Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 10:47 pm     

olek7881 napisał/a:
jak porownanie z apteka bayer i norma maja kolesie i ap na rowni to co jest lepsze?


na przykladzie test enan np to Gelenika , przynajmniej to jest prawdziwa firma farmaceutyczna. I co ciekawe jak sie wbije wczesniej hujoze jakas i ma sie albo goraczke albo jakis dyskomfort to po wbiciu geleniki w to samo miejsce objawy szybciej ustepuja :idea: i to sie nazywa prawdziwa jakosc towaru !
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 10:48 pm     

a widzial Pan opinie tutaj na forum jak super neogenica bold dupe im urywal np klejowi ktory do tej pory mega chwalil neo,.nigdzie nikt nie narzeka na ap nigdzie wystarczy popatrzce na fora na calym swiecie,i to ludzie co bija apteke norme/bayer/unigen/jelfe.niech kazdy wbija co chce mi tam lotto ja mam krete inko lokurvaa


ps. a norma i bayer(scherig) to nie prawdziwe firmy farmaceutyczne?galeniki to 99% fejkow za grosze w pl krazy


https://www.google.pl/sea...tml%3B972%3B413 z takim bayerem ziomek ma porownanie to 100% legit apteka kupowal w afganiestanie bayer to chyba najwiekszy farmaceutyczny koncern swiata przy nim galenika to nic
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 10:56 pm     

Bayera tez uswiadczysz lewego :wink: , Kleju handlowal Apexem ktory kupowal od Lysego dlatego pisal jak pisal o Neo :roll: :grin: , takze ta opininie mozna wsadzic sobie w dupe. Skoro ja bolda , cypionat i deke potrafilem wbic w lydke i zero buu , goraczki czy czegkolwiek to chyba to swiadczy o jakosci tego ... To jest poziom UK - Labs ! i nikt mi nie bedzie wmaiwal ze jest inaczej bo sam sie o tym przkonalem.

Norma orginal tez bardzo dobrego testa robi.

Co jeszcze ciekawa rzecz , wszystkie , ale to wszystkie firmy ktore mialy wysokiej klasy iniekcje mialy i maja gesty olej ze ledwo co mozna naciagnac go do strzykawy. To tez daje do myslenia. To pisze z doswiadczenia wlasnego srodkow ktore mialem we wlasnej dupie czy ludach czy lydkach.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 10:57 pm     

olek7881 napisał/a:
a widzial Pan opinie tutaj na forum jak super neogenica bold dupe im urywal np klejowi ktory do tej pory mega chwalil neo,.nigdzie nikt nie narzeka na ap nigdzie wystarczy popatrzce na fora na calym swiecie,i to ludzie co bija apteke norme/bayer/unigen/jelfe.niech kazdy wbija co chce mi tam lotto ja mam krete inko lokurvaa


ps. a norma i bayer(scherig) to nie prawdziwe firmy farmaceutyczne?galeniki to 99% fejkow za grosze w pl krazy


https://www.google.pl/sea...tml%3B972%3B413 z takim bayerem ziomek ma porownanie to 100% legit apteka kupowal w afganiestanie bayer to chyba najwiekszy farmaceutyczny koncern swiata przy nim galenika to nic


a ja tam Bayera widzialem pakowanego tylko po 1 amp w jednym kartoniku i ten byl kozak. Mial biale szklo .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 10:58 pm     

moze jest tez produkcja na kraje 3go swiata ...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 11:03 pm     

sa te biale i ciemne i ten w nciemnym pizgal kazdego niesamlowicie u mnie mega konie na tym jechali jak powracali to masakra ;) a enan norma wiem ze kozak mial w badaniu lewelhyna 288mg na 250deklarowane i ziomek cypka ap lepiej chwalil,ja pisze jak mi gadaja Ci co staruja albo maja ptzreforme lub bili apteke


to jest 100% legit apteka w tajlandii ma taki sam rzadki olej jak ap kazdy chwali ze towar miazga i dopusczone do bicia podskotrnego prop i enan dlatego z :idea: e taki rzadki sok po to zrobili

http://www.google.pl/url?....57967247,d.bGE
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 11:13 pm     

no to moze juz nie przykladaja sie do partii dobrze ktore robia. Jakies wytlumaczenie musi byc. Dla mnie alfa to sredniak obecnie i napewno nie przebije prawdziwej farmacji.
Alpha to huj a nie farmaceutyczna firma i to tez jest fakt. To ze jakis gang placi tam w lape rzadowi ze moga to robic to nie robi z nich farmacji, a to sa ciezkie banki papiera dla nich.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 11:29 pm     

u mnie wsrod znajomych nie na fejsbuku hehehe kazdy kto wbija nie widzi roznic ze starymi partiami a firma wpprowadza nowe srodki jak tren supension i halotestin rozwijaja sie dobrze.podobnie jak taka kolejna nowa firma ma mega noty na topie teraz


http://www.shreevenkatesh.com/hormones.html



o ap :


