Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
dibo

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 6
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 10:29 am   D-Plex ,the One  

Witam, szukam opinii na temat tego ph, ktoś stosował z forumowiczów? Jakby była gdzies jakaś relacja ze stosowania prosiłbym o linka do tematu.
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 10:34 am   Re: D-Plex ,the One  

dibo napisał/a:
Witam, szukam opinii na temat tego ph, ktoś stosował z forumowiczów? Jakby była gdzies jakaś relacja ze stosowania prosiłbym o linka do tematu.


dplex a drugi to co? nie znam preparatu One.

moze chodzi o Alpha One z CELa????
_________________
 
 
       
Luca 

SOGI: 5543

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 182
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 10:40 am     

d-plex - the one - pro one to ta sama substancja


the one to produkt firmy Applied Nutriceuticals ale z tego co mi wiadomo to firma już dawno zaprzestała produkcji tego preparatu poza tym w D-plex na każdą kapsułkę przypada 2,5mg więcej substancji aktywnej w porównaniu do The One
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 10:50 am     

Luca napisał/a:
d-plex - the one - pro one to ta sama substancja


the one to produkt firmy Applied Nutriceuticals


ja stosowalem dplex i mialem fajny efekt ubicia miesa, sily i delikatnie mnie podcielo.
nie nszukalbym tutaj zamiennikow bo dzis klony innych firm to wata wiec po co ryzykowac.
_________________
 
 
       
dibo

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 6
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 11:21 am     

A jakieś skutki uboczne odczuwalne? jakie dawki i jak długo brać żeby maksa wyciągnąć z tego PH? Własnie mi zależy na utwardzeniu ,żeby trochę wody i tłuszczuku zeszło ,żeby żyły były bardziej widoczne choć wiem że głownie od diety zależy.Nie zależy mi bardzo na masie ale siła mile widziana. I czy D-Plex z CELa byście polecili czy może innego laba.
 
 
       
dibo

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 6
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 11:25 am     

Borkow66 możesz coś więcej powiedzieć na temat D-Plexa .Ktoś jeszcze stosował ,proszę o opinie.
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 11:32 am     

Morze sie przyda

D-Plex

Nazwy substancji czynnej: 17-a-methyl-etioallocholan-17b-ol-3-hydroxyimine

Okres półtrwania: 8-10 h

Czas trwania cyklu: 4-6 tygodni

Przeciętna dawka: 75-100mg dziennie

W 2009 firma Applied Nutriceuticals wypuściła na rynek prohormon o nazwie "The One" jako kolejny środek zwiększający masę mięśniową. The One (17-a-methyl-etioallocholan-17b-ol-3-hydroxyimine) jest pochodną DHT. W tym samym roku FDA opierając się o nowe przepisy zakazuje produkcji tego suplementu. Miesiąc po zakończeniu produkcji "The One" firma Competitive Edge Labs klonuje podstępnie środek i nazywa go "D-Plex" jednakże w tym klonie na każdą kapsułkę przypada 2,5mg więcej subtancji aktywnej.

Niewiele badań zostało przeprowadzonych na ludziach z użyciem tego środka, dlatego nie znane są długoterminowe skutki jego użycia. Wiemy natomiast, że jest środkiem metylowanym, dlatego należy zaopatrzyć się w środki osłonowe na wątrobę.

D-Plex jest środkiem dosyć łatwym w administracji, potrzeba 3-4 kapsułek dziennie (75-100mg), aby odnotować zadowalające efekty. Jest to standardowe dawkowanie. Zaawansowani użytkownicy mogą zwiększyć dozy do 125mg dziennie, jednak skutki uboczne są znacznie nasilone przy takich dawkach. Jeżeli planujesz połączyć D-plex z niemetylowanym środkiem, należy trzymać się dawki 3-4 kapsułek dziennie, jednakże jeżeli chcesż użyć drugiego środka metylowanego, zmniejsz długość trwania cyklu o połowę.

Długość cyklu to średnio 4-6 tygodni, większość z nas powinna poprzestać na 5 tygodniach stosowania środka, jeżeli natomiast masz już kilka cykli za sobą możesz dojść do 6 tygodni. Dokładny okres półtrwania środka nie zostałoficjalnie potwierdzony, niektóre źródła donoszą, że waha się on od 8-10 godzin, dlatego najlepiej rodzielić dawkowanie po ok7-8 godzin w ciągu dnia.

Środek ten jest doskonały do cykli typowo masowych, ze zwiększeniem agresji treningowej, skupienia i intensywności ćwiczeń. Użytkownicy stosujący ten środek odnotowują przyrosty masy na poziomie 2-3kg w ciągu 5 tygodni z subtelną utratą tkanki tłuszczowej.
_________________


 
 
       
Luca 

SOGI: 5543

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 182
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 11:52 am     

dibo napisał/a:
I czy D-Plex z CELa byście polecili czy może innego laba.


nie wiem jak wygląda obecnie sytuacja D-plex z CEL ale produkty Dragon Nutrition działają jak należy, odpowiednik d-plex to u nich pro-one
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 12:24 pm     

dibo napisał/a:
Borkow66 możesz coś więcej powiedzieć na temat D-Plexa .Ktoś jeszcze stosował ,proszę o opinie.


hmm, ciezko powiedziec co sie u ciebie sprawdzi i czy akurat utrafisz w preparat..
ja go probowalem w formie testowej ale z mysla o sile, ubiciu i dobrej jakosci masie...
bylem zadowolony, oczywicie lecialem wtedy na podkladzie z enana bo po zakonczeniu dplexa wskoczylem na pheravol.

dplexa wtedy przy wadze 96kg lecialem 3 capsy dziennie, czyli 40 dni .

przyszlo mi 6 kg po 9 tygodniach.
_________________
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lip 30, 2011 12:27 pm     

dibo napisał/a:
A jakieś skutki uboczne odczuwalne? jakie dawki i jak długo brać żeby maksa wyciągnąć z tego PH? Własnie mi zależy na utwardzeniu ,żeby trochę wody i tłuszczuku zeszło ,żeby żyły były bardziej widoczne choć wiem że głownie od diety zależy.Nie zależy mi bardzo na masie ale siła mile widziana. I czy D-Plex z CELa byście polecili czy może innego laba.


jesli dplex jest jeszcze w pitbullshopie to polecam go bo to ostatnie sztuki ze starej dzialajacej partii,

nie wiem jaki jest twoj poziom zaawansowania itd zeby ci okreslic jakie dawki beda dla ciebie ok.
ile wazysz, ile masz lat? jakie doswiadczenie i przebyte cykle?

bo tak to troche w cie ciemno gadamy:)
_________________
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 10