Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 9:09 pm     

dla mnie efekt oslabienia prawie niezauwazalny, naprawde ;-) nie wyobrazam sobie ciezszego cyklu bez laczenia heparagenu, ll, i glutationu mimo ze nie biore "amerykanskich" dawek..
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
Ostatnio zmieniony przez mały666 Pią Sty 06, 2012 11:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 9:36 pm     

napisalem wczesniej, ze nie jestem chemikiem ani farmaceuta aby opisac to dzialanie z naukowego punktu widzenia... sa madrzejsi ode mnie w takich sprawach...

kiedys zaobserowalem, ze nie robily na mnie wrazenia orale jakos dopoki nie zaczalem brac liver longera... wtedy ktos bardziej doswiadczony mi powiedzial, ze to przez ta hepke... zreszta juz wielokrotnie walkowalem ten temat... nie jestem jedynym, ktory tak twierdzi... zreszta zdziwiliscie mnie bo wczesniej nikt nie mial watpliwosci

mały666, ja znam osobe, ktora przez 8 miesiecy leciala orale... przeplatajac mocne srodki z lzejszymi i tylko do mocniejszych dodawal liver longera i po cyklu proby watrobowe prawie w normie... apetyt jak najbardziej OK... skora jak u noworodka...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Sty 09, 2012 6:26 pm     

JOR5 napisał/a:
napisalem wczesniej, ze nie jestem chemikiem ani farmaceuta aby opisac to dzialanie z naukowego punktu widzenia... sa madrzejsi ode mnie w takich sprawach...

kiedys zaobserowalem, ze nie robily na mnie wrazenia orale jakos dopoki nie zaczalem brac liver longera... wtedy ktos bardziej doswiadczony mi powiedzial, ze to przez ta hepke... zreszta juz wielokrotnie walkowalem ten temat... nie jestem jedynym, ktory tak twierdzi... zreszta zdziwiliscie mnie bo wczesniej nikt nie mial watpliwosci

mały666, ja znam osobe, ktora przez 8 miesiecy leciala orale... przeplatajac mocne srodki z lzejszymi i tylko do mocniejszych dodawal liver longera i po cyklu proby watrobowe prawie w normie... apetyt jak najbardziej OK... skora jak u noworodka...



a gh leciala ta osoba?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:26 pm     

JOR5 napisał/a:


mały666, ja znam osobe, ktora przez 8 miesiecy leciala orale... przeplatajac mocne srodki z lzejszymi i tylko do mocniejszych dodawal liver longera i po cyklu proby watrobowe prawie w normie... apetyt jak najbardziej OK... skora jak u noworodka...


to ta osoba ma watrobe ze stali, albo cie poprostu oklamala..
ja znam osobe ktora brala 250mg anapolonu bez zadnych oslonek i nie wyladowala nawet w szpitalu, ale co to wnosi do tematu.. nic :arrow: pisalem ci o WLASYM DOSWIADCZENIU, a nie o zaslyszanych od kogos teoriach ;)
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Sty 09, 2012 10:01 pm     

oczywiscie to niech nikogo nawet nie skłania do robienia takich rzeczy bo trzeba byc kamikazze... jestem zwolennikiem roztropnego używani SAA/PH

tak jak pisalem Liver longer został wymyslony po to aby oslaniac watrobe podczas cyklow SAA i robi to niezawodnie...

po cyklu heparegen w ekspresowym tempie pozwoli podrobom na regeneracje...
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sty 10, 2012 4:26 pm     

olek7881 a jaki ma związek z tym gh?czy mógł by mieć?
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10