Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Lip 04, 2012 6:05 pm     

no i dzieki internetowi ACTA nie przeszlo! :-) i co na to ten idiota Tusek ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Lip 05, 2012 8:12 am     

Tyle ze teraz szykują coś gorszego niż ACTA,nie pamiętam nazwy,bo jeszcze dobrze o tym nie mówią,są tylko przecieki,mam nadzieje że też nie przejdzie.Tusk powinien być rozliczony za podpisanie ACTA i wytłumaczyć się czemu ten dokument został przedstawiony do podpisu w UE w radzie rybołówstwa?
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:06 am     

najszybciej sprzedaje sie PO :-) dlatego oni to chcili przepchnac, a teraz Tusek bedzie siedzial cicho i udawal ze sie nic nie stalo
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 10:25 am     

No będzie udawał,bo chce iść po tej kadencji do Brukseli.Ja nie wiem że nie mają oporów,by podnosić wiek emerytalny a zalegalizować marihuany nie mogą,ile kasy by wpadło,policjanci i sądy nie musieli by się tym zajmować,no i mafii ukróciliby zarobek.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 10:47 am     

Litwin81 napisał/a:
No będzie udawał,bo chce iść po tej kadencji do Brukseli.Ja nie wiem że nie mają oporów,by podnosić wiek emerytalny a zalegalizować marihuany nie mogą,ile kasy by wpadło,policjanci i sądy nie musieli by się tym zajmować,no i mafii ukróciliby zarobek.


Heh, łatwo gadać jak na co dzień w pracy nie musisz obsrywać się z ludźmi pod wpływem alkoholu i ćpunami. ''Policjanci i sądy ble ble''... wiesz ile jest przestępstw popełnianych po zażyciu narkotyków a o ile wzrosłaby ilość po legalizacji?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 12:05 pm     

po marihuanie za bardzo nie jestes w stanie popelnic przestepstwa. Alkohol to co to jest ? 100% narkotyk i jest legalny. Kazdy pije i nie kazdy popelnia przestapestwa.
Co jak co ale marihunana powinna byc legalna tak jak alkohol. Cos co jest zakaznae zreszta bardziej kusi .
Napewno Policja moglaby sie zajmowac innymi sprawami niz podnoszenie glupio i szczutnie statystyki lapiac stutenta z niedokonczonym workeim i robiac durne tego typu sprawy. To jest totalny bezsens.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 1:20 pm     

metro napisał/a:
Litwin81 napisał/a:
No będzie udawał,bo chce iść po tej kadencji do Brukseli.Ja nie wiem że nie mają oporów,by podnosić wiek emerytalny a zalegalizować marihuany nie mogą,ile kasy by wpadło,policjanci i sądy nie musieli by się tym zajmować,no i mafii ukróciliby zarobek.


Heh, łatwo gadać jak na co dzień w pracy nie musisz obsrywać się z ludźmi pod wpływem alkoholu i ćpunami. ''Policjanci i sądy ble ble''... wiesz ile jest przestępstw popełnianych po zażyciu narkotyków a o ile wzrosłaby ilość po legalizacji?


Idąc tym tokiem myślenia, jakby wszystkim wyprać głowy odpowiednio w dzieciństwie w ogóle nie byłoby przestępstw. Albo stosować obowiązkową terapię hormonalną u wszystkich mężczyzn, mającą na celu obniżenie testosteronu, bo przecież powszechnie wiadomo, że odpowiada on za agresję i jeszcze taki byczek mógłby żonę pobić.

Nie, nie i nie. Jak chcą, niech piją. Jak chcą, niech ćpają. Najwyżej skończą w rynsztoku. Ich sprawa. Jak ktoś się nie umie bawić po alkoholu, to z klubu się go wyrzuca, prawda? Tak samo z używającymi narkotyków - jak spróbują coś ukraść, uciąć ręce.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 1:27 pm     

heheh tylko ze ktos nacpany halucynami np nie mysli o radzizy czy czym podobnym :-) , ale wszystko dla ludzi przecierz jest.
Tylko tu idzie o pranie opini publicznej mozgu ze cos jest blee , a cos ok. Po to zeby partie mialy kase od przestpecow , tfuu co ja pisze , biznesmenow :twisted:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 2:29 pm     

napek napisał/a:
metro napisał/a:
Litwin81 napisał/a:
No będzie udawał,bo chce iść po tej kadencji do Brukseli.Ja nie wiem że nie mają oporów,by podnosić wiek emerytalny a zalegalizować marihuany nie mogą,ile kasy by wpadło,policjanci i sądy nie musieli by się tym zajmować,no i mafii ukróciliby zarobek.


