Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 11:12 am     

olek7881 napisał/a:



http://neogenica.us/neoge...maceuticals.htm

to aktualnia stronka neo ktos wie?



dowiadywalem sie juz o to. Strona jest nieauktulniana , dlaczego na 100% nie wiem. Wiem ze firma traktuje to poprostu po macoszemu i ma ja na tzw sztuke zeby cos miec.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 11:20 am     

mały666 napisał/a:
Achilles23 napisał/a:
apex to syf jakich mało, po paru strzałach propa tak mi dupa spuchła ze ledwo siadałem juz chciałem isc z tym do lekarza, jakis gigantyczny zrost mi sie zrobił, do tego gorączka w chuj - dziekuje bardzo nigdy wiecej. Kolega pracuje w laboratorium wiec dałem mu to do zbadania i okazało sie ze jest zanieczyszczony metalami cięzkimi.
ps. kupiłem to od znanego na forum dilera
hahahaha padlem.. Tylko jedna osoba na tym forum wciska farmazon o metalach ciezkich w saa.. Nie lykam tego panie "achilles" :lol:


no tak wszechwiedzacy wypierdzial co wiedzial.... takze ty juz lepiej nie wciskaj swoich wypoconych farmazonow ludzia.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 11:21 am     

Achilles23 napisał/a:
apex to syf jakich mało, po paru strzałach propa tak mi dupa spuchła ze ledwo siadałem juz chciałem isc z tym do lekarza, jakis gigantyczny zrost mi sie zrobił, do tego gorączka w chuj - dziekuje bardzo nigdy wiecej. Kolega pracuje w laboratorium wiec dałem mu to do zbadania i okazało sie ze jest zanieczyszczony metalami cięzkimi.
ps. kupiłem to od znanego na forum dilera


czyli nie tylko ja mialem takie odczucia. Teraz moge napisac , a nie mowilem.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 11:24 am     

666 napisał/a:
mały666 napisał/a:
Achilles23 napisał/a:
apex to syf jakich mało, po paru strzałach propa tak mi dupa spuchła ze ledwo siadałem juz chciałem isc z tym do lekarza, jakis gigantyczny zrost mi sie zrobił, do tego gorączka w chuj - dziekuje bardzo nigdy wiecej. Kolega pracuje w laboratorium wiec dałem mu to do zbadania i okazało sie ze jest zanieczyszczony metalami cięzkimi.
ps. kupiłem to od znanego na forum dilera
hahahaha padlem.. Tylko jedna osoba na tym forum wciska farmazon o metalach ciezkich w saa.. Nie lykam tego panie "achilles" :lol:


no tak wszechwiedzacy wypierdzial co wiedzial.... takze ty juz lepiej nie wciskaj swoich wypoconych farmazonow ludzia.


kto jest wszechwiedzacy?

przeciez te opowiesci o kumplu z labolatorium to smiech na sali...
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 11:27 am     

olek7881 napisał/a:
prosekto napisał/a:
666 napisał/a:
prosekto napisał/a:
kazda sroka swoj ogonek chwali. ja eksperymentuje z roznymi markami, zeby miec wlasna opinie. rozmawialem ostatnio z kumplem ktory naprawde w zyciu duzo rzeczy wzial i nadmienie ze bierzemy od roznych sprzedawcow i powiedzial mi, ze w zyciu najmocniejszego propa bral wlasnie z illium i u mnie sie to potwierdza. wg mnie mocniejszy niz stary apteczny testovis z wloch. epi apexa bralem i dzialalo identycznie jak CEL z pitbullshopu. moj czlowiek z silowni bierze teraz masteron z ilium z winem na oleju apexa i w pasie leci mimio masowej diety. kumpel bierze teraz primke neogenici i tez dziala, podobnie deca. wiec ja nie krytykuje zadnej z tych firm. wszyscy znajomi ktorzy brali oxe z apexa mowia ze stawiaja ja na rowni z unigenem. wiec ja zrobie sobie porwownanie i wezme czesc z apexa czesc z unigena i bede mial swoja opinie. nie wiem jak dziala prop z neo bo nie probowalem, ale ani na apexa, ani ilium, ani alphe nie mam co narzekac bo wszytsko dziala na podobnym poziomie.


tak wlasnie dobrze napisales. Kazda sroka chwali swoje ogonek.
Ostani jestem do polecania czegos co jest gownem. Tylko i wylacznie jak cos polece to sam to sprawdze zeby miec dostep do najlepszych rzeczy i na najlepszych srodkach robic wyniki.
O tym tez juz wiele razy wczesniej pisalem ale nie kazdy o tym chce pamietec , prawda Kleju ?
Epi Apex nie ma , po zandym Epi nie wyskakuje gino jak po tym wlasnie. Firma krzak robiona w dupie ciemnej nie ma dostepu do surowaca PH.
Zawiodlem sie mega na Apxie bo go testowalem i nie mam zamiaru polecac czegos kto gdzie tlucze to w garazu.
Super tez chwale obecna na rynku Biosire i Alpha Pharme ta druga ma na rowni jakosc mysle z Neogenica jak sie trafi z dobrego zrodla.
Ilium do Nego sie umywa. Duzo lepiej od Ilium jak ktos nie ma dostepu do Neogenica jest zapodac Alpah pharm.


zalezy co. master z alphy jest prze kozak, enan tez, ale treny lepsze ma ilium. sam nigdy nie bralem trenu i nie mam zamiaru, ale u mnie na silowni popularne bo daja szybki mocny efekt ( ja sie nigdzie nie spiesze). natomiast alpha tu jest slabsza niz ilium. tak slyszalem i to nie od 1 chlopaka.

