Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Nie Gru 07, 2014 11:18 am     

sama nazwa KupSeWalke to co byś chciał
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Nie Gru 07, 2014 12:39 pm     

Najbardziej mnie wkurwia w tym ksw to że Pudzianowski ma specjalne zasady pod niego. Jeżeli niejest w stanie walczyć jak inni 3 rund to w zadnym wypadku nie zasługuje na walke wieczoru
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 07, 2014 6:49 pm     

prawda , a pozatym mial kelnera ze znanym nazwiskiem i tyle w temacie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Gru 07, 2014 8:51 pm     

666 napisał/a:
prawda , a pozatym mial kelnera ze znanym nazwiskiem i tyle w temacie.


sor nie wiem kogo nazywasz kelnerem? Owszem , dzis zardzewialy zawodnik po przejsciach ale nie kelner. Jesli uwazasz sie za zawodowego sportowca to powinienes mu oddac troche szacunku za jego dokonania. on na swoje nazwisko pracowal bardzo ciezko a ze dzis sie rozmienil na drobne to juz smutna sprawa.
_________________
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 07, 2014 8:57 pm     

Borkow66 napisał/a:
666 napisał/a:
prawda , a pozatym mial kelnera ze znanym nazwiskiem i tyle w temacie.


sor nie wiem kogo nazywasz kelnerem? Owszem , dzis zardzewialy zawodnik po przejsciach ale nie kelner. Jesli uwazasz sie za zawodowego sportowca to powinienes mu oddac troche szacunku za jego dokonania. on na swoje nazwisko pracowal bardzo ciezko a ze dzis sie rozmienil na drobne to juz smutna sprawa.


czy ja gdzie napisalem ze ujmuje mu osigniecia w jego dyscyplinie? nie . Tam byl dobry odnosil sukcesy i kropka i byl niekwestionowanym mistrzem.
W MMA jest/byl kelnerem pozatym nie wiem co robi ale wyglada na 50 cio letniego dzidka a nie 44 letniego faceta. Moze mial problemy i stres dlatego , a moze zwyczajnie nie dbal o siebie a na to nie ma zadnego usprawiedliweinia.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pon Gru 08, 2014 12:13 pm     

Mnie najbardziej ubawila walka wielkiego ulubienca polski kurwa mameda hahaha
w koncu dostal kogos bardziej wymagajacego niz wlasnie kelnerow i posrany byl ze nie ma KO po 2 min tylko trzeba spiac dupe i powalczyc. no, ale oczywiscie juz juras zaczal pierdolic w polowie 2 rundy i borek po walce o niczym innym nie powiedzial tylko od razu, ze chyba jest kontuzja i walczyl na 50% HAHAHA rozjebal mnie tym sorry. trzeba tak gadac i teraz dac 5 walk z kelnerami zeby mamedzik sie odegral i polacy by znowu przychodzili na niego bo chyba 3/4 ludzi przychodzi wiadomo na niego i pudziana choc pudziana juz nikt na serio nie traktuje to gdyby mamed dostal KO albo przegral to juz 3/4 miejsc by sie zwolnilo na trybunach.
to cale KSWstyd to tylko pimpowanie swoich ulubiencow. pierw robienie wielkiego szumu dla Drwala i Materli i gdy bilety sie wyprzedaly to nagle Drwal kontuzja. mam nadzieje, ze gdy wroci to dojebie temu czeczenowi.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Pon Gru 08, 2014 2:14 pm     

z Mamedem to nie do końca jest tak jemu jest ciężko znaleźć dobrego rywala bo ci najlepsi są w ufc albo belatorze i mają umowy na wyłączność
 
 
       
Zenek 

SOGI: 17

świerzak
Stawiam na masę!


Wiek: 38
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 4
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Wto Gru 09, 2014 1:51 pm     

wg mnie najbardziej kontrowersyjne walki typuje wygrane tak jak były oprócz remisy czyli:
win Kornik
win Goran
win Jay

btw. byłem na gali i chociaż nie siedziałem przy oktagonie tylko troszkę wyżej to jednak moim zdaniem protesty Vaso i Narkuna są niesłuszne, chociaż bo Kornik wygrał 1 i 2 rundę, a Vaso trzecią, natomiast co do wyniku Goran vs Narkun jest bardziej kontrowersyjna, ale myśle, że dochodziło więcej ciosów Gorana, chociaż szczerze był bardziej pasywny bo akcje Narkuna były efektowniejsze, mimo to imo Goran - win, co do Strus vs Silva 1 i 3 dla Jaya, 2 Strus - słuszne pretensje amerykanina powinien wygrać 29:28
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Gru 11, 2014 7:46 am     

jak dla mnie cale to ksw to jedna wielka kupa sprzedajnego gówna... siedzialem w knajpie wypelnionej po brzegi i wszyscy kibicowali wszystkim tylko nie "gwiazdom" KSW...

kornik dostal zwykły wpierdol i tyle... i wszyscy sie smiali, ze pewnie bedzie remis... a nagle ogłaszaja, ze wygral caly porozbijany Kornik... i zapadła cisza bo nawet najwieksi heterzy sie tego nie spodziewali... z calym szacunkiem dla Artura, ale dostał oklep i po prostu rywal byl lepszy...

Strus tak samo... oklep i tyle... nie ta liga poki co dla Silvy... pajacowal, ale dupek po prostu sie bawił strusem... nie mogli dac wygranej Strusowi bo po poprzedniej walce kornika to po prostu juz by bylo po prostu przegiecie...

NAstula... jego czas minał i tyle... jak obejrzalem jego walki z czasow swietnosci w Judo to juz nie ten czlowiek co kiedys... a dla Pudziana nie można dawać zawodnikow w formie bo KSW zginie...

a Mamed w koncu dostal goscia, na ktorym jego czarowanie w parterze nie bylo jakims wielkim wysilkiem... jest dobry jak jasna cholera i madrze walczy w ringu, ale jakby dostał zawodnika z ufc, bellatora itp to by zgarnał oklep jakich mało... ale to rowniez oznacza koniec KSW...

chyba, że znowu by bylo "KSW ZEMSTA" :-P i mimo, zeby przegral tak jak Pudzian z Thompsonem to i tak by wygrał... no chyba, że bylbym nokaut to wtedy KSW przestalo by istniec...


jak czlowiek ogląda ten smietnik dzisiejszych czasow to az teskni za prawdziwym boksem ubieglego stulecia... tyson, holyfield, lewis roy jones jr... czy ali, hopkins, foreman, frazier... jak czasami w tv pokazuja te walki to az lezka sie w oku kreci...
 
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Czw Gru 11, 2014 1:59 pm     

w 100% uwazam JOR jak ty.
KSW = ścierwo
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Czw Gru 11, 2014 10:48 pm     

Biznes to ma przynieść kasę. Pamiętacie pierwsze gale KSW??
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10