Heh, łatwo gadać jak na co dzień w pracy nie musisz obsrywać się z ludźmi pod wpływem alkoholu i ćpunami. ''Policjanci i sądy ble ble''... wiesz ile jest przestępstw popełnianych po zażyciu narkotyków a o ile wzrosłaby ilość po legalizacji?


Idąc tym tokiem myślenia, jakby wszystkim wyprać głowy odpowiednio w dzieciństwie w ogóle nie byłoby przestępstw. Albo stosować obowiązkową terapię hormonalną u wszystkich mężczyzn, mającą na celu obniżenie testosteronu, bo przecież powszechnie wiadomo, że odpowiada on za agresję i jeszcze taki byczek mógłby żonę pobić.

Nie, nie i nie. Jak chcą, niech piją. Jak chcą, niech ćpają. Najwyżej skończą w rynsztoku. Ich sprawa. Jak ktoś się nie umie bawić po alkoholu, to z klubu się go wyrzuca, prawda? Tak samo z używającymi narkotyków - jak spróbują coś ukraść, uciąć ręce.


Pewnie, niech se ćpają i piją a potem my wszyscy płacimy za takich lujów bo jak się najebie i nawywija to za kratami niby kto go utrzymuje? Powinny być obozy pracy, w ten sposób skazany zapewniałby sobie więzienny byt i nie obciążał podatnika.
Co do bicia żon to najczęściej biją właśnie mali i słabi, tacy co od drugiego faceta dostaliby zaraz po ryju. Jak to mówi przysłowie ''chłop niczym żaba ale silniejszy niż baba'' :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 2:56 pm     

alkohol = narkotyk , czyli cpanie = picie.

tak nalezy na to patrzec i mowic o tym otwarcie jak jest , a nie jak jest wygodnie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 4:45 pm     

metro napisał/a:

Pewnie, niech se ćpają i piją a potem my wszyscy płacimy za takich lujów bo jak się najebie i nawywija to za kratami niby kto go utrzymuje? Powinny być obozy pracy, w ten sposób skazany zapewniałby sobie więzienny byt i nie obciążał podatnika.
Co do bicia żon to najczęściej biją właśnie mali i słabi, tacy co od drugiego faceta dostaliby zaraz po ryju. Jak to mówi przysłowie ''chłop niczym żaba ale silniejszy niż baba'' :mrgreen:


Ale kto powiedział, że powinno się ich utrzymywać. Obecnie prawa człowieka na obozy pracy nie pozwalają, ale istnieją inne formy, które pozwoliłyby tak to zorganizować, żeby więźniowie na siebie zarabiali.

Co do bicia żon - po pierwsze opisałem powszechne przekonanie, po drugie na to chyba w ogóle nie ma reguły.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 7:30 pm     

Napek co jak co,ale agresja po marysi to oksymoron.Na ogół masz dobry humor i robisz się leniwy.Ludzie od dawien dawna są agresywni po alko,na co dzień trzymają to w ryzach,ale alko opuszczą tą zasłonę,więc skoro nagle nie wzrosła ilość morderstw po alko to i marycha tego nie spowoduje.Zresztą zawsze jest odsetek ludzi,którzy dążą do samounicestwienia i agresji,a czy to zrobi na SAA,marihuanie czy alko to jeden chuj,liczy się człowiek,po to ma mózg by decydować,ja jestem nerwusem a nawet na 1,3 umiem nad sobą panować.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 8:52 pm     

Ale ja w ogóle nie napisałem, że ktokolwiek może być agresywny po marihuanie. Z agresją to było tylko porównanie, prowadzące do wniosku, że nie wolno człowiekowi zabraniać stosować używek- ale trzeba go karać, gdy popełni przestępstwo pod wpływem.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Lip 06, 2012 9:02 pm     

A to się zgadzam,musiałem źle zrozumieć intencje.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10