg. Pilnuj dawkowania w dni pn sroda piatek.
nie sluchaj sie ludzi ktorzy proponuja utrzymawanie stalego stezenia co iles dni bo nie wiedza co pisza i po co to pisza. Nie wnikaj poprostu a zrobisz postep.
Za pochodzenie propa Twojego nie daje gwarancji bo nie wiem co nawet masz :grin:

SV wiesz jak brac 8tyg , pewnie wiesz tez jak dziala bo to do znudzenia bylo o tym.


Co do odbloku . Clomid powoduje destrukcje hormonoaln w organizmie bardziej niz pozytek. To samo HCG czy nolvadex/temoxifen.
Ci to wybieraja to sa poprostu slepi albo glupi.

DAA + mono BB lub PxS zrobi robote napewno.
Sa drozsze opacje do tego do robienia postepow wiekszych niz na cyklu np Tx3 + BMF + Genocide , te 2x ostanie przez 3 mieisace. Do tego estry dobrych kreatyn ,mozna zaczac od mono PxS ,pozniej np wziac Rampage z MRI jako zestaw i do kopa przed trenignami zeby byl bodziec ukladu nerwowego pod katem sily a MRI do szybszej odbudowy ATP.
Daelj po Tx# 1x AD3 + Mass HGH rowno z BMF.

Z tego odobloku wyjdzie cykl po cyklu z postepami dalszymi . Nie trzeba siedziec na sokach non stop zeby robic postepy.

Co do aromatyzacji na cyklu , to zwyczajnie zabezpiecz sie najskuteczniejszym srodkeim jaki swiat narazie widzial do cykli Epithin E ! :-D , nie powoduje spadkow a estrogen nadmiar trzyma w ryzach jak potrzeba.
Nie potrzeba wcale walic 3x capsow , wystarczy jedna . Takze to zakup na pare razy.


Zwyczajnie trzeba myslec w braniu rzeczy tez. Postepy beda.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
NoName 

SOGI: 945

świerzak

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: ��dďż˝
  Wysłany: Nie Sty 18, 2015 4:04 pm     

Na wstępie dzięki za obszerną odpowiedź.

Alchemy napisał/a:
Jezlei masz zamiar kupi z olimpu albo megabola czy innego scierwa to pewnie, ze nic z tego nie bedzie.

Nie zamierzam :-D
Już jakiś czas temu trafiłem na to forum (za namową kolegi z "Raju") i zdecydowanie wolę suple z pitbulla niż skądś indziej.
Alchemy napisał/a:
W jakim celu cykl? Sila bardziej? Czy sporty walki?

Siła, masa (wiem lepsze było EPI ale EPI poleci na drugi cykl zapewne).
666 napisał/a:
Spradzalem to i na sobie i na osobach ktore prowadze prowadzilem za kase. Takze one sie sluchaja z tym bardzo.
Masz informacje na ten temat ze tak powiem z powaznego wiarygodnego zrodla.

Chyba nawet jak jeszcze w PL byłeś to w Raju widziałem jak tam trochę osób za Tobą latało ;-)
Widać było, że chłopaki robili postępy.
666 napisał/a:
Jak masz dobrego propa to mozesz sobie w pierwszym tyg wziac 200 pn pt , dalej 2-6tydz po 300mg a w 7tyg 400mg. Pilnuj dawkowania w dni pn sroda piatek.
nie sluchaj sie ludzi ktorzy proponuja utrzymawanie stalego stezenia co iles dni bo nie wiedza co pisza i po co to pisza. Nie wnikaj poprostu a zrobisz postep.
Za pochodzenie propa Twojego nie daje gwarancji bo nie wiem co nawet masz :grin:

Jaki to będzie to sam jeszcze nie jestem pewny.
Neogenici raczej u siebie nie dostanę - jakby ktoś miał to PW :-D

Tak jak mówisz, wszędzie piszą 100mg c2d.
Co do samego dawkowania rozwiń to proszę bo nie do końca czaję?

1 tydzień 200mg czyli w pn, śr, pt po ~70mg
2-6 tydzień 300mg pn, sr, pt po 100mg
7 tydzień 400mg pn, sr, pt po ~130mg

Dobrze to zrozumiałem? :-D

Alchemy napisał/a:
Na ostatnim tygodniu mozesz zaczac wcinac PXS DAA 2x3g i np TribuforteEvo 2 kaps na noc.

Tak też zrobię - oczywiście z mono.
2x3g? Rano, wieczorem? Czy tylko na noc? W sumie gdzieś na forum już było - doczytam :-)
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Nie Sty 18, 2015 5:04 pm     

Co do odpowiedzi z mojej strony, to epi ani pod sile czy sztuki walki bym nie stosowal. Do sily za nie dla stawow, a pod sporty walki za bardzo pompuje. Chociaz sam w treningu wydolnosciowym stosowalem i bylo super, ale jednak sporty walki takiej pompy nie lubia, tez sprawdzalem.

2x3g i bedzie dobrze, rano i wieczorem.

