Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
foro

SOGI: 9

świerzak

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 5
  Wysłany: Sob Mar 16, 2013 8:02 am   cykl redukcja  

Witam
Staz 10 lat. Waga 102, bf juz az 20. Cykle przebyte jeden raz na propie 8 tyg+ 2tyg. wina. Odstawilem, bo mocno w stawy szlo.
Zacznę od pierwszej sprawy. Pol roku temu byl cykl 8 tyg. na propie 100mg e2d. Odbloku wlasciwie nie bylo tzn. zmienilem diete plus dodalem kreatyne.
Po pol roku badania wygladaja nastepujaco:
Prolaktyna 19 norma do 15
Estradiol 29 norma do 42 jak dobrze pamietam
Testosteron 600 norma do 800
DHEA 280 norma od 250 jak dobrze pamietan

Prolaktyna podwyzszona. Pytanie brzmi...czy poczekac z cyklem i wyrownac hormony czy juz moge wchodzic na kolejny? estradiol moglby byc nizszy rowniez. Jak zbic te hormony...aby tez byc w miare czystym.
Z libido nie mialem żadnych problemów, samopoczucie bardzo dobre, sila duza nawet po odstawieniu bez odbloku. Towar byl mocny, zyciowa forma sylwetkowo-silowa.

Kolejny cykl to 6 tyg na propie 100 mg + salbutamol.

1. Jak rozpisac sally.
2. Co na gino i prolaktyne. Martwuc sie juz teraz csy po cyklu?
3. Jaki odblok?

Pozdr
 
 
       
foro

SOGI: 9

świerzak

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 5
  Wysłany: Sob Mar 16, 2013 8:04 am     

prop z GlobalLabs. Jakie macie opinie? Sally apetka 4mg
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob Mar 16, 2013 10:34 am     

zrób sobie 2 tygodniowa kuracje z polowy dawki zalecanej na typowy odblock na pct monster Burneiki masz tam składniki obniżające estrogen jak i prolaktynę + daa później po cyklu normalna kuracja na tym samym .Jeżeli masz tendencje do podwyższania tych hormonów to możesz brać mala profilaktyczna dawkę na cyklu,lub jeżeli nie chcesz tego to sam vitex Niepokalanek pospolity (Vitex agnus-castus L.) na obniżenie prolaktyny...chociaż ja wybrałbym PCT Monster bo jest tam pełen complex
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
foro

SOGI: 9

świerzak

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 5
  Wysłany: Sob Mar 16, 2013 10:55 am     

wiec zrobie to po cyklu. Troche dorazne wprowadze przed koncem cyklu.

Jak wyglada sprawa wykrywalnosci tego specyfiku W AD?
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob Mar 16, 2013 11:45 am     

vitex to ziolo obniżające prolaktynę poza tym jest tam atd i daa maja one na celu podniesienie poziomu testosteronu z jednoczesnym spadkiem estrogenu .Myślę ze testosteronu nie wywindujesz ponad normę ale jezeli chodzi o atd to moze on byc na liscie substancji zakazanych i nie wiem jaki jest okres wykrywalności,moze ktoś inny ma takie informacje... to sie wypowie
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
foro

SOGI: 9

świerzak

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 5
  Wysłany: Sob Mar 16, 2013 1:43 pm     

a nie wystarczyło by sam biosteron + daa+b6? jakis inhibitor aromatazy pytanie jaki najlepszy.

czytalem opinie o monster pct troche drogo.

hcg przy takim cyklu zbędne? clomid tez sobie odpuscic?
jakbys to rozpisal szczegolowo. cykl 8 tyg+odblok
 
 
       
foro

SOGI: 9

świerzak

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 5
  Wysłany: Sob Mar 16, 2013 3:32 pm     

Panowie jeszcze jedno jak polaczyc yohimbine z sally i gdzie moge dostac yohe.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob Mar 16, 2013 11:17 pm     

cyklu ja Ci nie rozpisze bo z saa nie mam doświadczenia używałem tylko Ph i wiem jak działają środki podnoszące testosteron i zmniejszające estrogen bo używałem tego przez wiele lat .Biosteron możesz sobie odpuścić bo nie sadze żeby działał .daa jak najbardziej inhibitor najlepszy ATD okolo 10-12 mg dziennie lub 25 co drugi dzien ale to tylko po solidnym cyklu rowniez Indol-3-karbinol Trans-resveratrol obniżają estrogeny z ziol na podniesienie testosteronu najlepsze to maca ,tribulus,ekstrakt owsa zwyczajnego,Ekstrakt kozieradki ,Ekstrakt różeńca górskiego oczywiście na czele z aminokwasem DAA.Możesz wybrać kilka lub kupić kompleks ..........PCT monster starcza na caly odblock a 139zl to nie majatek ale sa również inne godne uwagi środki wiec musisz sam zdecydować......Clomid i HcG ja bym sobie odpuścił przy takich cyklach i mysle ze potwierdza to bardziej doświadczeni w korzystaniu z saa .Stracisz mniej kasy ale wiecej zdrowia.Najbardziej ekonomicznie byloby po cyklu 5gr Daa dziennie + dobry tribulus i na noc zma ale na prolaktynę i tak powinieneś dorzucić vitex wiec wychodzi prawie to samo co wyżej
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11