Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Sob Cze 11, 2011 10:36 am     

1 miejsce w ławce, problem z opuszczeniem spory mimo dokladnia kg co podejscie :neutral:

W 2 siadzie źle odbił i troche plecy poszly chyba, 3 siad na 330 rakieta i spokojnie 345 mógłby w 4 wstać :twisted:

Teraz wlasnie widac fachowosc polskich sedziow darmozjadow ktorzy spalili mu 240 na polskich syfiastych zawodach a teraz 242,5kg zaliczaja spokojnie na ME

Ogolnie to ja widze to tak ze na swiata 355+255+310 :-D :-D :-D :-D :-D
_________________

 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Cze 11, 2011 11:42 am     

Michał mówił że bardzo się koszulka przykleiła bo za ciepło było i z stąd ten problem z opuszczaniem. - normalna sprawa.
w przysiadzie ma sporo do dołożenia i predyspozycje - tak moim okiem.
tylko z tymi ciągami problem może być z 310kg :roll:

a ławka to myśle że 250-260kg jest w jego zasięgu do zaliczenia :mrgreen: :idea:
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Cze 11, 2011 2:15 pm     

gratuluje pudla :-) :-)

czekamy na podsumowanie przygotowan z filmikami z podejsc.. beda sogi :wink:
 
 
       
michal29

SOGI: 350

świerzak

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 150
  Wysłany: Nie Cze 12, 2011 5:30 pm     

Mistrzostwa Europy Juniorów w Trójboju Siłowym

Wagę do ostatniego dnia trzymałem na poziomie pomiędzy 93,8 a 94,7 dopiero ostatniego dnia obciołem troche ilość żarcia i zamiast Triple Whoopera zjadłem najdroższą porcję ryżu w swoim życiu za ktorą zapłaciłem 5,75 funtów :roll:
Na wagę poszedłem bez większego stresu -->92,4 podałem pierwsze podejscia i poszedłem coś zjeść. Potem zrobiłem rozgrzewkę do przysiadów i już tylko czekałem na start. Na wadze kartki wypełniał sędzia z Ukrainy i jakimś dziwnym trafem moja kartka przepadła ale Arek zadziałął i na szczęscie wystartowałem.
Pierwsze podejscie wstałem lekko mimo problemów z ustawieniem. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło i myślę że to wina pomostu który był trochę za miękki na takie zawody. W drugim podejściu znowu chciałem pokazać jak potrafie głęboko siadać ale to nie był dobry pomysł bo brakło końcowki żeby wstac.
Na trzecie Arek zawiązał mnie mocniej i postanowiłem splycić przysiad i dzięki temu ze zrobiłem to szybko to sędziowie nawet nie zauważyli że skończyłem bój :mrgreen:
Ławkę zaczołem asekuracyjnie od 230 ale to i tak było za mało żeby komfortowo opuscić na klate. Na rozgrzewce jak i na pomoście było bardzo gorąco i koszula sie do mnie przyczepiła i zrobiłą sie bardzo ciasna. No ale zaliczyłem bez większego problemu 3 podejscia.
Ciągi zaczłołem asekuracyjnie od 270 bo nad 4 zawodnikiem miałem przewagę chyba 52,5kg . Kolejne podejscia to już było tylko podwyższanie trójboju bo na 2 ukraińca nie było szans. Przez zepsute podejscie w przysiadach nie mogłem z nim nawiązać równej walki bo ciągi nie są moją najmocniejszą stroną :573:

Ogólnie ze startu jestem średnio zadowolony bo liczyłem na wynik między 870-880 a wyszła lipa. Ciągi były słabe tego dnia ale tego się spodziewałem bo ostatni trening poszedł tragicznie natomiast najbardziej jestem zawiedziony wynikiem w ławce bo chciałęm wkoncu wycisnąc 250 no ale może jeszcze w tym roku będzie okazja :mrgreen:

A i co do przepisu dotyczącego końca klatki to miałem racje i klatka kończy sie tam gdzie kończy się mostek. Pokazałem wszystkim sędziom z mojej wagi że mam dłuższy mostek i nie robili mi problemu. Polskim sędziom naprawde przydało by się czasem zajrzeć do przepisów :roll:

 
 
       
michal29

SOGI: 350

świerzak

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 150
  Wysłany: Nie Cze 12, 2011 8:59 pm     

Dzięki wszystkim za gratulacje i za kibicowanie :!: :-)



Cytat:
Ogolnie to ja widze to tak ze na swiata 355+255+310


hehe no nie powiem ale taki układ by mi się bardzo podobał :mrgreen:
ale myślę że najbardziej realny wynik to 350-250-300 o ile bede się przygotowywał :-)

Lysy jakbysmy znowu razem trenowali to kto wie moze 260 by szło ale jak nie mam z kim ławy katować to taka słabizna wychodzi :mrgreen: :twisted:
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Cze 13, 2011 9:14 am     

jeszcze raz gratulacje za wynik i miejsce ;)


to wpadaj do mnie na treningi ławki w koszuli :idea: :!:
dodatkowo darmowy szejk potreningowy dla Ciebie - 100gr gainera 30% z PXS + 60gr białka protein 80 z PXS...
 
 
 
       
michal29

SOGI: 350

świerzak

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 150
  Wysłany: Wto Cze 14, 2011 6:25 am     

Dzięki :-)

jak by było chociaz troche blizej to bym przyjezdzal :-)

Cytat:
dodatkowo darmowy szejk potreningowy dla Ciebie - 100gr gainera 30% z PXS + 60gr białka protein 80 z PXS...
taa i znowu cos mi tam dosypiesz i wynik pojdzie o 20 kg :lol: :573: :lol:
 
 
       
buds

SOGI: 10

świerzak


Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 10
Skąd: Katowice
  Wysłany: Pon Gru 05, 2011 12:40 pm     

Super miejsce! Gratulacje! Było o co walczyć :)
_________________
Projektowanie stron Katowice Pozdrawiam serdecznie!
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Gru 05, 2011 9:40 pm     

lepiej pozno niz wcale he he :mrgreen:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12