Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 20, 2011 8:16 am     

bralem pare razy glute i to glownie w pierwszych latach trningów. czulem mniejsze zakwasy przy 10-15g dziennie.
 
 
       
PawelSzEvc

SOGI: 412

zawodowiec

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 318
Skąd: Olesno
  Wysłany: Nie Paź 09, 2011 11:56 am     

Przyjechałem do domu więc na test poszło AMINO MILLENIUM, jak obiecywałem, zamieszczam swoją subiektywną opinię oraz zdjęcia ją dokumentujące;-)


BCAA+EAA nie testowałem z racji tego iż nie trenowałem, przy okazji najbliższego treningu(najpewniej w tym tygodniu jeszcze) stestuję i podzielę się odczuciami;-) zamówiłem również pure american czekoladę i banana więc spodziewajcie się testów niedługo;-)


ZACZYNAMY

Opakowanie i jego zawartość(sypki proszek, załączona miarka która mieści ok 20g proszku)


Porcja proszku(standardowo troszkę więcej niż zaleca producent, taki już jestem:-P) - pełna miarka - ok 20g



aminokwasy bezpośrednio po wymieszaniu, bardzo niewielka piana na pare sekund, smak fajny, orzechowy z nutką kawy, bardzo subtelny.


pozostałości po wypitych aminokwasach(rozpuszczalność 100%, zero grudek, jedyne co zostało w shakerze to pare ml niedopitego płynu, który "zaplątał się" gdzieś w zakamarkach shakera)



Ogólnie podsumowując - mamy 600g hydrolizowanych aminokwasów w cenie sugerowanej 97zł - jak dla mnie mega fajna opcja przed/po treningu. Brakowało mi w ofercie marki FitMax właśnie wolnych aminokwasów w proszku:) Polecam wszystkim i zapraszam do dzielenia się recenzjami i opiniami o tym i innych produktach:)

pozdro
PawelSzEvc
_________________
:)
 
 
       
PawelSzEvc

SOGI: 412

zawodowiec

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 318
Skąd: Olesno
  Wysłany: Śro Paź 26, 2011 9:12 am     

Spóźniona, ale, miejmy nadzieję, satysfakcjonująca recenzja jednego z nowszych produktów marki FitMax - BCAA+EAA w proszku przed nami;-)




Opakowanie - standardowo - słoik z zakrętką, plombowany foliowym pierścieniem oraz membraną(solidnie przyklejona, nic nienaruszone). Odświeżony design - granatowe tworzywo, krzykliwa etykieta. Co ciekawe etykieta wielojęzyczna(pełna, bez naklejek, wlepek etc, po prostu odklejamy część etykiety i rozwijamy jak książkę. Jeśli ktoś jadł kiedyś Zincas to tutaj mamy takie samo rozwiązanie). W środku miarka mieszcząca +-20g prochu





Zawartość opakowania - aminki z miarką




pełna miarka - ok 20g, wg producenta 2 porcje, ja w trakcie treningu spożywam właśnie 20g BCAA+EAA z 50g carbo jako izotonik




No i rozpuszczalność owego "mix'u"(BCAA+Carbo)



Rozpuszczalność super, minimalne kryształki pływają jeszcze przez parę sekund, później wszystko się rozpuszcza. "kozuch" BCAA również szybko się rozpuszcza, smak bardzo przyjemny, minimalnie gorszy niż przy BCAA z cytruliną, ale naprawde niezły!





Ogólnie jak dla mnie produkt którego brakowało, podobnie jak Amino Millenium!!
_________________
:)
 
 
       
PawelSzEvc

SOGI: 412

zawodowiec

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 318
Skąd: Olesno
  Wysłany: Śro Lut 29, 2012 7:06 pm     

Może ktoś z userów zechciałby się z nami podzielić opinią/fotorelacją dotyczącą któregoś z naszych produktów?:-)


zapraszam, na pewno wszyscy na tym skorzystamy!
_________________
:)
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11