Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Czw Sie 23, 2012 5:18 pm     

ale to jest juz strasznie stare.. byl czas , ze probowalem to podleczyc ATD i EPI pod kontrola 666 i nic.. wydaje mi sie, ze z hormonami u mnie wszystko w porzadku.. , chociaz nie badalem.. uwazasz, ze w zwiazku z tym powinienem spasowac z tym super varem?
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Sie 23, 2012 7:40 pm     

kreta pxs sila na drazku idzie,sam sluze musisz robic technicznie na miekko :-P

pomysl nad jakims winkiem lub oxa :smile:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sie 23, 2012 11:07 pm     

SW napewno na gino nie zaszkodzi. To czysto anaboliczny pordukt , ale dla pewnosci bym sobie jeszcze badania przed zrobil czy jest ok.
Znam osobe ktora zajbala sobie MegaH i dostala gino , co jak Patryk Arnold pisal ze sa to "buble genetyczne" , to tak poza konkursem.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 9:25 pm     

chwila już mineła od tego tematu ale wydaje mi się że kreatyna na egzaminy sprawnościowe/wydolnościowe ma się nie najlepiej.często pompuje niepotrzebnie i nie pozwala biegać itp wydolnościówki robić...
tym bardziej że na Ig słabo działa.
po co Mu saa/ph?
nie lepiej polecieć np testobolan czy tribulus?zdrowiej i taniej.a w tym przypadku efekt o jaki chodzi nie gorszy.
a jak chcesz zwiększyć szybko i skutecznie ilość podciągnięć to naucz się bujać na drążku to 1 , a 2 to poczytaj o metodzie na ilość podciągnięć Pavla Tsatsouline.sprawdza się świetnie.w 1,5 m-ca sporo możesz zyskać...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 11:43 am     

lysy napisał/a:
chwila już mineła od tego tematu ale wydaje mi się że kreatyna na egzaminy sprawnościowe/wydolnościowe ma się nie najlepiej.często pompuje niepotrzebnie i nie pozwala biegać itp wydolnościówki robić...
tym bardziej że na Ig słabo działa.
po co Mu saa/ph?
nie lepiej polecieć np testobolan czy tribulus?zdrowiej i taniej.a w tym przypadku efekt o jaki chodzi nie gorszy.
a jak chcesz zwiększyć szybko i skutecznie ilość podciągnięć to naucz się bujać na drążku to 1 , a 2 to poczytaj o metodzie na ilość podciągnięć Pavla Tsatsouline.sprawdza się świetnie.w 1,5 m-ca sporo możesz zyskać...


mi mono pomoglo na podciaganiu pxs a bralem tylko ladowanie i to 4dni przed egzaminem,nie zauwazylem zeby mi przeszkadzalo,c-bol by pompowal,ale mono?a patrz tutaj

http://www.ergo-log.com/sodacreatinecombo.html


a z beta alanina poprawia wytzrymalosc

http://www.ergo-log.com/c...necombined.html
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
sle25 

SOGI: 128

świerzak

Wiek: 39
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 108
  Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 8:12 pm     

a jeszcze wpadłem na pomysł by do tego kombo: sodacreatinecombo dożucić gliceryne postaram sie w tym tyg albo w nastepnym to stestować
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 8:35 pm     

gliceryna pompuje mięśnie, nie nada się. Beta Alanina, Creatyna, BCAA i trenuj tą technikę wybijania ciałem (bujania)
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 8:48 pm     

najlepsza metoda to częste podciągania ale nigdy do nieudanego powtórzenia.tzn raz w tygodniu robi się sprawdzian ilości powtórzeń i tylko wtedy robi się do końca/do nieudanego powt.
możesz podciągać się nawet 20 x dziennie po 1 serii.
na tym polega ten trening.
jeśli zrobisz normalny do upadku mięśniowego trudno Ci będzie szybko zwiększyć ilość powt...
masa za ten czas nie zniknie.a normalny trening pleców i bicepsów na ten czas możesz sobie darować.
oczywiście wszystko to dotyczy tego że ilość podciągnięć na drążku jest teraz Twoim priorytetem !!!
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11