Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Gru 21, 2013 9:12 pm     

Może jakieś,ale taki hdrol to oral turinabol,na którym biatloniści jechali.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
jamba1407 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 29
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 12:39 am     

nie było mnie kilka dni ale czytam to i widzę stronniczość 666, strasznie chwali, ze neo najlepsze, a ja brałem kiedyś ich stnazolol i nie odczułem tego działania co np z balkana
a propo handlu srodkami to skad wiadomo ze jakis tam lysy robi cos w pl w laboratoruim?
albo AP jest sredniakiem, jak znam goscia ktory wyciska 280 bez koszulki i bierze praktycznie samą alphe?
albo gościa który startuje w strongmenach (polska czołowka, robił formę na apexie, ilium i AP, a metke miał z neo wiec miesza te firmy i nie narzeka
 
 
       
jamba1407 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 29
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 12:41 am     

a kleju, jest na innym forum i sprzedaje również neogenice i to od jednego z twoich dobrych znajomych, ten rynek jest mały wiec zazwyczaj zna sie glownch dilow na cala pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 1:37 pm     

olek7881 napisał/a:
i pytanie czy prawda jest ze ph to substancje badane w latach 60tych nie dopuszczone do stosowania u ludzi ze wzgledu na toksycznosc?takie cos pisal znany gosc kiedys na animalu.


Z moich inforamcji to gowno prawda. PH czyli DS powstaly na poczatku zeby omijac bezsensowne badania antydopingowe i robily to skutecznie . Pozniej pajace wprowadzily text o uzywaniu innych srodkow czyli tak naprawde teraz wszystko moze byc dopingiem. Co rzecz jasna jest kretynizmem, ale to juz inna sprawa.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 1:41 pm     

jamba1407 napisał/a:
nie było mnie kilka dni ale czytam to i widzę stronniczość 666, strasznie chwali, ze neo najlepsze, a ja brałem kiedyś ich stnazolol i nie odczułem tego działania co np z balkana
a propo handlu srodkami to skad wiadomo ze jakis tam lysy robi cos w pl w laboratoruim?
albo AP jest sredniakiem, jak znam goscia ktory wyciska 280 bez koszulki i bierze praktycznie samą alphe?
albo gościa który startuje w strongmenach (polska czołowka, robił formę na apexie, ilium i AP, a metke miał z neo wiec miesza te firmy i nie narzeka


To malo czytasz bo jak nie bylo Neo chwalilem EC i UK bo dobre. Nie ma stronniczosci kolego w moich wypowiedziach tylko prawda. To ze kots wyciska 280 bez koszulki o niczym nie swiadczy a dwa , kto to widzial i gdzie … , brac i dobrze sie czuc to trzy. Sa ludzie ktorym nie przeszkadza zle samopoczucie i goraczka i to wytrzymuja.
Strogamnow nie przytaczaj tu do czeg kolwiek bo to cyrk jest a nie dyscyplina sportu. Takze tam malo znaczace sa osiagniecia . Od lat mam o tym takie zdanie dlatego nie zaczolem nigdy w cyrku wystepowac.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 1:43 pm     

jamba1407 napisał/a:
a kleju, jest na innym forum i sprzedaje również neogenice i to od jednego z twoich dobrych znajomych, ten rynek jest mały wiec zazwyczaj zna sie glownch dilow na cala pl


no to super , a pozniej jeden gada na drugiego i sie robia ploty , a dilerzy w znacznej przewadze male pojecie maja co jest dobre co nie. Handluja tym na czym maja bitke i do czego maja dostep.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
jamba1407 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 29
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 4:36 pm     

666 napisał/a:
jamba1407 napisał/a:
nie było mnie kilka dni ale czytam to i widzę stronniczość 666, strasznie chwali, ze neo najlepsze, a ja brałem kiedyś ich stnazolol i nie odczułem tego działania co np z balkana
a propo handlu srodkami to skad wiadomo ze jakis tam lysy robi cos w pl w laboratoruim?
albo AP jest sredniakiem, jak znam goscia ktory wyciska 280 bez koszulki i bierze praktycznie samą alphe?
albo gościa który startuje w strongmenach (polska czołowka, robił formę na apexie, ilium i AP, a metke miał z neo wiec miesza te firmy i nie narzeka


