Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Sty 10, 2014 9:55 am   Szybkie pytanie - Szybka odpowiedz VOL. 2  

Tamten już przepchany temat więc powzoliłem sobie założyć nowy :wink:

Moje pytanie: Jakiego koloru są capsy w m-drolu neogenica ? Pomieszałem w jednym pudełku capsy tego wlasnie m-drola z megavolem, jedne mam bialutkie, drugie takie ciemne, a wolałbym już wiedzieć co jest co :mrgreen:
 
 
       
Michal_1985

SOGI: 1686

zawodowiec

Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 249
Skąd: PL
  Wysłany: Sob Sty 11, 2014 3:20 pm     

bielutkie
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Sty 11, 2014 11:44 pm     

A to starego megavola jeszcze mam, elegancko :mrgreen:

dzieki
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 2:33 pm     

(19-norandrosta-4,9,diene,3,17-dione) vs ( estra-4,9,11-triene-3,17-dione) moze ktos opisac swoje doswiadczenia chodzi mi glownie o roznice w dzialaniu i czy wogole jest roznica miedzy tymi dwoma srodkami jezeli chodzi o dzialanie.. :?:
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sty 28, 2014 12:16 am     

Z tego co pamieta to jest dokladnie to samo a inaczej zapisane. Kiedys chyba o tej roznicy pisal Patric Arnold.

W Pitbulu masz Tankera wlasnie z "dodatkiem inside" - nie ma na etykiecie specjalnie , zeby stawow i sciegien nie ryl a postepy kozak na nim. To jeszcze stara pierwsza wersja.
Idealnie sie nadaje pod silowke , ale ta wersja Tankera bo inne estra-4 rozpierdalaja stawy i sicegna az huczy i odradzam kupna nawet przy kulturysyce. Kumplowi peklo sicegno klatki , al ekarz po operacji powiedzial ze bylo tak wysuszone ze ledow je przyczepli wlasnie po samym estra-4 .
Takze uwaga to na co kupujecie :idea:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Wto Sty 28, 2014 6:09 am     

no wlasnie z opisow w sieci wynikaloby ze to jest to samo ale chcialem zapytac kogos z doswiadczeniem o opinie na temat tych wiazan...tez slyszalem ze wszystko co zwiazane z trenem jak i sam tren niszczy sciegna i stawy....na tren to ja sie nie rzuce na pewno, ale cos takiego bym w przyszlosci chrupnal przy odpowiedniej profilaktyce:))
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Sty 28, 2014 6:39 am     

Nie rozumiem, nie chcesz zarzucać sprawdzonego trenu, a nie boisz się prohormonów, które nigdy nie wiesz czy są tym co opisują.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Wto Sty 28, 2014 7:26 am     

odpowiem ci tak jak juz wiele razy odpowiadalem.Nie boje sie prohormonow bo nie mialem jescze z zadnym problemow i uwazam ze lepiej jako oral zapodac sprwdzony dzialajacy ph niz walkowana metke albo wino .Oczywiscie pisze tu o firmach ktore sa sprawdzone w praktyce a co do trenu to z tego co ludzie pisza na zwyklym trenie sa o wiele wieksze problemy niz na tym ph ktory tak naprawde jest tylko podbny w dzialaniu do trenu bo trenem nie jest.W saa nie ma dzisiaj tak naprawde duzego wyboru jezeli chodzi o orale......metka ,wino ,tura i co dalej?? oxa wszedzie walowana...z praktyki wiem ze nie taki dabel straszny jak go maluja.......moj kumpel wlanie skonczyl cykl na h drolu jechal 100dni po 50mg wlasnie zrobil badania alaty aspaty w srodku normy mial tylko 2 miesiace przerwy po epi ktora bral 50 dni reszta wynikow ldl hdl itd ksiazkowe wiec te ph nie sa az takie zle jak je wszyscy zwolennicy saa przedstawiaja...
dodam jeszce ze zanim zaczal treningi a to bylo 3 lata temu w wieku 32 lat byl niezlym tlustym wieprzem a po badaniu krwi alat mail pod 300 i nie bral nic tylko zarl jak swinia;) ...
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sty 28, 2014 12:29 pm     

SpAiro_ napisał/a:
Nie rozumiem, nie chcesz zarzucać sprawdzonego trenu, a nie boisz się prohormonów, które nigdy nie wiesz czy są tym co opisują.


hehe ale zest teraz dowalil jakbys pierwszy raz mial z temtem do czynienia ...

a czym jest boldenon bo nie wiem ?
czym jest tren aceta bo tez nie wiem ?

a moze czym jest oral turinabol bo tez nie mam pojecia....


nie boisz sie tego stosowac ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Sty 30, 2014 8:45 am     

Prosty przykład:

Tren - wyrzuca nam prolaktynę - wiemy co stosować w profilaktyce.

