Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
bulgar090909

SOGI: 49

świerzak


Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 49
  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 7:45 pm     

Brat dziś zaczął, a ja jutro bo dziś czasu zabrakło :D
On pojedzie 4tyg na 20mg m-drola a potem epi :twisted:
Bez insuliny.Jego wymiary:
175cm.
84kg.
Bic 38,5.

Ja w tej chwili:
185cm
80kg.
Bic 36.

Będziemy pizgać rozpiską 666 dla Triple'a.
Postaram się o zdjęcia
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 7:54 pm     

wg mnie ty w ogóle za mocniejsze środki brać się nie powinieneś, a już w szczególności za insuline ale rób jak chcesz. Twoje zdrowie.
I dietę dopracuj bo na bank jest do dupy .
 
 
   
bulgar090909

SOGI: 49

świerzak


Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 49
  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 8:02 pm     

A skąd wiesz??
Skoro biore inse to do dupy nie jest, inaczj to byłby debilizm i bezsens.
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 8:09 pm     

j/w vhailor
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 8:42 pm     

chłopie 36 w lapie w dodatku przy tym wzroscie. i masz za soba cykle z bolda mety i insy. zastanów sie dobrze czy nei zaczynasz do dupy strony bo po srodki typu insa czy hgh to siegaja ludzie z kilkunastoletnim stazem. a jak na ciebie to jest masa innych srodków które dadza ci zapewne ten sam efekt.ale twoja decyjza. daj jakies info jak poszlo.
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 9:14 pm     

hehe ale cyrk - jak u nas w sejmie haha

bular bez obrazy ale rozwaliles mnie tym info - wymiary i wzrost..
ja zaczalem brac ph poniewaz mialem juz problem by naturalna metoda zwiekszyc wage oraz moj staz mi na to pozwalal.
Znajac twoj wzrost i wage szybko cie przypisalem do znanej mi grupy "pakerow" - znam takich wielu - i przykre to poniewaz twoje "wyniki" swiadcza o kiepskim pojeciu o diecie badz slabych treningach lub moze o slabych predyspozycjach organizmu do nabierania masy... sam do konca nie wiem poniewaz nie znam cie, ale takie mam skojarzenia i napewno mam gdzies tu racje..
Nie uwierze ze przy tym wzroscie nie jestes w stanie zdobyc masy naturalna droga i jak mniemam idziesz z bratem na latwizne... :roll:
Oczywiscie nie mam zamiaru wplywac na twoja decyzje ktora jest dla mnie niezrozumiala - tak robisz co chcesz, ale mialem potrzebe udzielenia sie w tym temacie by opisac moje odczucia...

ps tylko brata nie miej na sumieniu przy dawce 20mg bo to duzo jak na m drola!
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 9:18 pm     

tomczer17 napisał/a:
chłopie 36 w lapie w dodatku przy tym wzroscie. i masz za soba cykle z bolda mety i insy.


no nie gadaj że ty miałeś już takie cykle.... :shock: i 36 w lapie :shock:
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 9:25 pm     

ale i tak ostatnio na insie przytył 5kg
więc wcześniej miał w łapie z 33 -_-

człowieku za miskę się bierz i tyle.
i jak mówię że nie masz diety to nie masz
bo ja w rok na sucho osiągnąłem lepsze wyniki niż ty po kilku cyklach.

Insuliny się zachciało przy 36 w łapie.
Toć to śmiech na sali i nie dziw się że tak uważamy.

Nie chcę znów komuś mówić "wiedziałem że tak będzie"
 
 
   
mlody77723

SOGI: 25

świerzak

Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 25
  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 10:59 pm     

