Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 11:47 pm   TERROR szczepienny , fikcyjne choroby  

http://www.youtube.com/wa...d&v=tKd-Rx4JQ48


Podczas gdy lud radował się resztkami Turnieju Reprezentacji Coraz Mniej Narodowych 2012, Sejm po cichu, bez zbędnego rozgłosu medialnego, a co najważniejsze, właściwie jednogłośnie (jeden głos przeciwko) głosował nad zmianami w Ustawie o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawie o inspekcji sanitarnej.

Jak możemy przeczytać w serwisie Wykop.pl, w „wykopie” jednego z użytkowników, nowelizacja ustaw niesie rewolucyjne zmiany. I wcale nie chodzi tutaj o zmiany w kierunku normalności. Powraca widmo przymusu szczepień (czyli również przymusu zakupu/wykupu szczepionek, jak łatwo się domyślić, z funduszy własnych obywateli). Co więcej, szczepienia, pod pretekstem zapobiegania epidemiom, mają objąć wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci.

Do tej pory ogłupiano i niszczono dzieciom zdrowie pod płaszczykiem szczepień prewencyjnych i profilaktycznych – a zdecydowana większość szczepionek zawiera chociażby rtęć, która sieje spustoszenie w mózgu nawet dorosłej osoby, a co dopiero delikatnego noworodka, czy 2-3-letniego berbecia. W chwili obecnej rząd, do spółki z koncernami farmaceutycznymi, które obok koncernów z branży zbrojeniowej mają największy lobbystyczny wpływ na władze w niemal każdym kraju, serwuje obywatelom przykrą perspektywę przymusowego wstrzyknięcia każdej substancji czy szczepionki, pod pretekstem „profilaktyki antyepidemicznej”.

Zmianie ulegnie między innymi definicja choroby zakaźnej – teraz będzie to każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy. Inspekcja sanitarna otrzyma szersze uprawnienia w zakresie kontroli wykonania szczepień oraz możliwość stosowania przymusu ich wykonania. Zamiast decyzji sądu, wystarczy teraz decyzja lekarza. Zmaleją kompetencje ministra zdrowia, na rzecz głównego inspektora sanitarnego, kontrolowanego i sterowanego przez instytucje unijne – zatem kolejna newralgiczna kompetencja zostaje przeniesiona z urzędnika okupowanego kraju na brukselskich biurokratów, realizujących swoje cele na wszelkich możliwych polach.

Sanepid z kolei stanie się niemal niezależny od wszelkich czynników państwowych – jako „państwo w państwie” będzie mógł realizować swoją politykę bez żadnej kontroli i nadzoru. Kontrolę nad nim straci nawet rząd. Dla celów „profilaktyki antyepidemiologicznej” otrzyma między innymi możliwość zastosowania środków przymusu bezpośredniego bez zezwolenia sądu i udziału policji oraz wglądu do wszelkich kontaktów (telefon, internet) osoby uznanej w świetle nowych przepisów za „epidemiologicznie problematyczną”, a jak wiadomo ze stalinowskiej praktyki, parafrazując, „pokażcie mi człowieka a powiem wam, na co jest chory”.

PS. Jednym z kilkudziesięciu problematycznych zapisów, które „przeszły” podczas gdy ogół narodu był ogłupiany igrzyskami w postaci Euro 2012 jest: Ust. 1 otrzymuje brzmienie:

„ Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do:

1) poddawania się:

a) zabiegom sanitarnym,

b) szczepieniom ochronnym,

c) poekspozycyjnemu profilaktycznemu stosowaniu leków

d) badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań,

e) kwarantannie

f) leczeniu,

g) hospitalizacji

LINK DO USTWAY:

http://orka.sejm.gov.pl/D...%24File/293.pdf

P.s Sejm i senat juz podpisal teraz czekamy na naszego Prezydenta……
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Lip 10, 2012 7:30 am     

Ja jak w wojsku miałem salomonelle to Sanepid prawie mnie do pierdla wsadził,zrobili sobie termin i kazali przyjść,nie rozumieli że miałem wtedy jeszcze 5 dni służby,teraz to w ogóle będzie przegięcie.Wymyślą sobie kiedyś oczipowanie wszystkich ludzi i będziemy musieli się zgodzić.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lip 10, 2012 12:15 pm     

kto sie zgodzi to sie zgodzi. Ja nie mam zamiaru. Najwyzej bedzie sila kontra sila.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:19 pm     

http://www.youtube.com/wa...&feature=relmfu
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:25 pm     

666 napisał/a:
kto sie zgodzi to sie zgodzi. Ja nie mam zamiaru. Najwyzej bedzie sila kontra sila.


Z państwem raczej się nie wygra,no i służby mundurowe to raczej muszą być szczepione w pierwszej kolejności,by zapewnić ciągłość obrony państwa.Ja w woju nie miałem nic do powiedzenia,przy szczepieniach.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Pitbullshop_us

SOGI: 296

zawodowiec

Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 334
  Wysłany: Pią Lip 13, 2012 12:28 am     

To ja cos dam od siebie tez , warto sciagnac sobie.

http://faktyoszczepieniac...i-do-ustawy.pdf
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Nie Lip 15, 2012 11:05 am     

"Chcą redukcji populacji, więc nas trują co dzień
Chemiczne smugi, aspartam, GMO i fluor w wodzie
A do tego szczepionki, chcą nas zniszczyć i wygrać"
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lip 15, 2012 11:51 am     

no i do tego polskie firmy pakujace surowiec z olowiem , rtecia i innymi metalami ciezkimi :grin: , co jest niestety smutna prawda , ale akurat tu to czysta zachlannosc przemawia przez wlasiccieli co nawet sztangi porzadnej w reku nie mieli , a ciwczacych traktuja jak bydlo bez mozgu z kotrego sie doi kase.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Lip 15, 2012 12:33 pm     

Dobrze że w usa wysuszyło kukurydzę i soję,mniej GMO :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11