Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Siluboss 

SOGI: 854

świerzak


Wiek: 36
Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 85
Skąd: Polska
  Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 4:53 pm   trening na bica  

UGINANIE PRZEDRAMION SZTANGIELKAMI SIEDZĄC


Ćwiczenie to wykonujemy identycznie jak w pozycji stojącej lecz na ławeczce z plecami ściśle przylegającymi do oparcia i łokciami ułożonymi blisko tułowia. Trzymając wyprostowane ręce ze sztangielkami, pionowo względem podłoża, wykonujemy uginanie przedramion. Uginając ręce nie należy przesuwać łokci do przodu ani do tyłu a łokcie powinny znajdować się blisko tułowia. Zaleta tego ćwiczenia jest stabilna pozycja tułowia i możliwość regulacji oparcia, które możemy ustawić w trzech podstawowych wariantach 45, 60, 90 stopni, im mniejszy kąt tym trudniejsze staje się wykonanie tego ćwiczenia, jednocześnie uzyskujemy lepsze rozciąganie mięśnia dwugłowego ramienia.
UGINANIE POJEDYNCZEGO RAMIENIA NA WYCIĄGU


Ćwiczenie to wykonujemy identycznie jak w pozycji stojącej lecz na ławeczce z plecami ściśle przylegającymi do oparcia i łokciami ułożonymi blisko tułowia. Trzymając wyprostowane ręce ze sztangielkami, pionowo względem podłoża, wykonujemy uginanie przedramion. Uginając ręce nie należy przesuwać łokci do przodu ani do tyłu a łokcie powinny znajdować się blisko tułowia. Zaleta tego ćwiczenia jest stabilna pozycja tułowia i możliwość regulacji oparcia, które możemy ustawić w trzech podstawowych wariantach 45, 60, 90 stopni, im mniejszy kąt tym trudniejsze staje się wykonanie tego ćwiczenia, jednocześnie uzyskujemy lepsze rozciąganie mięśnia dwugłowego ramienia.
UGINANIE PRZEDRAMION ZE SZTANGIELKAMI W UCHWYCIE MŁOTKOWYM

Ćwiczenie to angażuje mięsień dwugłowy ramienia częściowo, gdyż bardziej oddziałuje na mięsień ramienno-promieniowy (leży pod mięśniem dwugłowym), wypychając go do góry i nadaje im kulisty pełny wygląd. Ćwiczenie to należy wykonywać dokładnie z pełnego wyprostu do maksymalnego napięcia. Łokcie należy podczas całego ruchu trzymać blisko tułowia nie cofając ich do tyłu, ani nie wysuwając do przodu. Dłoń ułożona na sztangielkach jest tak, aby kciuk wskazywał górę.
UGINANIE PRZEDRAMION NA MODLITEWNIKU ZE SZTANGĄ
W pozycji na modlitewniku z łokciami opartymi na szerokość ramion wykonujemy ugięcia przedramion z gryfem sztangi trzymanej podchwytem. Podczas wykonywania ćwiczenia
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Śro Kwi 16, 2014 7:44 am     

ja już próbowałem wszystkich kombinacji i mnie bicki nie rosną :) nie ćwiczę od wczoraj ale po prostu to jest jedyna partia przy której nie mam czucia napięcia mięśnia, jedynie jak coś izolowanego na jakiejś maszynie zrobię.wszystkie uginania wolnym ciężarem robię jakoś dziwnie czuję niby bica ale razem z nim np. bardzo barki.?.?.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
Siluboss 

SOGI: 854

świerzak


Wiek: 36
Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 85
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Kwi 16, 2014 8:25 am     

Teżmiałem ten problem co ty ale calkiem od niedawna zaczałem trenowac trx jezeli masz mozliwosc spróbuj wystarczy ci zwykly sznur zawieszasz o drzewo bramke co kolwiek przyciagasz swoj ciezar ciala https://www.youtube.com/watch?v=OxrAdlb8RkY 2:33 zobacz NIGDY TAK NIE SPOMPOWALEM ŁAP!!!!! polecam powaga mozesz roznie robil mlotki, ze skretem jest pelno cwiczen
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Śro Kwi 16, 2014 8:36 am     

mój kolega ćwiczy na trx-ie(jemu zależy na ogólnej sprawności więc chyba trening w sam raz) ja nigdy nie bawiłem się tym przyrządem bo mnie zawsze kręcił trening typowo siłowy ale może popróbuję coś na łapki dorzucić. wiecie na lato :razz: hehe
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
Siluboss 

SOGI: 854

świerzak


Wiek: 36
Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 85
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Kwi 16, 2014 8:49 am     

tez zawsze wolalem zelastwo :D ale to jest naprawde zajebiste wzmacnia cale cialo nabity czlowiek sie po tym robi rzeznik :D
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10