Doping insuliną może zagrozić życiu

Ryzyko utraty zdrowia jakie niesie za sobą bezpodstawne przyjmowanie preparatów insuliny jest naprawdę wysokie. Nie ma wątpliwości, iż wiele osób stosujących ten lek będzie w niedalekiej w przyszłości zmagać się z poważnym kalectwem. Dla niektórych nawet jedna dawka preparatu może okazać się tragiczna. W przeciwieństwie np. do sterydów anabolicznych, których jednorazowe przedawkowanie nie powinno wywołać poważniejszych konsekwencji, przyjęcie nieodpowiedniej ilości insuliny może zakończyć się zgonem. W przypadku tego leku nie idzie określić jaka dawka preparatu jest bezpieczna. Z jednej strony znane są przypadki przeżycia po wstrzyknięciu kilku tysięcy jednostek insuliny, z drugiej miały miejsce zdarzenia śmiertelne po zwykłych dawkach terapeutycznych. Użycie nieodpowiedniej porcji insuliny może wywołać stan ciężkiej hipoglikemii i doprowadzić do zbyt długiego i znacznego niedoboru glukozy w komórkach ośrodkowego układu nerwowego. W ten sposób mogą rozwinąć się objawy ciężkiego uszkodzenia mózgu. Niektórym osobom stosującym insulinę wydaje się, iż potrafią doskonale rozpoznawać stan hipoglikemii i skutecznie mu przeciwdziałać. Niestety objawy niedocukrzenia nie zawsze dają się w porę przewidzieć, gdyż nagły spadek stężenia cukru może nastąpić nawet po długim czasie od wstrzyknięcia leku. Przyglądając się potędze anabolicznego działania insuliny na metabolizm białek i węglowodanów można pokusić się o wniosek, że przyjmowanie tego hormonu z zewnątrz daje możliwość zdobycia bardzo masywnie umięśnionej sylwetki. Ale czy jest tak naprawdę?

Chociaż oddziaływanie insuliny na wzrost syntezy białek komórkowych jest wyraźne, to jednak nie istnieją żadne dowody naukowe świadczące o tym, iż przyjmowanie tego hormonu z zewnątrz wpływa w jakikolwiek sposób na dodatkowy przyrost masy mięśniowej.

Wiadomości na temat niewiarygodnego, działania tego hormonu pochodzą jedynie z dziwnych zachodnich przedruków, nielegalnych podręczników oraz internetu. Niestety, wszystkie te źródła łączy jeden, wspólny mianownik: całkowity brak wiarygodności.
Wszystko na temat insuliny.... no prawie wszystko ale to powinno wystarczyc abys gosciu zaprzestal brac to ....wez sie do ciezkiej pracy i za diete a ie za jakis SYF a te 36 w lapie to mnie rozbraja po takich cyklach.....kropelka koksu micha zarcia i dobra dieta a nie tak ze duuuzo koksu a reszta sama sie zrobi...
 
 
   
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Gru 17, 2008 11:36 pm     

rozpiska ktora ja smigalem chcesz jechac? bez dobrej diety itp? odradzam;) i pewnie 666 zrobi to samo, mysle, ze powinienes najpierw ogarnac i pomyslec co tak naprawde chcesz osiagnac.
 
 
   
bulgar090909

SOGI: 49

świerzak


Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 49
  Wysłany: Czw Gru 18, 2008 1:24 am     

ludzie, co wy wiecie??NIc, czy mam diete czy nie, i jak ona wygląda.Nie pisałe ze mam zasobą cykle, napisałes jakbym walił non stop.
Poza tym ,nie widziałem tutaj oprócz siebie nikogo kto by był ekto albo miał 185 wzrostu, no może poza jedną osobą :) a coś tam gadacie.
33 w łapie, skąd ty jesteś człowieku?? russel ma 127kg i 45 dopiero, ja po insie dop z 35 na 36 sie wbiłem. Wy ze jak podjadacie to brzuszek idzie- no bo sie.Ja wpierdalając 4500kcal w miecha 2kg zrobiłem, i to nie do końca mięśnie więc nie o diecie, że potencjału nie wykorzystuje.Ja po prostu na formie cały rok z poprążkowanymi barkami a wam lepiej masa idzie, tyle w tym temacie.
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Czw Gru 18, 2008 7:26 am     

bylgar- twoja wypowiedz hmm jest irytujaca... :roll:
piszesz ze wcinasz 4500kcal - zje sie pare paczkow i tez mozna ten poziom uzyskac. Wnioskujac ze masz az 185cm wzrostu i skoromne 80kg moze swiadczyc ze masz naprawde duze problemy z nabraniem masy miesniowej albo dupowata diete i wiedze..
Dlatego prosze o podanie twojej diety-troche to wyjasni..
Po drugie zartujesz na insie tylko 1cm w biklu ci przyszedl :roll: ja bym sie zalamal ...
ps russel ma az 127kg i az 45cm w lapie - a ty tylko 36... wiec glupie porownanie....

i to prostackie z twojej strony ze smiejesz sie z osob ktore latwo nabieraja mase "Wy pieprzycie ze jak podjadacie to brzuszek idzie- no bo sie zesram..." - przynajmniej te osoby nie sa na tyle beznadziejne by walic niebezpieczny koks by uzyskac jedyny cent w lapie :lol:

uwazaj troche bo nie bedziesz mile widziany przez innych - poniewaz ty nabijasz sie z innych ktorzy chca dobrze dla ciebie i odradzaja ci czegos niebezpeicznego na czym prawie nic nie zyskujesz..
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10