Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
dzidek1992

SOGI: 22

świerzak

Wiek: 32
Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 19
   Wysłany: Śro Gru 14, 2011 5:04 pm   PO GINO!!  

Witam. mam kilka pytań.
Po jakim czasie od zabiegu można wrócić na siłownie?
Czy jeśli miałem operacje obustronną to na SAA gino może wrócić??
Co myślicie o cyklu na propie? (i do tego clen)
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Gru 14, 2011 9:54 pm     

spytaj lekarza kiedy mozesz zaczac cwiczyc..
gino zawsze moze sie powtorzyc..
zacznij lajtowo.. krety :arrow: buzzery :arrow: epi :arrow: hdrol.. narazie bez podkladu z testa

po jakim cyklu sie tak piknie zalatwiles?
 
 
       
dzidek1992

SOGI: 22

świerzak

Wiek: 32
Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 19
  Wysłany: Czw Gru 15, 2011 11:02 am     

gino mialem od malego, nie wiadomo z jakiej przyczyny.. Schudlem tez dosc duzo i nic sie nie zmniejszylo wiec poszlem z tym do lekarza no i byla operacja... Cyklu z SAA jeszcze nigdy nie mialem tylko suple.. A jesli lecialbym na propie to letro podstawa!
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Gru 15, 2011 11:10 am   Re: PO GINO!!  

dzidek1992 napisał/a:
Witam. mam kilka pytań.
Po jakim czasie od zabiegu można wrócić na siłownie?
Czy jeśli miałem operacje obustronną to na SAA gino może wrócić??
Co myślicie o cyklu na propie? (i do tego clen)


niestety jak ktos ma tendencje to bedzie mial gino po kreatynie,

Moze sie wrocic po SAA tymbardziej,

Musisz bardzo uwazac i obserwowac swoj orhanizm, no i przede wszystkim starac sie nie lapac mokrej masy bo wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo ze tkanka tluszczowa odlozy sie dookola gruczolu.

o tesciu to narazie zapomnij, sproboj moze samo epi
_________________
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Gru 15, 2011 11:12 am     

epi ponadto ma za zadanie kontrole estrogenow tak wiec wystapienie gino jest znikome . tak wiec moze wypronuj ten pH, tymbardziej ze to beda twoje pierwsze doswiadczenia z ph/SAA
_________________
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Gru 15, 2011 6:30 pm     

j/w
 
 
       
dzidek1992

SOGI: 22

świerzak

Wiek: 32
Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 19
  Wysłany: Pią Gru 16, 2011 10:00 am     

Borkow66 chyba jestes pierwsza osoba ktora dostala gino po kratynie! Nigdy o czyms takim nie slyszalem.. A prawdopodobienstwo wystapienia gino na SAA przy letro jest znikome, a w recz niemozliwe. A jesli twierdzisz ze na kreatynie moze wystapic gino to wal cykl na krecie i zrob badanie estrogenow lub prolaktyny i dawaj wyniki! Hahaha jak sie nie znasz to nie udzielaj odpowiedzi.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Gru 16, 2011 10:10 am     

mlody kontroluj bajerke, bo akurat dostales zetelna odpowiedz od goscia ktory zna sie na rzeczy.. ta kreatyna to w cudzyslowiu i nie tyczy sie jego osoby. ja rowniez znam ludzi jak to 666 mowi "bubli genetycznych" co lapaly gino po srodkach po ktorych teoretycznie nie mialy prawa dostac.. ogarnij sie chlopie bo teksty "jak sie nie znasz to sie nie udzialaj" do moda nawet na tym forum sa nie do przyjecia.
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Gru 16, 2011 10:37 am     

Też miałem spytać o tę kreatynę, czy to była figura retoryczna, czy dosłowna wypowiedź. Tylko może nieco kulturalniej, niż młody.

