Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 9:55 am     

ATD to steroidowe AI, więc jako inhibitor aromatazy, będzie trzymało estro w ryzach.
Przyda się po prolo, żeby zejsć z estro po cyklu (lub w razie problemów z gino podczas cyklu - wtedy po 50mg na początek do ustąpienia objawówi ciągnąć do końca po 25mg)
Jak nie będzie problemów to nie ma sensu bo zbijając za mocno estro na cyklu ograniczymy przyrosty.
PRL pobudza wzrost gruczołów sutkowych, w normalnych sytuacjach jej poziom wzrasta u kobiet podczas ciąży i potem wywołuje laktację. Więc oddziałuje na inny rodzaj receptorów niż estro. Ale wzrost PRL powoduje również zwiększenie liczby receptorów estrogenowych w sutku, więc lepiej estro też trzymać w miarę nisko bo ryzyko gino jest większe.

Na samą prolaktynę lepiej byłoby dorzucić jakiś jej inhibitor, czyli l-dopa/niepokalanek/b6...
Jak brakuje funduszy jechałbym samo b6 przynajmniej.
Ale raczej bym z dawką nie szalał, ponieważ o ile b6 jest zaangażowana w produkcję dopaminy, będącej blokerem uwalniania PRL z przysadki, to b6 oddziaływuje również na wzrost serotoniny, która z kolei sprzyja uwalnianiu PRL...
Z praktyki wynika jednak, że serotonina jest słabszym stymulatorem PRL, niż dopamina - jej blokerem.
W końcu kiedyś ładowało się przy dece duże dawki b6 i działało.
Ale na wszelki wypadek nie wychodziłbym z dawką powyzej 500mg, a na początku nawet mniejszej się może trzymał...
badania by rozwiały wątpliwości...

Ale po tych środkach: prolo SV i EQ-plex raczej PRL nie podniesie za mocno...
Chyba, że EQ? nie natrafiłem na żadne info w tej kwestii.
nie wiem, mnie po nim ostro zblokowało, ale badań nie robiłem

A jak D-zine, dobrze kopie? jak sajdy? Jakoś sceptycznie podchodziłem do tego wynalazku, piszą, że dymethazyna jest mniej anaboliczna niż methasteron a toksyczność, sajdy w tym back pumps takie same...
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 10:13 am     

d-zine fajnie sylwetkowo działa , przebudowa sylwetki następuje, ciśnienie na początku skakało, siły na tym nie zrobisz ale fajny rekomp tak.
Sajdów praktycznie nie odczuwałem ale brałem cycle assist do tego. Siła ruszyła dopiero na d-boxie
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 10:51 am     

hmm to na rekomp są chyba lepsze środki, choćby właśnie d-box czy estra-4,9 -diene-3 ..., Epi, SV... dobrze że się nie skusiłem, a miałem już w koszyku jak było promo, ale zmieniłem na p-mag
 
 
       
star88

SOGI: 21

świerzak

Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 43
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 12:16 pm     

u mnie leci daa 6 tydz. z SV i tez wszystko w najlepszym porządku;)
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 6:02 pm     

Nie wiadomo co do końca siedzi w SV, ale jezeli, jak niektórzy twierdzą to Oxa no to prolaktyny nie podnosi. Więc nie powinno być niebezpieczeństwa.

Raczej unikałbym w kombinacji lub na odblok po wszystkich środkach, które podwyższają PRL, konwertują do nandrolonów, dienolonów wszystkie typu 4,9-diene 19-nor, 17b methoxy-trienbolone, ponadto wszystkie nandrolony, trenbolon, methyltrienolone (Metribolon) i methyl-dien
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11