Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
boscolo

SOGI: 17

świerzak
wrrr

Wiek: 38
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 5
Skąd: Podlaskie
  Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 6:40 am   Sezon jesieno - zimowy oparty na ph  

W tym tyg koncze redukcje za 2 tyg startuje z cyklem kreatynowym na mase. Ma on trwać 5-6 tyg. Poźniej 3-4 tyg przerwy. Zamierzam znów go powtrzyć bedzie pewnie ciagniety do połowy styncznia. Od tego momentu po tyg przerwy zaczynam cykl na h- drolu. Pracuje na budowie od listopada do połowy marca pracuje krutko i mam przestoje wiec chce ten okres dobrze wykorzýstać. To jest jedna opcja. Druga jest taka;
- cykl kretynowy
- cykl na epi
- odblok
- cykl na h-drol + jakiś inny ph

Dieta jest osłonki beda. W tym roku zima miałem 1 cykl na ph
 
 
 
       
primoinfo

SOGI: 1916

zawodowiec


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 368
  Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 6:49 am     

w tak krotkim odstepie 2 cykle kreatynowe, badz jeszcze gorzej w 2 przypadku na ph raczej nic dobrego nie zawojuja.

IMO, ja to bym widzial tak:
- kreatyna
- 1-2 tygodnie przerwy
- wjazd na epi + hdrol
- odblok+kreatyna
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 8:20 am     

primoinfo, za ciezko dla watroby takie polaczenie...

niech poleci kreatyna-> epi potem 6 tyg na kreatynie i suplach i potem h drol...
 
 
 
       
primoinfo

SOGI: 1916

zawodowiec


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 368
  Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 9:23 am     

Moim zdaniem lepiej raz przytyrac watrobe przez 6-7 tygodni na b. dobrych oslonkach niz dwa razy zarzucac ph w odstepie 6 tygodni.

LL + Cycle Assist dadza spokojnie rade przy epi+hdrol.

Zalezy tez co boscolo jakie masz priorytety na zime ?
 
 
       
boscolo

SOGI: 17

świerzak
wrrr

Wiek: 38
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 5
Skąd: Podlaskie
  Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 12:28 pm     

Moim celem jest masa 2 cykle kretatynowe czy też kreatynnwo - ph typowo masowe 3 recomp/masa jakościowa jesli 2 x ph to pierwszy od połowy listopada, a drugi koniec stycznia poczatek lutego. Jesli bedzie tylko jeden na ph to optowałbym za h drolem. Po redukcji chce zachowac pas w ryzach i odbudowac troche miesa
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 9:23 pm     

ma za krotki staz aby laczyc 2 PHacze!!

nie ma czegos takiego jak "raz przytyrac porzadnie"... no chyba, ze jestes bezmózgim sezonowcem...

zaczyna sie od najnizszych i najlzejszych pozycji i stopniowo dobiera mocniejsze srodki... wszystko z glowa gdyz KOKS sluzy TYLKO do przelamania stagnacji... do tego organizm pomalutku adaptuje sie do srodkow dawek itp i jak za szybko sie poleci "porzadnie" to organizm tego nie przyjmie i tylko bedziemy narazeni na wieksze skutki uboczne... a po co marnowac substancje jak mozna poleciec slabiej, ale wykorzystac cykl do maksimum...

nie pouczam Cie oczywiscie primoinfo, bo wierze, ze to zadna nowosc dla Ciebie, ale chce dosadnie chlopakow uswiadomic aby MYSLAŁ jak juz zabiera sie za mocniejsze srodki...

epi w umiarkowanych dawkach ledwo poglaszcze podroby i 6 tygodni jest zupelnie wystarczajace po tym srodku i potem wejscie na nieco mocniejszy...

jezeli bedzie zachowywal niezbedna profilaktyke to nic mu nie bedzie, ale pamietajmy...

KOKS jest dla ludzi madrych!


zdrowia!
 
 
 
       
boscolo

SOGI: 17

świerzak
wrrr

Wiek: 38
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 5
Skąd: Podlaskie
  Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 6:05 am     

oczywiscie zdrowie najważniejsze. To sa luzne przymiarki tylko. Jestem endo trudno mi budować czystą mase zawsze po redukcji odrabiam kilka kg miecha z minimalnym przyrostem w pasie. Już przy kolejnym cyklu nie jest tak kolorowo. Dużo wtedy w pas mi idzie. Wiec na poczatku kreatyna pozniej moze powtorze ten cykl kreatynowy. nastepnie na h drola sie zdecyduje.Ciagle mi po glowie chodzi co zrobic czy 2 cykl na kreatynie czy od razu ph. jak wy to widzicie. okres grudzień - marzec mam czas, aby sie wyspać zrwegednerować do wszystkiego podejść odpwoiednio ak jak należy


Nie jestem sezownowcem szanuje sowoje zdrowie. Chce wykorzystać towar do maximum
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10