Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
   Wysłany: Pią Sty 16, 2015 9:43 am   cel sila masa  

czesc mam pytanie jak zrobic cykla na mase i sile z sterydami i prohormonami by isc w górę z ciezarami , obecnie wyciskam 200 kg na klate martwy ciag 260 kg i przysiad 190 kg , przygotowuje sie do zawodów w trójboju i do wyciskania , chce pobic moje rekordy konkretnie
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Nie Sty 18, 2015 12:01 am   Re: cel sila masa  

irekmax napisał/a:
czesc mam pytanie jak zrobic cykla na mase i sile z sterydami i prohormonami by isc w górę z ciezarami , obecnie wyciskam 200 kg na klate martwy ciag 260 kg i przysiad 190 kg , przygotowuje sie do zawodów w trójboju i do wyciskania , chce pobic moje rekordy konkretnie


W chuj za duza roznica miedzy ciagiem a siadem.

Brales cos kiedys? Rozumiem, ze wyniki na sucho masz bez soku i tabletki jak do tej pory :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 18, 2015 2:17 pm     

Bylo cos wczesniej ?

Suple jakie jesz ? to tez mega wazne , nie koniecznie trzeba odrazu siegac po cykl .

Roznica w ciagu duza , male dlonie masz?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Wto Sty 20, 2015 12:29 pm     

cykl zaczołem od marca i zaczołem od testosteronu prioinat metanabolu i ternbolonu acetan , po 2 miesiacach byl testosteron cypionat turababol teranbolon acetan , deka durabolin , po 3 miesiacach jak zaczołem co miesiac dodale do cyklu 5000 jednostek hcg by sie nie zablokowac za bardzo , ostanie tygonie byl na sustanonie cypionacie boldonie , a teraz kończę m - drol i mam zamiar wejsc na krótką deke , cypionat , anapolon i M14ADD do tego Universal Shock therapy ,Universal Storm , gainet Scitec Nutrition Jumbo , aniam nitro .

wielkich dłoni moze nie mam ale małych tez nie
moje wymiary :
wzrost 178
waga 105 kg
biceps 49 cm
 
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Wto Sty 20, 2015 12:35 pm     

ma sie swoje koronne konkurencje moja jest klata teraz podchodze do 210 kg no a do nóg sie nie przykładałem i martwy tez nie byl sumiennie ternowany teraz to zmieniam bo ambicje urosły i teraz chce być silny we wszystkim :cool:
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Wto Sty 20, 2015 1:12 pm     

irekmax napisał/a:
cykl zaczołem od marca i zaczołem od testosteronu prioinat metanabolu i ternbolonu acetan , po 2 miesiacach byl testosteron cypionat turababol teranbolon acetan , deka durabolin , po 3 miesiacach jak zaczołem co miesiac dodale do cyklu 5000 jednostek hcg by sie nie zablokowac za bardzo , ostanie tygonie byl na sustanonie cypionacie boldonie , a teraz kończę m - drol i mam zamiar wejsc na krótką deke , cypionat , anapolon i M14ADD do tego Universal Shock therapy ,Universal Storm , gainet Scitec Nutrition Jumbo , aniam nitro .

wielkich dłoni moze nie mam ale małych tez nie
moje wymiary :
wzrost 178
waga 105 kg
biceps 49 cm


Cykle jak dla dinorzarua.

Nie pompuj sie tak koksem jak balon woda, tym bardzie w chujowy sposob.

Nandrolonow i trenbolonu sie nie laczy, bo to dwie progestyny.

Jak sile chcesz robic to bym octan trenu odstawil, takie moje zdanie, kontuzje tylko sobie tym wjebiesz.

HCG wypierdol.

Anapolon po m-drol? Nie poczujesz go, chyba, ze m-drol miales z allegro.

Suple do wymiany.

Wjebales tyle od ostatnich 10 miesiecy, ze teraz sie powinienes czyscic!

Po co chcesz wlazic znowu na cykl? Postepy sie robi na sucho, cyklem przebijasz bariery.
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Wto Sty 20, 2015 1:22 pm     

mialem teraz zamiar isc na odblok na 3 miesiace i wziac odblo 10 x 5000 j hcg , 40 klomidu i proviron 100 tab i sie tak zastanawiam bo znowu idzie mi sila i masa mialem taki przestoj ostatio
 
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Wto Sty 20, 2015 1:24 pm     

przygotowuje sie do zawodów na jesien i chcialbym oczyścić sie przed zawodami i odbokowac
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Wto Sty 20, 2015 3:07 pm     

A co, jestes zablokowany? Nie wydaje mi sie.

Czemu sie uczepiles tego pregnylu i cloma. To jest szmelc, wyjatkowo niezdrowy. HCG jara komorki w jajkach i rewelacyjnie podnosi prawdopodobienstwo zachorowania na raka jader. Wiedziales? Po klomie wiecej spadkow niz czegokoliwiek. PCT potocznie zwane "odblokiem" to tak na serio Post Cycle Therapy czyli terapia pocyklowa. Chodzi w tym o to, zebys lekko, bez wariactwa zszedl z hormonow zachowujac uzyskane efekty, zeby przywrocic organizm do normalnego stanu. Robi to sie naturalnie. kwasem d-asparginowym, czy DAA, najlepiej z PowerXSport, tribulus terrestris, najlepiej z bbn, epi z neo (bo jest antyestro) i jeszcze ATD na estro, silniej dziala. HCG, clomid, to powazne leki.