Alpha Pharma's products meet the standards required by the U.S. FDA, the Australian FDA, the United Kingdom FDA and the World Health Organization.

Alpha Pharma is also licensed and in good standing with the Thai government, where their labs are located.

They can also provide all of the following and have provided the following:

*Drug Master Files for submission to the United States FDA and the European Community

*Dossiers for Certificate of Suitability of monographs of the European Pharmacopoeia

*Responses to audit reports and follow up activities

*Site Master Files (Australian TGA)

There are not too many companies out there that can provide documentation such as that to that extent.
Alpha Pharma is indeed 100% Human Grade.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 11:33 pm     

no India .... tyle w temaice. Porobia poczatek dobry moze pozniej wyjebka . Taka jest regula z Hindusami brudasami. To sa pojeby nie ludzie. Pracowalem z nimi w USA to wiem.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 11:36 pm     

olek7881 napisał/a:
u mnie wsrod znajomych nie na fejsbuku hehehe kazdy kto wbija nie widzi roznic ze starymi partiami a firma wpprowadza nowe srodki jak tren supension i halotestin rozwijaja sie dobrze.podobnie jak taka kolejna nowa firma ma mega noty na topie teraz


http://www.shreevenkatesh.com/hormones.html



o ap :


Alpha Pharma's products meet the standards required by the U.S. FDA, the Australian FDA, the United Kingdom FDA and the World Health Organization.

Alpha Pharma is also licensed and in good standing with the Thai government, where their labs are located.

They can also provide all of the following and have provided the following:

*Drug Master Files for submission to the United States FDA and the European Community

*Dossiers for Certificate of Suitability of monographs of the European Pharmacopoeia

*Responses to audit reports and follow up activities

*Site Master Files (Australian TGA)

There are not too many companies out there that can provide documentation such as that to that extent.
Alpha Pharma is indeed 100% Human Grade.


To kazdy moze sobie wypisac ze spleniaja wymogi FDA i maja dla nich gotowe paiery do rejesracji.
Nie ma tego w zadnej aptece w USA w Europie gdzies jest w aptece Alpha ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 11:39 pm     

export only jak shree i cooper z indii to generyki-leki zastepcze,tansze zamienniki,niby sa gdzies badania ze sklad 100%zgodny jak polapie powrzucam aktualne nie robione w pl:DDDD
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 11:39 pm     

Alpha to zywczajny sredniak. Tego faktu nic nie zmieni tym bardzije zadne certyfikaty.
Praktyka mowi za siebie. Tyle w temacie. Wiem , wbilem ostatnio i przekonalem sie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 13, 2013 11:41 pm     

olek7881 napisał/a:
export only jak shree i cooper z indii to generyki-leki zastepcze,tansze zamienniki,niby sa gdzies badania ze sklad 100%zgodny jak polapie powrzucam aktualne nie robione w pl:DDDD


export only , czyli jak , firma farcmaceutyczna chwalaca sie kwitami o mozliwosci dopuszcze w USA i Europie nie jest do kupienia na tych kontynetach w aptece ? , czy mozna to kupic w kotrejsc z Aptek. W PL nie ma.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 12:39 am     

chodzi o kryteria czystosci jakie spelnia lewelyn badal i wyszlo w badaniu normy ma apteczne.a gdzie neogenice znajdziemy w aptece?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 12:50 am     

olek7881 napisał/a:
chodzi o kryteria czystosci jakie spelnia lewelyn badal i wyszlo w badaniu normy ma apteczne.a gdzie neogenice znajdziemy w aptece?


temat jest o hujni Alphie i dlaczego akurat Neogenica ?

kiedys tam ktos cos badal , tak jak ja kiedys bilem od nich propa i co z tego jak sie posralo.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10