Meta - Podwyższa estro - j/w

M-drol - Do tej pory żadnych konkretnych badań, jednym na testach wychodziła podwyższona prolaktyna, drugim estro.

Epi - z założenia miał obniżać estro - są przypadki, że to estro podwyższało.

Tak wiem, wiem BUBLE GENETYCZNE, z tym, że te buble sie dopiero przy PH nam zaczęły ujawniać :wink:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 30, 2014 5:42 pm     

SpAiro_ napisał/a:
Prosty przykład:

Tren - wyrzuca nam prolaktynę - wiemy co stosować w profilaktyce.

Meta - Podwyższa estro - j/w

M-drol - Do tej pory żadnych konkretnych badań, jednym na testach wychodziła podwyższona prolaktyna, drugim estro.

Epi - z założenia miał obniżać estro - są przypadki, że to estro podwyższało.

Tak wiem, wiem BUBLE GENETYCZNE, z tym, że te buble sie dopiero przy PH nam zaczęły ujawniać :wink:


kotry tren i u kogos , gdzie sa te badania kliniczne , bo srodek byl dobrze zbadany ale w wersji aceta i na psach wyscigowych :grin:

metka wiodoma rzecz ze stosowana w lecznictwie ,ale o niej nie piszemy.

Piszemy o srodkach tak chwalonych przez dili , gdzie huja co byly badane i huja o nich wiadomo tak naprawde jak tren , boldek , tura itp .
I bez sensu jest pierdolenie ze PH sa hujowe a SA sa ok . To woda jest hujowa a H2O jest ok. Tak samo to wyglada.
Tylko na plus jest to ze jak kupujesz PH od sradzwonej marki masz 100% pewnosc co jest w srodku iczrgo mozesz sie spodziewac. Kupuja towar od dila nie ma sie zadnej pewnosci kto co zapakowal do srodka.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 12:48 am     

samson napisał/a:
W saa nie ma dzisiaj tak naprawde duzego wyboru jezeli chodzi o orale......metka ,wino ,tura i co dalej??


Meta
Wino
Antek
Oxandrolon
Halotestin
Proviron
Turinabol

Jesli ma sie dobre dojscia to jaki oral jest tu do szczescia potrzebny?
Nie licze calej gammy srodkow iniekcyjnych
_________________
Train like a champion today
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 6:45 am     

VSOP napisał/a:
samson napisał/a:
W saa nie ma dzisiaj tak naprawde duzego wyboru jezeli chodzi o orale......metka ,wino ,tura i co dalej??


Meta
Wino
Antek
Oxandrolon
Halotestin
Proviron
Turinabol

Jesli ma sie dobre dojscia to jaki oral jest tu do szczescia potrzebny?
Nie licze calej gammy srodkow iniekcyjnych

oczywiscie sie zgadzam jezeli w srodku jest to co powinno byc ale mi bardzij chodzi o to ze wole kupic Ph od |Burneiki na ktorym sie jescze nie zawiodlem i mysle ze nie wsypie w kapsa byle czego chociaz wiadomo ze by mogl..niz oxe za kupe kasy gdzie w srodku jest winstrol bo nawet pewny dil nie wie co przysla do dziupli chinczycy a ostatnio sie slyszy ze 90% oxy to wino .O halotestinie tez juz tu byl temat ze srodek drogi i trudno dostepny a takze toxyczny antek mi jest akurat nie potrzebny h drol jest bardziej ekonomiczny od tury i jak pisalem wczesniej nie ma po nim problemow ze zdrowiem po turze oczywiscie z tego co mowia ludzie tez nie..podsymowujac dla mnie osobiscie warte uwagi sa epi d zine x tren i h drol .Podsumowujac ....i pewne saa i pewne ph sa na takim samym poziomie i nie ma co sie spierac bo i to i to jest brane przez ludzi od wielu ladnych lat i nie trzeba wielkich dowodow naukowych zeby wiedziec co sie po nich mozna spodziewac..pozostaje tylko kwestia czy wsrodku jest to co powinno byc
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 10:07 am     

spoko. jest promo to sprawdze jak dziala eq x plosion :)
_________________
Train like a champion today
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 10:30 am     

Samson: Tak z ciekawości: jesteś też na innych forach ? Czy tylko na tym ? :wink:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11