No kurwa sam na Raju ze 4 lata trenowalem, myslisz,z e jak sie tutaj znalazlem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531:
 
 
       
NoName 

SOGI: 945

świerzak

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: ��dďż˝
  Wysłany: Nie Sty 18, 2015 5:10 pm     

Alchemy napisał/a:
Co do odpowiedzi z mojej strony, to epi ani pod sile czy sztuki walki bym nie stosowal. Do sily za nie dla stawow, a pod sporty walki za bardzo pompuje. Chociaz sam w treningu wydolnosciowym stosowalem i bylo super, ale jednak sporty walki takiej pompy nie lubia, tez sprawdzalem.

2x3g i bedzie dobrze, rano i wieczorem.

No kurwa sam na Raju ze 4 lata trenowalem, myslisz,z e jak sie tutaj znalazlem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531: :531:


Dzięki :-) Ogólnie nie liczę na cuda ale na kilka kilo na wadze i gryfie ;-)

W sumie nie wiem czy inaczej bym w ogóle trafił na to forum :-D
Pewnie dalej bym siedział na esefde itp... A tak rzadko tam zaglądam :-)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 21, 2015 6:34 pm     

Nie nie wlasnie nie mysle jak inni . Pamietaj jest takie bardzo madre przyslowie i 100% prawdziwe.
Z pradem plyna tylko smieci , dlatego jak nie chcesz byc smieciem jak reszta ,plyn pod prad.

1 tydzień 200mg czyli w pn pt po 100
2-6 tydzień 300mg pn, sr, pt po 100mg
7 tydzień 400mg pn - 100 sr 100 pt 200

tak jest prawidlowo i skutecznie.

Dalej niekoniecznie tylko Neogenica jest nr jeden jak to tu hejterzy pisza. Sa inne marki ktore tez super dzialaja. Tylko w tym caly szkopul twki ze 90% nie wie jak je odroznic a sie madrza , a w dupie byli i gowno widzieli.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
NoName 

SOGI: 945

świerzak

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: ��dďż˝
  Wysłany: Śro Sty 21, 2015 6:51 pm     

No faktycznie - rozpisane zupełnie inaczej niż wszędzie :-)
Ale polecę tak jak piszesz - zobaczymy co z tego będzie ;-)

No właśnie jeszcze nie wiem co to będzie za marka - się zobaczy :-D


A teraz może trochę śmieszne pytanie ale... Kiedy wbijać? Z rana czy wieczorem? Czy bez znaczenia? o1yw3


Wszystko pięknie rozpisane także to by było na tyle z serii moich pytań :-D
Chyba, że coś mi się jeszcze przypomni ;-)
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Sty 21, 2015 10:16 pm     

666, przez jaki czas proponujesz brać jednego kapsa epi dziennie w trakcie PCT?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 25, 2015 1:27 am     

Przez 4tyg tylko zacznij tydzien przed koncem

Strzaly sa bez znaczenia z pora dnia. Ustal sobie w miare jakis przedzial i styknie. Przecierz nie trzeba z zegrakiem w reku tego robic. Zwyczajnie o tzw bardzo ogolenej porze dnia. - rano , poludnie wieczor -i tak sie trzymaj i bedzie ok .

Wiem ze niektorzy walna przed treningiem to czyja ze juz dziala heheh , no dziala ich lep przedwszystkim.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 25, 2015 1:27 am     

tylko wiesz , lep tez jest w pewnym sensie czynnkiem wzrostu. Mozesz to tz wziac pod uwage. Tylko rozsadnie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
NoName 

SOGI: 945

świerzak

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: ��dďż˝
  Wysłany: Nie Sty 25, 2015 8:47 pm     

Dzięki !!! ;)
 
 
       
NoName 

SOGI: 945

świerzak

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: ��dďż˝
  Wysłany: Pon Mar 02, 2015 9:12 pm     

No dobra... :-)

Zatem pierwszy dzień zabawy w pielęgniarkę za mną :-D

Mam nadzieję, że jutro rano wstanę o1yw3
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Wto Mar 03, 2015 2:45 am     

NoName napisał/a:
No dobra... :-)

Zatem pierwszy dzień zabawy w pielęgniarkę za mną :-D

Mam nadzieję, że jutro rano wstanę o1yw3


A cos odpierdolil, ze sie boisz o wstawanie? :grin:
 
 
       
NoName 

SOGI: 945

świerzak

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: ��dďż˝
  Wysłany: Wto Mar 03, 2015 2:30 pm     

Alchemy napisał/a:
NoName napisał/a:
No dobra... :-)

Zatem pierwszy dzień zabawy w pielęgniarkę za mną :-D

Mam nadzieję, że jutro rano wstanę o1yw3


A cos odpierdolil, ze sie boisz o wstawanie? :grin:



Za dużo głupot się naczytałem jak to ludziom nogi/dupę urywa po pierwszym strzale ;-)
Ale póki co jest ok - coś tam czuję w miejscu wbicia ale nie nazwałbym tego bólem.
Przysiady normalnie mogłem robić więc luz.
Jak kolejne będą takie same to nie będzie źle :-D
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 10