Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
   Wysłany: Sob Gru 01, 2012 3:22 pm   Lek zamienił go w geja i hazardzistę!:)  

Brytyjski gigant farmaceutyczny został oskarżony o produkowanie "wadliwych" leków podawanych przy chorobie Parkinsona. Jeden z chorych twierdzi, że leki ze szczęśliwie żonatego mężczyzny zrobiły z niego geja uzależnionego od seksu - informuje "Daily Mail" na swojej stronie internetowej.

Francuz, 52-letni Didier Jambart, domaga się 390 tys. funtów (ok. 1,8 mln zł) odszkodowania do firmy produkującej leki za to, że został "zamieniony w geja". Sprawa toczy się przed sądem w Nantes.

Jambart zaczął brać produkowane przez brytyjskiego giganta farmaceutycznego tabletki w 2003 r. Później jego zachowanie drastycznie się zmieniło. Stał się "uzależnionym od seksu gejem" i zaczął nosić damskie ubrania. Twierdzi także, że przez swoje zachowanie został zgwałcony. Powiedział, że osiem razy próbował popełnić samobójstwo.Po odstawieniu leku wszystko wrociło do normy

Lek może powodować wiele skutków ubocznych. Jednym z nich jest hiperseksualność, czyli ciągła, wyniszczająca i uporczywa potrzeba uprawiania stosunków płciowych z partnerami tej samej płci , przesłaniająca inne potrzeby człowieka. Jak twierdzi prawnik mężczyzny, ostrzeżenie o występowaniu takich skutków ubocznych pojawiło się w dołączonej do leku ulotce dopiero w 2006 r.

Prawnik firmy podkreśla z kolei, że zachowania Jambarta nie wskazują na to, że są efektem stosowania leku. Dodaje, że jest możliwość, że u pacjenta wystąpiły "wyjątkowo rzadkie reakcje", ale nic nie wskazuje, że firma wyprodukowała "wadliwy" lek, jak twierdzi Jambart.....ładne jaja :-D
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Nie Gru 02, 2012 6:28 pm     

nie jeblo typowi,powinien wyjebac prezesa tej firmy hahahahaha

ps/samson to Twoja sylwetka ten avek?jak tak to jestes rzeznikiem,propsy :shock: :shock: :shock: ja chce sie dorzeźbiowac(jak mawia moj koles heheh) jak layne northon :cool:



ps.uwazacie ze layne jest naturalem>pizga konkretne ciezary a nie wygkada na masakratora jakby w chuj walil soku :roll: ???
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Gru 02, 2012 9:15 pm     

Tak to ja ;) .Co do layna ...Olek zpewniam cie ze to mozliwe bo sam nigdy w zyciu nic nie bralem.8 miesiecy temu byla moja pierwsza przygoda z PH ,zdjecie jest z przed:).Wiek+ staz = stagnacja ktora trzeba troche przelamac.Teraz jak mam juz podstawy:)))) moge sobie poeksperymentowac z czyms mocniejszym:)17 lat zabawy w bodybulding ,tony zarcia i supli ale soku zero z reszta ten filmik naprawde duzo wyjasnia:)http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E9H2DO-2FJ4.zawsze chcialem udowadnic niedowiarka ze wiara i samozaparcie czyni cuda:)koks to tylko mala czesc ukladanki i wolny wybor kazdego .....ja nie chcialem sie wypalic na starcie i wykorzystac na maksa potecjal i mysle ze mi sie udalo:))PZDR
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Gru 02, 2012 9:27 pm     

Craig tytus (STARY KOKSER :)) )zapytany kiedys jak daleko moze sie dosc naturalnie,powiedzial "jest u mnie w gymie dwoch gosci ktorzy trenuja bez soku i wygladaja lepiej niz wielu koksow jednym z nich jest Mike O'Hearn"drugiego nazwiska jakie wymienil nie pamietam ale Mike O'Hearn w tamtym czasie wymiatal z reszta dzisiaj trzyma rowniez super forme klocilbym sie czy nie wyglada lepiej niz Layne ...sam mozesz osadzic:)
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Gru 03, 2012 9:43 am     

sylwetke masz przekozak,ja suchar jestem 90kg waga okolo bo =5kg na cbolu+gainerku pxs wskoczyla
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Gru 05, 2012 8:28 pm     

samson napisał/a:
Craig tytus (STARY KOKSER :)) )zapytany kiedys jak daleko moze sie dosc naturalnie,powiedzial "jest u mnie w gymie dwoch gosci ktorzy trenuja bez soku i wygladaja lepiej niz wielu koksow jednym z nich jest Mike O'Hearn"drugiego nazwiska jakie wymienil nie pamietam ale Mike O'Hearn w tamtym czasie wymiatal z reszta dzisiaj trzyma rowniez super forme klocilbym sie czy nie wyglada lepiej niz Layne ...sam mozesz osadzic:)


mi koles mowil,ze w filmie bigger faster ten natural sie pucowal,ze koksi lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11