Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 12:52 am     

a dla scislosci Neogenice a konretnie ich surowiec znjdziesz w innych porduktach innych marek bo oni w tym sie specjalizuja. To co robia innego w "detalu" to pordukty na tzw "zlecenie " w szerokopojetym znaczeniu. O szczegoly pytaj firme sama , zapewne Ci wyszytko wytlumacza i opisza caly proces krok po kroku ....
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 12:58 am     

nie odpisuja na maile jak pytalem o cennik lokurvaa

tylko od Pana slysze ze ap to chujnia :wink:

nie wiem jakie kraza wydania widocznie mam lepszego znajomego dostawce ap ze nikt nie narzeka :570:

jak frend ma skany jeszcze to moge wrzucic jak bil cypka ap e7d 1ml po 3tyg 2dni po inj mial wynik testa >skale 3400 norma do 800 wiec cos tam siedzi :cool:

teraz zrobil po 1ml cypka ap bity w pt i w pn 0,5ml propa apex 200mg_wit b17 tego wypustu i mial wynik testa >3000 ponad skale inne laboratorium dlatego inna skala :razz:

przed wbiciem mial 332


PS.dlatego zapytalem o neogenice,bo Pan pisal kiedys,ze neogenica to apteka usa,to w jakiej aptece chcialem zapytac mozna kupic neogenice.z ap podalem badania lewelyna nie trola jakiegos interentowego,ze normy czystosci aoteczne spelniaja produkty ktore badal tam testy enan i prop,winko rexogin alpha mialo pozom bakterii>400CFU a norma apteczna jest <100CFU,wiec nie spelniala norm aptecznych,ap spelnia normy apteczne kraju w jakim jest produkowana INDIE nie wiem jaka zasada byc moze rzad ma w lape lata mi to ja podalem corpus delicti,i nie twierdze ze to apteka


NIE HANDLUJE AP ani zadnym innym sokiem TAKZE PROSZE NIE PISAC W SPRAWIE OFERT ZEBY NIE BYLO :smile:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 1:20 am     

zasmiecilismy temat o phaczu tak w ogole....sory
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 11:48 am     

olek7881 napisał/a:
nie odpisuja na maile jak pytalem o cennik lokurvaa

tylko od Pana slysze ze ap to chujnia :wink:

nie wiem jakie kraza wydania widocznie mam lepszego znajomego dostawce ap ze nikt nie narzeka :570:

jak frend ma skany jeszcze to moge wrzucic jak bil cypka ap e7d 1ml po 3tyg 2dni po inj mial wynik testa >skale 3400 norma do 800 wiec cos tam siedzi :cool:

teraz zrobil po 1ml cypka ap bity w pt i w pn 0,5ml propa apex 200mg_wit b17 tego wypustu i mial wynik testa >3000 ponad skale inne laboratorium dlatego inna skala :razz:

przed wbiciem mial 332


PS.dlatego zapytalem o neogenice,bo Pan pisal kiedys,ze neogenica to apteka usa,to w jakiej aptece chcialem zapytac mozna kupic neogenice.z ap podalem badania lewelyna nie trola jakiegos interentowego,ze normy czystosci aoteczne spelniaja produkty ktore badal tam testy enan i prop,winko rexogin alpha mialo pozom bakterii>400CFU a norma apteczna jest <100CFU,wiec nie spelniala norm aptecznych,ap spelnia normy apteczne kraju w jakim jest produkowana INDIE nie wiem jaka zasada byc moze rzad ma w lape lata mi to ja podalem corpus delicti,i nie twierdze ze to apteka


NIE HANDLUJE AP ani zadnym innym sokiem TAKZE PROSZE NIE PISAC W SPRAWIE OFERT ZEBY NIE BYLO :smile:


To widzisz moze znajomy ma dobre wypust pojedyncych rzeczy co nie zmienia faktu i teraz juz twierdze ze nie tylko ja mam taka opinie , Alapha robi jednak hujnie i moj "wlasny lab" mnie jak zwykle nie zawiodl.

