Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 8:53 pm     

Yhy..przeczytalem kolego drogi.. Cytuje Cie zatem odnoszacego sie do mojego postu:

"Te badanie które przytoczyłeś dowidzi tylko tego, że w pewnych warunkach, np dla ludzi ciążko chorych na jakąś chorobę sterydy są nieskuteczne. I niczego wiecej nie dowodzi. "

Pozdrawiam Cie serdecznie
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 9:33 pm     

Wyluzujcie.
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 9:50 pm     

moja racja jest bardziej mojsza niz twojsza czy jakos tak o1yw3
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 10:11 pm     

sle25 napisał/a:
metro, bedziemy czekali z niecirpliwoścą co z tym DAA?


DAA odpalam razem z Tribostenem w przyszłym tygodniu. Zobaczymy czy da radę :mrgreen:
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Nie Gru 25, 2011 8:53 am     

lg napisał/a:
Yhy..przeczytalem kolego drogi.. Cytuje Cie zatem odnoszacego sie do mojego postu:

"Te badanie które przytoczyłeś dowidzi tylko tego, że w pewnych warunkach, np dla ludzi ciążko chorych na jakąś chorobę sterydy są nieskuteczne. I niczego wiecej nie dowodzi. "

Pozdrawiam Cie serdecznie


Chyba świąteczna atmosfera za bardzo cię rozluźniła. Zacytuje teraz ciebie "no zmienilo diametralnie bo sam sobie opisales to badanie wrzucajac tam starcow..."
A teraz jeszcze raz, powoli i namysłem (może poproś kogoś starszego?)i pokaż w którym miejscu pisałem o starcach. Czy w twoim świecie człowiek cieżko chory oznacza starzec?
Jak już ci napisałem wcześniej, o starcach pisałem przy badaniu odnośnie przyswajania WPC/I/H, ale jaka była grupa wiekowa osób w badaniu o którym ty wspomniałeś to nie wiem. Napisałeś tylko że byli oni chorzy.
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Nie Gru 25, 2011 9:23 am     

hehheh..kurwa..adramel..bo mnie za chwile chuj spali z Toba..
ja: czytalem w gazecie niedawno artykul o badaniach, ktorych konkluzje byly takie, ze sterydy nie maja zadnego wplywu na rozwoj masy miesniowej..
Ty:
1:Te badanie które przytoczyłeś dowidzi tylko tego, że w pewnych warunkach, np dla ludzi ciążko chorych na jakąś chorobę sterydy są nieskuteczne. -klamstwo-moja wzmianka o badaniu niczego takiego nie dowodzi

2:Jak już ci napisałem wcześniej, o starcach pisałem przy badaniu odnośnie przyswajania WPC/I/H, ale jaka była grupa wiekowa osób w badaniu o którym ty wspomniałeś to nie wiem. Napisałeś tylko że byli oni chorzy.-klamstwo, nic nie pisalem o ich stanie zdrowia

Rzeczywiscie "Twoich chorych" nazwalem 'starcami',ale to mysle szczegol gdyz pokazywalem tylko,iz w odpowiedzi na moja krotka wzmianke o pewnych badaniach, ktore notabene zapropoponowalem przytoczyc kiedy bede mial okazje, wysunales klamliwe wnioski, absolutnie z kapelusza..

Abstrahuje juz od tego,ze nieraz konkluzje badan sa obalane przez konkluzje innych badan przeprowadzanych pare lat pozniej..
Tym bardziej nalezy winszowac Ci bystrosci umyslu, skoro zamiast zapytac o date tych badan,grupe,na czym polegalo badanie, postanowiles na podstawie krotkiej wzmianki o nick wyciagnac blyskotliwe wnioski, ze u ludzi ciezko chorych sterydy sa nieskuteczne.. Byc moze i tak jest, nie wiem, ale napewno nie wynikalo to z mojej wypowiedzi..
pzdr
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pon Gru 26, 2011 9:53 am     

lg napisał/a:
hehheh..kurwa..adramel..bo mnie za chwile chuj spali z Toba..
ja: czytalem w gazecie niedawno artykul o badaniach, ktorych konkluzje byly takie, ze sterydy nie maja zadnego wplywu na rozwoj masy miesniowej..
Ty:
1:Te badanie które przytoczyłeś dowidzi tylko tego, że w pewnych warunkach, np dla ludzi ciążko chorych na jakąś chorobę sterydy są nieskuteczne. -klamstwo-moja wzmianka o badaniu niczego takiego nie dowodzi

Nie podałeś szczegółów badania, bo nie pamiętałeś. Ja podałem przykładowe warunki w których nieskuteczność sterydów jest całkiem normalna. Np gdy badania zostanie wykonana na ludziach chorych. Ty sobie wkręciłeś że napisałem coś w stylu że badanie było robiona na starcach, a potem już tylko krok dzielił cię od wniosku że to:

"dowodzi "bzdurnosci" wielu badan.. jakies retoryczne pytanie zadales, nie bardzo rozumiem.. Dowodzi tego, ze biale nie jest czarne"

I właśnie stąd bierze się przekonanie że badania nie mają pokrycia w rzeczywistości że to tylko "teoria".
EOT, bo temat juz mnie znudził. Ide zjeść świąteczne ciasto.
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Gru 26, 2011 12:21 pm     

2 razy cytuje Ciebie:

1:Jak już ci napisałem wcześniej, o starcach pisałem przy badaniu odnośnie przyswajania WPC/I/H, ale jaka była grupa wiekowa osób w badaniu o którym ty wspomniałeś to nie wiem. NAPISALES TYLKO,ZE BYLI ONI CHORZY

2: Ty sobie wkręciłeś że napisałem coś w stylu że badanie było robiona na starcach(...)

zeżryj se..
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Gru 27, 2011 10:08 pm     

Adramel napisał/a:
olek7881 napisał/a:
jakim chujem izolat ma sie wchlonac tak samo szybko,jaj jest wstepnie poddany dzialaniu enzymow,oligo,tri i dipeptydy o wilkosci 800daltonow np sa najszybsze i nie ma chuja,chyba,ze badania robili na hydro fa czyli chujni :-P


Owszem, wchłania sie szybciej niż WPC. Ale że WPC i tak wchłania się bardzo szybko, przez to różnica między WPC/I/H jest praktycznie żadna. Pare minut w tę czy w tamte, to żadna różnica. Dopiero dla starych lub/i chorych ludziach, dla których WPC wchłania się wolniej, izolat/hydrolizat uzyskuje przewagę.


izolat wchlania sie okolo godz a hydrolizat ok 15-20min bodajze?aha najebcie mu bo ja to zrobie hehehe

pare minut to kup se psyko pw i inne jakies izolaty fa sraty wpc i se porownasz roznice czlowieku :!:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10