To jak Ci idzie sila, to po co chcesz ladowac koks? Jak jedziesz winda to jak zaczniesz szybciej naciskac guzik to i tak szybciej nie pojedzie, guzik rozpierdolisz za to.
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Wto Sty 20, 2015 4:26 pm     

mówiłem Ci na fb clomidu niewato brac jeszcze sobie przysadke rozwalisz czy chuj wie co
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Sty 21, 2015 7:51 am     

ja odblok robie na podstawie badania krwi poziomu hormonów itp na odblok po cyklu chodze do lekarza endokrynolog i ona na podstawie tego podaje mi dawki i srodki jak zrobilem odblok według jej to poszlo mi 15 kg wagi az tak nic niechialo isc i sila poszla sporo , a jak jej powoedzialem ze potrzebuje cos po odbloku na przyrosty to przepisala genotropin , epo, inne hormony które nie sa dostepne w polsce w aptekach i na czarnym rynku ale nie kupilem ich bo sa w h...j za droge wiec wrocilem po 3 miesiacach na moja terapie i mega mnie porobiło na silowni myśleli ze biore insuline tak szybko do góry szedłem
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Sty 21, 2015 1:57 pm     

Zapytaj z ciekawosci czy zna twoja endokrynolog triptorelin a genotropin jest w aptece jak już!!
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 21, 2015 6:12 pm     

Bardzo dobrze ze kierujesz sie badaniami.
Tylko clomi d czy HCG robia spustoszenie z hormonami a nie je reguluja.
To z dosiwadzczenia praktycznego wiem , po sobie i po ludziach. Druga spraw coraz wiecej publikacji naukowych potwierdza to co ja mowilem 13lat temy na temat HCG i CLomidu to wtedy sie ze mnie smiali a teraz :-) im glupio.
Pytales sie np swoje Pani endokrynolog czy zna taki srodek jak Eptityna ?

Pozatym po co jestes 10 miesiecy na cyklu? jaki to ma miec sens , bo nie kumam i nie kuma po co sie dopierdalac hcg podczas cyklu. Co za debil Ci to doradzil ?

Taknaprawde z tak malymi wynikami jakie robisz Twoje cykle powinny byc gora 8tyg i 2x w roku max. Tracisz postepy a moglbys robic jeszcze wieksze. 210kg wwysickaniu jest wynikiem smiesznym przy takich bombach.
Alchemy bardzo dobrze Ci napisal .

Co ja bym zrobil to przerw do sierpnia w koksach i pobral sobie normlane dobre dzialajace suple nie smieci ktore wymieniles. Te co wymieniles wiadomo nic nie utrzymaja i bedziesz mial spadki.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 11:32 am     

genotropin jest w aptece i epo bylem w aptece z recepta ale chodzi mi o cene jest w .... duza wiec nie kupilem a mowile o hormonach pobudzającę cały ogranizm do wzrostów i on jest do nosa podawany i jego nie ma w polsce nawet na czarnym rynku w niemczech on jest ale ten najsłabszy kosztuje 2,5 tys W aptece nazywal sie jakos GNRH MOZE ZLE PODALEM NAZWE ALE JAKOS TAK SIE ZWAL W EUROPIE PRODUKUJĄ GO TYLKO NIEMCY I WŁOSI . i jakieś inne hormony to byly których nie ma tu w polsce .


A o Eptityna sie nie pytałem bo nie znalem tego czlowiek sie uczy całe zycie , ucze sie nadal i sam czuje ze czas na przerwe z ssa , a z hcg by dodawac jedego na miesia do dlugich cykłow wyczytałem ze stron usa w zeszłym roku i pytałem sie zawodników kulturystyki czy to ma sens no coz moze zle robilem ale powiem ze nie mam takiego czegos co inni ze maja problem z sexem przy długich cyklach czy nawet kródszych jak slucham co mowia na silowniach i nie mam spadku libido , ale tez wiem ze przerwa przyda sie na pewno
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 1:11 pm     

Co za bzdura to wlasnie jest triptorelin masz w pl aptece kurwa skad ty te ceny wziales hheheh ktos na tobie chce zarobic w chuj heheh poczytaj temat u konkurencji to najnowszy srodek w pct znam osoby co brali i lepszy efekt jak hcg sermy hmg i potwierdzone badaniami na pubmed

http://www.kfd.pl/tryptorelina-303161.html/




Preparaty apteczne na rynku polskim zawierające tryptoreline.

Decapeptyl 0,1 mg
Decapeptyl Depot
Diphereline 0,1 mg
Diphereline SR 3,75
Diphereline SR 11,25 mg
Diphereline SR 22,5 mg
Gonapeptyl Daily
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12