Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 8:52 pm   Test na nietolerancje pokarmową  

Słyszał ktoś coś więcej na ten temat? Ja rozmawiałem z dwoma osobami które takie testy sobie zrobiły.Jedna miała problemy skórne a druga z jelitami czy coś w tym stylu.Efekt był taki że po odstawieniu produktów które według listy są nie tolerowane przez organizm wszystkie objawy chorób ustąpiły, bez stosowania jakichkolwiek leków.Temat dla mnie ciekawy, uważam że każdy organizm jest inny i są produkty spożywcze które w jakimś stopniu mogą wpływać na nasze zdrowie czy choćby samopoczucie.
 
 
       
hivision 

SOGI: 17

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 64
  Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 7:19 am     

Nigdy testów nie robiłem, ale metodą prób i błędów jestem w stanie stwierdzić co toleruje mój organizm, a czego nie. Jest kilka produktów których nie tykam, bo po pierwsze czuje, że mam problem z ich trawieniem, a po drugie mam dziwne uczulenie, które objawia się pieczeniem i swędzeniem skóry twarzy. Tak samo jest z odżywkami, są takie po których już po jednej porcji wyskakuje mi uczulonko. Kiedyś testowałem różne bcca żeby sprawdzić jaka zawartość L-leucyna L-walina L-izoleucyna wywołuje u mnie reakcje alergiczne. Okazało się, że im więcej leucyny tym gorzej dla mojego organizmu. Obecnie Bcaa nie stosuje, gdyż na moim amatorskim poziomie jest mi to całkowicie nie potrzebne i mam dosyć robienia z siebie królika doświadczalnego by sprawdzić co mi nie będzie szkodziło. Testy alergiczne miałem robić ale narazie jest ok więc odpuściłem. Pozdro.
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 7:41 am     

nie wiem ile w tym prawdy ale podobno po takich testach ludzie potrafią wyjść z chorób z którymi borykali się od lat.ceny za takie badania od 500zł do nawet 1500zł. krew wysyłają do laboratorium i po 3 tyg. dostajesz książkę o swoim organizmie.mnie nic osobiście nie dolega i czuję się świetnie ale zastanawiam się czy nie zafundować czegoś takiego żonie.cena nie jest mała ale każda wizyta u specjalisty + recepta to po paru miesiącach i tak większa kwota.tak to jest w tym jebanym kraju co miesiąc biorą kupe kasy a i tak za wszystko trzeba płacić.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10