To malo czytasz bo jak nie bylo Neo chwalilem EC i UK bo dobre. Nie ma stronniczosci kolego w moich wypowiedziach tylko prawda. To ze kots wyciska 280 bez koszulki o niczym nie swiadczy a dwa , kto to widzial i gdzie … , brac i dobrze sie czuc to trzy. Sa ludzie ktorym nie przeszkadza zle samopoczucie i goraczka i to wytrzymuja.
Strogamnow nie przytaczaj tu do czeg kolwiek bo to cyrk jest a nie dyscyplina sportu. Takze tam malo znaczace sa osiagniecia . Od lat mam o tym takie zdanie dlatego nie zaczolem nigdy w cyrku wystepowac.




jestem tutaj nowy jak zauwazyłeś więc nie przeczytałem całego forum tylko sledzę co jest ostatnio, więc nie wiem co chwaliles kiedys tylko to co teraz
 
 
       
jamba1407 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 29
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 4:37 pm     

666 napisał/a:
jamba1407 napisał/a:
a kleju, jest na innym forum i sprzedaje również neogenice i to od jednego z twoich dobrych znajomych, ten rynek jest mały wiec zazwyczaj zna sie glownch dilow na cala pl


no to super , a pozniej jeden gada na drugiego i sie robia ploty , a dilerzy w znacznej przewadze male pojecie maja co jest dobre co nie. Handluja tym na czym maja bitke i do czego maja dostep.


to najwyraźniej takich masz znajomych
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 5:10 pm     

jamba1407 napisał/a:
666 napisał/a:
jamba1407 napisał/a:
a kleju, jest na innym forum i sprzedaje również neogenice i to od jednego z twoich dobrych znajomych, ten rynek jest mały wiec zazwyczaj zna sie glownch dilow na cala pl


no to super , a pozniej jeden gada na drugiego i sie robia ploty , a dilerzy w znacznej przewadze male pojecie maja co jest dobre co nie. Handluja tym na czym maja bitke i do czego maja dostep.


to najwyraźniej takich masz znajomych


duzo osob mowi ze jest moimi znajomymi a ja ich nie znam, takze nie pisz rzeczy kotrych nie jestes pewien. Dwa sa tacy ludzie kotrym sie duzo wydaje a gowno wiedza i gadaja i jak wyzej nie pisz rzeczy ktorych nie jestes pewien bo towrzy ploty czego nie lubie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 8:11 pm     

a jeszcze jedno wszycy moi znajomi ktorzy mnie dobrze znaja wiedza ze zawsze polecam rzeczy ktore dzialaja i sa przezmnie i przez nich sprawdzone
....a nie im sie wydaje.....
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
jamba1407 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 29
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 9:09 pm     

moze i ktos sieje ploty, ale ja to wiem z pewnego zrodla, znasz go i on ciebie zna, ale szczególow ujawniał nie bede, wiem swoje
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 23, 2013 11:25 pm     

ja tez wiem swoje a ten ktos jak tak pierdoli to huj mnie zna i mu sie wydaje , tak moge tylko napisac wprost.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Gru 27, 2013 9:56 am     

Litwin81 napisał/a:
Może jakieś,ale taki hdrol to oral turinabol,na którym biatloniści jechali.


Tbol=Chlorodehydromethyltestosterone,
[4-chloro-17b-hydroxy-17a-methyl-androst-1,4-dien-3-one]


4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3-17b-diol Hdrol

nie wygladaja na takie same srodku tura i hdrol.ale moze masz racje :roll:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Gru 27, 2013 5:30 pm     

podobno mialo to byc odpowiednikiem tury ale wyszlo cos nowego o podobnych wlasciwosciach
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10