nie mowie ze neo jest gownem. sam mam w szufladzie ich bolda teraz. moze kiedys wbije, a moze wbije jakis moj kumpel. niewazne.
apexa epi nie sprowokowala u mnie gino choc mam duze tendencje.



brrali kolesie hexe ap i ten nowy supens sc ktory jest od 2m-cy max produkowany??

ps.666 tren supens albo aga powinno sie chyba czuc od 1 strzala?


nie koniecznie zawsze tak musi byc. To zalezy do wielu czynnikow i jak odczucia opwinny wygladac. Chodzi mi o to ze nie ma idealnego schematu dzialania - odczuwania srodka dla kazdego. Jeden moze poczuc cisnienie tylko , drugi nic , trzeci wzomozny poped sexulany , czwarty agresje.
Nawet te same osoby stosujace age czy suspension mialy wlasnie rozne odczucia za kazdym razmem po pierwszym strzlale.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 11:29 am     

prosekto napisał/a:
666 napisał/a:
mały666 napisał/a:
Achilles23 napisał/a:
apex to syf jakich mało, po paru strzałach propa tak mi dupa spuchła ze ledwo siadałem juz chciałem isc z tym do lekarza, jakis gigantyczny zrost mi sie zrobił, do tego gorączka w chuj - dziekuje bardzo nigdy wiecej. Kolega pracuje w laboratorium wiec dałem mu to do zbadania i okazało sie ze jest zanieczyszczony metalami cięzkimi.
ps. kupiłem to od znanego na forum dilera
hahahaha padlem.. Tylko jedna osoba na tym forum wciska farmazon o metalach ciezkich w saa.. Nie lykam tego panie "achilles" :lol:


no tak wszechwiedzacy wypierdzial co wiedzial.... takze ty juz lepiej nie wciskaj swoich wypoconych farmazonow ludzia.


kto jest wszechwiedzacy?

przeciez te opowiesci o kumplu z labolatorium to smiech na sali...


co maly masz 2x niki ? :wink: , zapomniales sie przelgowac hehe
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 11:55 am     

...chcialem cos napisac ...ale jak zwykle mi nie wyszlo..
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 1:34 pm     

Achilles23 moze starczy Ci na tyle odwagi i teraz ty sie ujawnisz, ???hahaha lokurvaa
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 3:25 pm     

samson napisał/a:
Achilles23 moze starczy Ci na tyle odwagi i teraz ty sie ujawnisz, ???hahaha lokurvaa


pewnie diser sikorka albo dowborowa lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 3:29 pm     

prosekto napisał/a:
ale po tym co piszesz potwierdza ze ze chodzilo o acetat, chyba nie doczytalem Twojego posta ;-)

a co do zapachu to prop iliuma jaki ma? tesciem jedzie mocniej niz apteka - prenie przez stezenie. wszytskie apteki do tej pory widzialem max 50mg/ml

nawet farmadon jak pojdziesz do chlopakow w petersburgu to dostaniesz oryginal 100mg/ml,
ale jak z apteki bierzez to nie ma wiekszego niz 50mg. pewnie 2 linie ida jedna na czarno druga oficjalna.


ap nie ma trenu acet ktos bajki opowiada:)

masz prop ap 93mg/ml na deklarowane 100mg/ml

http://www.muscle-core.co...76mg-1-5ml.html

zajebiscie czysty sok popatrzcie na norme zanieczyszcenia <20CFU norma u apteczniakow jest <100CFU :cool:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 3:55 pm     

olek7881 napisał/a:

pewnie diser sikorka albo dowborowa lokurvaa

Masz racje Olek to może byc ona w tym Apexie było za dużo zardzewiałego żelaza i dlatego odbiło jej się na wyglądzie po cyklu haha :-D :-D
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 4:46 pm     

samson napisał/a:
olek7881 napisał/a:

pewnie diser sikorka albo dowborowa lokurvaa

Masz racje Olek to może byc ona w tym Apexie było za dużo zardzewiałego żelaza i dlatego odbiło jej się na wyglądzie po cyklu haha :-D :-D


pewnie tak,bo sikorka chyba rudy nie jest heheh o1yw3

ps.do apexa slyszalem,ze maja nawet epi na oleju :cool: yoł mix t-555 maja najsilniejszy na swiecie 6rodzajow testa 555mg/ml rakieta musi wypierdalac z butow,a lysy sam nigdzie sie nie usunal :-|

http://www.m4bteam.com/pr...products_id=380

:shock: :573:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 7:13 pm     

olek7881 napisał/a:

ps.grubo w temacie wyzej post :shock:

grubo ,grubo o1yw3
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 7:24 pm     

ktos w ogole sie nabral ze to apteka? prosze was
_________________
Train like a champion today
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 7:33 pm     

VSOP raczej glosno o tym sie nie mowilo raczej z grzecznosci przynajmniej w moim przypadku, jesli chodzi o krete to z bbn mi podchodzi a bialko bb to rewelacja, jest sporo produktow godnych uwagi ale nie wszystko dziala, a najgorsze byly walkowane bialka z pxs, ktore sprzedawal Lysy i Maly666 na tym forum.
Lysy zakombinowal gdzies od kogos lewizne zeby przerobic sobie grosza na boku troche.
Coz takie ma metody jak widac. Nie potrafi sam nic osiagnac i niczego zrobic to kopie pod kims dolki.
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10