Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Pią Cze 10, 2011 12:48 pm     

no z tym Atd to faktycznie ktoś źle doradził, podobnie moim zdaniem jest z DAA ,które jeszcze bardziej podwyższy prolaktynę po cyklu z trenadrolem

można jechać 3-6-9, ale dla mnie osobiście to szkoda kasy
nie wiem jak inni ale ja omega 6 i 9 mam z diety, oleje oliwy ew. dorzucam olej z wiesiołka cyklicznie, natomiast nie jem tyle ryb żeby zachowac odpowiednie proporcje z Omega 3 i tak pewnie ma wiekszość. Stąd dodatkowa suplementacja

Na taki cel co autor ankiety podał epi powinien się sprawdzić i sajdy znikome, albo d-boxa - a jak chce bardziej hardcorowo to trzeba by dorzucić jeszcze megavola lub d-zine, tylko jeszcze żeby dobrze to wykorzystać, bo inaczej szkoda zdrowia. Ja tam methasteronu już nie tknę, ale inni zadowoleni
Jak lysy, wydaje mi się, że samo epi wystarczy
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Cze 10, 2011 2:05 pm     

powinno wystarczyć.chociaż większość ludzi lepiej się rzeżbi na środkach bardziej androgennych niż wysoko anabolicznych :idea:
ja wam powiem że niedawno otwarłem opakowanie mdrola co kiedyś w pitbulu kupiłem i pomyślałem że sobie po 1 capsie do cyklu dorzuce.i mimo LL i probiotyków szybko z niego zrezygnowałem.nie wiem czy mój organizm na ten środek tak żle reaguje ale fatalnie sie czułem.
chociaż mam pewność że to stara działająca partia :!: tzn jeśli o sajdy chodzi :twisted:
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Cze 10, 2011 3:00 pm     

http://www.kfd.pl/trenbol...nem-125391.html

fajny temacik dla zainteresowanych :530:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Pią Cze 10, 2011 4:12 pm     

ja się kiedyś tylko na mecie rzeźbiłem, heh, czysta micha, woda schodziła po cyklu i efekty całkiem niezłe.

olek, ciekawy temat...
myślę, że najlepiej zrobić badania PRL na cyklu z trenem czy nandrolonami i wtedy będzie wiadomo czy podbijają PRL czy nie. Mimo wszystko tren solo powoduje gino a nie aromatyzuje...
Wysoka PRL sama w sobie na pewno może się przyczynić do gino, to nie ulega wątpliwości, w dodatku zwiększa liczbę receptorów estrogenowych, także w sumie kombo z AI to też dobry pomysł szczególnie jak tren nie idzie solo.

Ja myślę że może być tak, że tren bezpośrednio faktycznie nie podnosi PRL ale pośrednio poprzez progesteron.

Zachodziłaby wtedy taka relacja - progesteron podbija serotoninę co z kolei obniża dopaminę, a obniżony poziom dopaminy podwyższa prolaktynę. Ogólnie progestyny podbijają serotoninę, podobnie jak DHT zwieksza dopaminę.
Dlatego i samopoczucie na trenie kiepskie a na teściu ekstra.

Więc raczej bym się tu nie zgodził z twierdzeniem usera naja z tematu z linka - że obniżony progesteron to podwyższona PRL i odwrotnie. Chyba, że jeszcze jakieś inne mechnizmy zachodzą, które niwelują ten efekt. Ale np DAA w badaniach podbija i PRL i progesteron.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Cze 11, 2011 10:28 am     

jak komuś wywala gino po trenie to niech go nie bierze i tyle.jestem bardzo dobrym przykładem takiego przypadku.po niczym innym i nigdy nie zaswędział mnie nawet sutek a po tym kurewstwie nie mogłem doprowadzić się do normalnego stanu.
innymi środkami można osiągnąć to samo bez niszczenia sobie zdrowia i póżniejszego płaczu;bo trzeba wywalić duuużo więcej kasy na leczenie.
cirrus łagodzi objawy troche przez 6 bromo który ma w składzie
i niepokalanek.
 
 
 
       
lolko

SOGI: 44

świerzak

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 24
  Wysłany: Sob Cze 11, 2011 2:14 pm     

Kolega tak jak Ty lysy nie chce drugi raz gino dostac po trenie wiec wybiera sprawdzona droge, czyli epi. Wiec jakbyscie mogli mu doradzic co do suplementacji bo nie bedzie wygladac tak samo jak na trenie bylo by naprawde fajnie ;]
Oczywiscie epi neogenica? Cycle assist podczas starczy co? A pct jakies kozackie czy jakis prosty odblok wystarczy?
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Cze 11, 2011 2:53 pm     

lolko napisał/a:
Kolega tak jak Ty lysy nie chce drugi raz gino dostac po trenie wiec wybiera sprawdzona droge, czyli epi. Wiec jakbyscie mogli mu doradzic co do suplementacji bo nie bedzie wygladac tak samo jak na trenie bylo by naprawde fajnie ;]
Oczywiscie epi neogenica? Cycle assist podczas starczy co? A pct jakies kozackie czy jakis prosty odblok wystarczy?


imo dalbym troche testa zeby byl fajny efekt.
cycle asist starczy dla olony..
na gino przezornie atd 25mg 2x w tygodniu, w razie jakichkolwiek objawow gino (swedzenie) 25mg ed do ustapienia objawow..
 
 
       
lolko

SOGI: 44

świerzak

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 24
  Wysłany: Sob Cze 11, 2011 6:28 pm     

mały666, czy moglbys napisac all co ma kupic, to zrobimy zamowienie na pitbullu, jakie dawki, jak dlugo, jaki test najlepiej i dawki itp
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Cze 12, 2011 12:13 am     

z pitbulla epi, atd, 2xtbol, 2xcbol, daa i git ;-)

no i 3flakony propa od andrzeja z rynku he he

jak bedziesz mial wszystko daj znac to sie rozpisze..
 
 
       
martin_ezz

SOGI: 52

świerzak

Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 44
  Wysłany: Pią Paź 07, 2011 9:43 pm     

Mam jedno pytanie. Niedługo wchodzę na cykl hdrol + xtren. Wiele sie mówi o gino po trenie.

Co konkretnie mam mieć ewentualnie w pogotowiu?? jedni mówią ATD, inni ze to nie to gino. To co w końcu brac profilaktycznie podczas cyklu?
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Pią Paź 07, 2011 10:05 pm     

Przez caly cykl Cycle Assist z Powerxsport a ATD mozna miec pod reka jakby sie cos dzialo.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Paź 07, 2011 10:33 pm     

jesli wyjebie ci gino progesteronowe,choc zadne oficjalne badanie nie potwierdza tego,ze od nandro wyjebuje gino progesteronowe ,a w 1 jest wrecz ze deka obniza prl :roll: :shock: , to bedziesz musial se najlepiej doruchac dostinex/norprolac,ale widzialem korelacje,jesli zbijasz estrogeny inhibatorami aromatazy na cyklu,jesli zajdzie taka potrzeba, nie powinno wyjebac gino nawet jak mas zprolaktyne wyjebana w kosmos ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
martin_ezz

SOGI: 52

świerzak

Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 44
  Wysłany: Sob Paź 08, 2011 8:16 am     

Ok, czyli do LL lepiej jeszcze dorzucić Cycle Assist?
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Sob Paź 08, 2011 8:18 am     

martin_ezz napisał/a:
Ok, czyli do LL lepiej jeszcze dorzucić Cycle Assist?


Tak
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10