Jakbys tez uwaznie czytal to bys przeczytal ze pisalem rownierz ze Neo niczego do aptek nie wstawaia a jedynie dostarcza na wew rynku surowiec firmam farmaceutycznym. Przynajmniej nie wala hipokryzji na stronie. Ktos jeszcze chyba bierze do Brazyli ich rzeczy na import farmaceutyczny i tam chyba jest jeden z ich porduktow ale na 100% nie jestem pewien.

Jak widzisz jak CI nie odpisali to sa lojalni co do kontraktu najwyrazniej heh , ale mozesz poleciec sobie do nich i porozmawiac osobiscie :grin:
Ok temta zamkniety Neo tu bo juz nie bede sie 100x raz o tym rozpisywac i powtarzac to samo. Temat o czym innym.

Co do Apexa to sorry , ale to jest domowa pordukcja Lysego i zanieczszona metalami ceizkimi i gowno po ktorym ludzie maja goraczki i wala nieraz co mu Chiniczycy podesla do srodka. Takze nie pisz o tym tu bo narazasz ludzi na utrate zdrowia i to ciezka.
Sa duzo lepsze undery od tego.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 2:43 pm     

A może Ty się znikąd wziąłeś? Do czego pijesz? Nie muszę być takim aktywnym użytkownikiem forum jak Ty, żeby mieć post w każdym temacie. Wypowiadam się raz kiedyś w momencie, w którym uznam to za słuszne.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 6:14 pm     

Olek panuj sie . Nie pimpuj i polecaj gowna ktore zatruwa organizm jak Apex robiony w domu. Sa inne undery bezpieczniejsze od tego duzo. Juz lepiej zaladowac Alphe.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Gru 16, 2013 2:57 pm     

sikora,

18 lat i juz na bombie do tego w takich dawkach??
 
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Pon Gru 16, 2013 4:59 pm     

tak byłem na takiej :573: i się z tym nie kryje, wyniki nie rosły już długo to sobie odskoczyłem :-)

moja wypowiedź się kończy, gdyż nie chce pisać nie na temat, który i tak tyczy się PH, jak jakieś pytania to zapraszam na pw :-)
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Gru 16, 2013 5:09 pm     

Sikora daj normalny avatar,bo tu mam wrażenie że chcesz się złamać.Ten progres 25 kg to od ilu do ilu był?
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Pon Gru 16, 2013 5:25 pm     

Ja patrząc na Twój mam wrażenie, że chcesz wylądować lokurvaa hehehe dobra koniec żartów :smile:

170-175 na 195
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Gru 16, 2013 7:47 pm     

Ale mój przedstawia to co przedstawia,a twoja poza nie pokazuje nic ;) bo w zamyśle miały to być najszersze grzbietu tyłem.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 21, 2013 2:15 pm     

666 napisał/a:
Olek panuj sie . Nie pimpuj i polecaj gowna ktore zatruwa organizm jak Apex robiony w domu. Sa inne undery bezpieczniejsze od tego duzo. Juz lepiej zaladowac Alphe.


nie pimpuje bo mam w chuju co kto pcha tylko bronie form na ktore nikt nie narzeka

a kilka mcy temu o ap pisal Pan ze dorownuje neogenice hahahah

i ze biosira kozak a z indii a biosira tro bolacy syf na maxa z indii w pl waly lataja jeszcze gorsze najtansze scierwa robione po piwnicach na apex nikt nie narzeka a neogenica ma podobne butle do iluma pewnie znowu mi skasujecie posta to kasujcie ja juz wysiadam sam
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 21, 2013 2:18 pm     

jakos z neogenica stronki nie tej us nie znaja zadnych srodkow neogenica ktoire sa na stronie neogenica.us a gh maja jintropin tam na stronie i hypertropin :grin:

ja polecam krete inkospor naj dla mnie jebac kazda firme i kazdy koks,widzieliscie kto sie przekrecil?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 21, 2013 2:35 pm     

http://tvp.info/informacj...lotych/13394220

a tu ciekawy link
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 21, 2013 3:29 pm     

i pytanie czy prawda jest ze ph to substancje badane w latach 60tych nie dopuszczone do stosowania u ludzi ze wzgledu na toksycznosc?takie cos pisal znany gosc kiedys na animalu.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 10