Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Czw Cze 23, 2011 10:13 pm   Zapytanie o dzialanie poszczegolnych ph osob ktore stosowaly  

Jesli ktos stosowal nizej wymienione niemetyle to prosze podzielcie sie jakas informacja na ich temat: Stano-drol,m-lmg, p-stanz. Nadmieniam ze nie potrzebuje informacji z internetu bo juz z nich skorzystalem. Czy warte sa czegokolwiek te srodki?
Kolejne pytanie: z opini wychodzi ze mega zol ma dzialanie podobne do wina czyli rozumiem ze jak najbardziej bylby odpowiedni na poprawienie sily,tak? Nie stosowalem poprzedniego wiec nie wiem czy jest to metyl?
Jak juz tworze temat zbiorczy to chcialbym rowniez od doswiadczonych uzytkownikow uzyskac informacje na temat cynostane i protodrolu czy moze ktos je stosowal? Wiem ze sa to slabe srodki ale mimo wszystko ciezko jest znalesc jakies wiarygodne info na ich temat.
I jako ostatnie co sadzicie o firmie Primordial Performance i czy ich ten pseudo tren w sprayu rzeczywiscie jest czegos wart. Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi nawet te nie merytoryczne bo nawet w nich mozna czasem cos znalesc.
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Nie Cze 26, 2011 1:35 pm     

Dziekuje wszystkim za odpowiedz bardzo przydaly mi sie informacje uzyskane od uzytkownikow XD
 
 
       
xhynymynyx 

SOGI: 89

świerzak


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 81
  Wysłany: Nie Cze 26, 2011 7:59 pm     

m-lng to chyba ta sama substancja co jest w d-box estra4,9 dodana, reszta gdyby byla testowana to w testach szukaj...., a swoja droga po co kombinowac masz sprawdzone nie metyle x-tren, x mass, eq-plex, mega zoll - tak jest to odpowiednik wina jesli sie nie myle to p stanz tez tyko ze ten od neo pewny...
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,
ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pon Cze 27, 2011 12:07 am     

Bo reszte znam i byla stosowana albo przeze mnie albo przez znajomych wiec wiem jak dzialaja. Chcialbym sprobowac czegos nowego. D-boxx po uzytkownikach widze ze ma bardzo dobre opinie ale nie jestem pewny czy to przez m-lmg czy raczej przez sus 500. Ale dzieki ze chociaz odpowiedziales:)
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Cze 27, 2011 10:31 am     

zol z neo jest dobry ale metylowy wiec mocniejsza wersja standardowego mega zola
d-box moge polecic z pelna odpowiedzialnoscia, zreszta to dzis unikat, firmy juz nie ma ale preparaty mieli 100% dzialajace, probowalem wszystkich:)
srodki ktore wymieniles i ich klony to zmutowane odpowiedniki wina, wiec na pewno poprawa sily, wyzylowanie, palenie fatu , srodki idealne do redukcji, wada jest wysuszanie stawow, no ale co za cos...
_________________
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pon Cze 27, 2011 11:14 am     

Czyli srodki typowo dla mnie bo interesuje mnie przede wszystkim wyzylowanie i poprawa sily. Mefa zola zostawie sobie na pozniej bo jak narazie watroba jest dojechana a z tego co widze to ten d-box nie jest metylem wiec mimo grupy estra nie powinien az tak po niej pojechac. Jeszcze jak moglbys mi napisacodnoscie gino na d-boxie bo z opinii wynika ze jest mozliwosc wystapienia. Z doswiadczenia wiem ze jestem podatny. Atd wystarczy dorzucic?? Od razu od poczatku z atd jechac czy poczekac na pierwsze symptomy? Czy moze lepiej formestane lepiej? Choc nie stosowalem ale ponoc tez dobre.
 
 
       
xhynymynyx 

SOGI: 89

świerzak


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 81
  Wysłany: Pon Cze 27, 2011 8:54 pm     

z tego co wiem to atd na estrogenowe jest, a d-box to prolaktynowe....
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,
ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Wto Cze 28, 2011 12:01 am     

No to pomogles:) czyli jak poprzednio mialem problem z gino estrogenowym to niekoniecznie musze miec ten sam problem z prolaktynowym? I czym moge je zbic jesli nie atd np. ten bromergon wystarczy?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11