Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Pietrov 

SOGI: 777

świerzak

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 22
  Wysłany: Pią Gru 20, 2013 5:51 pm   Bandaże  

Witam Was panowie.
Nie jestem zawodnikiem trójbojowym,aczkolwiek używam podczas treningu bandaży http://www.energy-zone.pl...700-p-2209.html (power system takich jak w linku). Mam je już około 3 lata i choć wizualnie wydają mi się być w stanie idealnym to uważam, że nie dają już mi tyle co kiedyś. Czy sądzicie, że eksploatacja treningowa ,,zużyła" je?
Proszę Was o zdanie.
Dziękuję i pozdrawiam
Piotr
 
 
 
       
Senegroth 

SOGI: 340

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Gru 29, 2013 1:45 pm     

Na pewno się rozciągnęły. Te taśmy to miękkie szmatki. Ja bym je zużył w jeden trening. Pomijam fakt, że bym ich nie kupił bo są po prostu słabe. Moi znajomi mieli takie i na nadgartki i IMHO są nic nie warte. Zainwestuj sobie w taśmy Titana czy Inzara. Wydasz koło 100 zł ale to będzie dobrze wydana kasa zwłaszcza, że zapewne tylko się owijasz a nie mocno wiążesz, to Ci pewnie do końca życia wystarczą :grin:
_________________
POWERLIFTING

Droga do Mistrzostw Europy Juniorów:
http://forumsportowe.us/v...der=asc&start=0
 
 
       
Pietrov 

SOGI: 777

świerzak

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 22
  Wysłany: Nie Sty 05, 2014 5:02 pm     

Ok. Bardzo dziekuje za porade.
Tak zgadza sie,zwiazuje sie sam. I nie jest to tak mocne zwiazanie jak robia to zawodnicy-akurat mam porownanie bo prawdziwy zawodnik(z kadry kiedys) mnie zwiazal.
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 06, 2014 1:20 pm     

Dziwie sie ludzia ze kupuja wogole cokolwiek tej firmy. To nie ma nic wspolnego z prawdziwym sprzetem wzmacaniajcym czy usztywniajacym nadgarstki czy kolana. Nic zero .
Dle mnie firma i ludzie kotrzy ja sprzedaja zwyczjanie okradaja i oszukuja ludzi.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Pietrov 

SOGI: 777

świerzak

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 22
  Wysłany: Pon Sty 06, 2014 6:13 pm     

Hej
Bo widzisz 666...
Ludzie kupuja z niewiedzy. Do czasu operacji kolana nie uzywalem w ogole bandazy. Gdy rozpoczalem rehabilitacje uznalem ze bandaz jakikolwiek bedzie solidnym zabezpieczeniem kolana. A ze wlasnie te byly dostepne w sklepie,gdzie zaopatrywalem sie w suple to wlasnie te kupilem. Tutaj kolega Senegroth doradzil mi w jakie warto zainwestowac pieniadze. Titan i Inzer.
Sprawa niby prosta, jednak ci producenci maja po kilka rodzajow bandazy. Tak wiec, ktore byly by dobre dla goscia takiego jak ja,co sam sie zwiazuje i jest amatorem, a po drugie czy pozostaje opcja zamowienia wylacznie z zagranicy,bo widze u nas w Polsce-brak.
ps.widze,ze sklep pitbullshop ma w ofercie tasmy titana, jak one sie sprawdzaja?
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 06, 2014 10:47 pm     

Te z Pitbulla to sa Titana tasmy. Uwzam ze jak nie podchodzisz prfesjonalnie bardzo do startow to te tasmy w 100% zdadza rezultat. Sa miekkie , dobrze trzymaja , nie sciachraja sie jak tamte nie wiedomoco i sprawdza sie dla Twoich oczekiwan. Czarne z pomaranczowymi pasami.
Co do opasek na nadgarstki to polecam PxS sa wydajniejsze i mocniejsze niz maja w ofercie Inzer i Titan, a 36" kasuja wszystkie dotepen modele na rynku ,ale tych nie potrzebujesz napewno :-D
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Pietrov 

SOGI: 777

świerzak

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 22
  Wysłany: Wto Sty 07, 2014 2:21 pm     

Ok. Dziekuje Senegroth i 666 za pomoc.
ps. Do mojego wycisku w zupelnosci wystarczaja mi moje obecne bandaze;-)Za miesiac dojda mocniejsze suple + peptyd (hgh),ktore juz na sobie testuje kulturysta startowy:-D to jak sie cos ruszy to pewnie pomysle o czyms konkretniejszym;-)
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10