Normalnie w ogóle bym wątpliwości nie miał, ale akurat wróciłem od endokrynologa (całkiem niezły lekarz, ale drogi, a do tego arogancki), który wmawiał mi o tych środkach, które dosypują do supli, a których nie wymieniają na etykietach, a które też mają wpływ na układ hormonalny.
I o kurczakach, indykach i świniach mówił, żebym nie jadł.
W sumie to gość bardzo mi pomógł, co poniektórzy pewnie pamiętają w jakiej dupie byłem w sierpniu.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Gru 16, 2011 10:53 am     

j.w.
tzn osobiście znam ludzi których swędzą suty i wyokrąglają się kapsle na zestawach kreatynowych.
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Gru 16, 2011 11:17 am     

dzidek1992 napisał/a:
Borkow66 chyba jestes pierwsza osoba ktora dostala gino po kratynie! Nigdy o czyms takim nie slyszalem.. A prawdopodobienstwo wystapienia gino na SAA przy letro jest znikome, a w recz niemozliwe. A jesli twierdzisz ze na kreatynie moze wystapic gino to wal cykl na krecie i zrob badanie estrogenow lub prolaktyny i dawaj wyniki! Hahaha jak sie nie znasz to nie udzielaj odpowiedzi.


dzieciaku, chcialem ci pomoc. widze ze nie umiesz sie zachowac ani nic uszanowac.
widac ze widziales podczas swojego krotkiego zycia calkiem niewiele. ty mi tu badaniami nie szastaj bo twoja wiedza to wiedza szczurka pokrzykujacego zza monitorka. co lepsza, sa ludzie ktorzy maja badania hormonalne w normie i maja gino!

DZIDKU, W TAKIM RAZIE LEC SWOIM POMYSLEM , SWOIMI CYKLAMI I LUDZIOM HUMORU NIE PSUJ. SA TEZ INNE FORA KTORE Z PEWNOSCIA CZEKAJA NA NATKICH ANANASOW JAK TY !!!!
_________________
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Gru 16, 2011 1:42 pm     

Osobiście znam łepka któremu gino i to konkretne wyszło 2 miesiące po tym zaczął ćwiczyć choć mogło być to też spowodowane zmianami hormonalnymi związanymi z wiekiem ~18lat a gino po stackach kreatynowych tak samo nie jest ewenementem. Co do powrotu gino to specjalistą nie jestem chociaż wydawało mi się że po usunięciu całego gruczołu nie powinno być nawrotów chyba że usunięta była tylko przerośnięta tkanka ale może jestem w błędzie.
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Gru 16, 2011 2:40 pm     

jest możliwe nawet po usunięciu gruczołu z tego co czytałem.a jak z tym jest naprawde to nie wiem bo to troche dziwne by było.
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Gru 16, 2011 5:47 pm     

napek napisał/a:
Też miałem spytać o tę kreatynę, czy to była figura retoryczna, czy dosłowna wypowiedź. Tylko może nieco kulturalniej, niż młody.

Normalnie w ogóle bym wątpliwości nie miał, ale akurat wróciłem od endokrynologa (całkiem niezły lekarz, ale drogi, a do tego arogancki), który wmawiał mi o tych środkach, które dosypują do supli, a których nie wymieniają na etykietach, a które też mają wpływ na układ hormonalny.
I o kurczakach, indykach i świniach mówił, żebym nie jadł.
W sumie to gość bardzo mi pomógł, co poniektórzy pewnie pamiętają w jakiej dupie byłem w sierpniu.


nawet najlepsi lekarze czasem pierdola od rzeczy ;-) kurwa! supli nie, miesa nie, to niby jakie zrodla bialka jesc?! bo mleko przeciez tez nie zdrowe. w temacie odzywek/supli 90% tych "specjalistow"nie ma zielonego pojecia,a rozglaszaja herezje o dosypkach hormonalnych/sterydowych do nich jak by byl to czesty proceder, a to sa przeciez bardzo sporadyczne przypadki..
co do miesa to rowniez jest to w huj przesadzona opinia.. moim zdaniem dotyczy to wlasciwie tylko kurczakow pasionych hormonami, i zeby to mialo rzeczywiscie negatywny wplyw na organizm to trzeba byc podatnym, albo wpiepszac je na okraglo. co innego dzieci.dziecku w zyciu bym nie dal "tescowego" kurczaka..
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11