Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Czw Paź 28, 2010 1:30 pm   Odblok po mega-h, najlepsza opcja  

Witam, jestem na początku 4 tyg. mega-h.

Zamierzam brać mega-h do 6tyg.

Na pct mam do dyspozycji:
- 2x11test moze 3
- 2xT-bol
- 2xE-bol
- 2xMono z PxS
- PCT - complete BBN

Jak to wszytko rozpisać ( mam kilka opcji ale niechce nic sugerować) żeby to mialo ręce i nogi?
 
 
       
koso 

SOGI: 20

świerzak
forfiter


Wiek: 35
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 51
Skąd: Kraków
  Wysłany: Czw Paź 28, 2010 7:48 pm     

7-9 11 test 2x3 kaps
e-bol na rowni z 11 test 3x2 kaps
t -bol po skonczeniu 11 test 3x2 kaps
mono rano i po tren 5g w porcji, mozesz zaczac w ostatnim 6 tyg mega h

Ja bym to zrobil tak, ale poczekaj na rady fachowcow - moze 666, nrw sie wypowiedza :-P
_________________
<3 T R A N C E !!!
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Czw Paź 28, 2010 9:48 pm     

Dzieki za zainteresowanie i zabranie glosu.
Rozpiska wg. producenta, tylko mam obawy bo T-Bol sie wolno rozkreca ok. 3tygodnia, wiec sensowanie byloby go brac razem z 11test, zeby jednak juz cos sie ruszyło. Nie wiem tez gdzie wlasnie wsadzic E-bol.

Głownie zalezy mi na radach osób które z w/w srodkami mialy do czynienia nie pierwszy raz, i mogą coś więcej powiedzieć.
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Paź 29, 2010 10:56 am     

Moim zdaniem nie ma sensu brać mono po havce. Lepiej wziąść jakąś formę krety która nie powoduje zalania wodą (jabłko, orotan). Co do odblokowania to 11-test+2x t-bol i będzie wypas, havka nie blokuje mocno.
elem, jakie wrażenia po 4 tygodniach?
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Pią Paź 29, 2010 11:49 am     

metro, witam, wrażenie świetne, na mega-h to calkiem inne życie siłowo poporstu cieżary są jaby lżejsze, średnio +20% w podstawowych ćwiczeniach, wzrost wytrzymałosci, bardzo dobra pompa i wzrost masy ok.3,5-4kg , poziom smalcu raczej na tym samym poziomie , licze ze 11test mnie troche podetnie. W sumie nie ma mega zmian , ale na siłowni coraz czesciej padaja pytania co jem.
Z innych rzeczy super samopoczucie, całkiem inne zycie, podoba mi sie to zycie:)

Tzn. skonczyłem 3tyg , dzis jest 22dzien cyklu, jak narazie żadnych skutków ubocznych których sie obawiałem. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Wątroba: tu cięzko coś czuć lub nie czuć ale leci LL i NAC
Gino : zero problemów, przez 2tyg. brałem PCT-Complete po 2szaszetki w tyg, teraz jem jedną bo nic sie nie dzieje
Włosy, Tradzik : żadnych zmian
Bolok : libido mam podwyzszone, jak to ktos tu kiedys napisał , ma sie ochote zadzwonic do byłej:P , nie wiem czy jest to oznaką bloka, bo jednak ten srodek moze podwyzszac poziom tescia. Ale tez mysle ze ten srodek mnie wogole nie blokuje, leci caly czas cynk i magnez.
Back pumps: brak , mimo ze robi martwy ciag wioslowanie, nawet sklony, mysle ze 400mg magnezu ed tu dziala.

Zatem Metro musze Ci przyznac racje ze w wiele moich obaw poki co bylo bez podstawnych.

Pilnowałem tez zeby na poczatku cyklu sie nieprzeziebić czy złapac jakies infekcji, wiele osob w pierwszych dniach łapało jakies przeziebienie co rozwalało im caly plan, myśle ze to nie jest problem mega-h, na poczatku w pierszym tyg, bardzo sie pocilem , budziłem sie w nocy caly mokry i w ciagu dnia tez czulem goraco, czlowiek sie wtedy chce schlodzic wiec sie rozbiera, wtedy wystarczy przeciag, i poporstu choroba gotowa, takze cieplo sie ubierac trzeba.

Polecam ten środek, wsztkim "świeżakom" na początek i zastanawiam się poporstu czy nie bede robil cykli tylko na tym środku. Choć mam tez inne rozkimny, np. zeby polecić razem z propem. Zobaczymy już myśle co dalej.

Ale poki co intersuje mnie jak to dokonczyć z głową , i jeszcze coś wycisnać z zestawu.

Proponujesz coś takiego?
1-3 11test
1-6 T-bol
czy inaczej?

Mam do dyspozycje troche stuffu i chce zeby to ktoś ogarnął.
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Paź 29, 2010 1:31 pm     

Heh, no to super :!: :!: :!: Widzisz, wiele osób będących na bombce panikuje bo a to coś troszkę zaboli, coś zakłuje i zaraz za wszelkie dolegliwości obwiniają towar. Kiedy są czyści to nawet nie zwracają na to uwagi. Nieraz śmieję się z małolatów, że niedługo będą odblokowywać się po mono i ZMA, tacy są przewrażliwieni :mrgreen:
Co do odbloku to właśnie tak to widzę, resztę stuffu zachowaj na póżniej bo widzę, że raczej na jednym cyklu to się nie skończy... :mrgreen: A, i kretę zacznij od początku 6-go tygodnia.
Pozdrawiam!
 
 
       
koso 

SOGI: 20

świerzak
forfiter


Wiek: 35
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 51
Skąd: Kraków
  Wysłany: Pią Paź 29, 2010 2:19 pm     

elem napisał/a:
Dzieki za zainteresowanie i zabranie glosu.
Rozpiska wg. producenta, tylko mam obawy bo T-Bol sie wolno rozkreca ok. 3tygodnia, wiec sensowanie byloby go brac razem z 11test, zeby jednak juz cos sie ruszyło. Nie wiem tez gdzie wlasnie wsadzic E-bol.

Głownie zalezy mi na radach osób które z w/w srodkami mialy do czynienia nie pierwszy raz, i mogą coś więcej powiedzieć.


Jezeli robisz most z 11 test to po co chcesz wsadzic dodatkowy suplemet podnoszacy tescia ? T-bol zostawil bym wlasnie po 11 tescie, pozatym blok po mega h jest rzadko spotykany :)

Sam jem teraz wlasnie havke i libido w gore, czuje sie swietnie a dieta naprawde przy tym nie pomaga (u.d. 2.0). Moim zdaniem powinenes zaczac e-bol razem z 11test i ciagnac do konca pct, kreatyne (jezeli juz masz mono) to zaczal bym w ostatnim 6 tyg mega h, tez nie uzyl bym mono po havce - wybral bym c-bola ew. cos co nie zaleje w takim stopniu jak monohydrant w koncu 11test ma cie dociac poparwic sylwetke. Z opini innych masa po klonach halodrolu jest latwa w utrzymaniu, z mostem + reszta srodkow ktore chcesz wykorzystac mysle ze bez obaw sie to uda :) .

Koncze wlasnie 4 tydzien cyklu na mega h mimo redukcji i duzej ilosci areo mieso zostaje, sila w gore - jestem bardzo zadowony. Cykl zaplanowalem rowniez z mostem 11test i pct t-bol+ e-bol jako kreatyne do odbloku mam 2 puszki c-bola i meso, aha uzywam cycle support z A.I. i liver detox filter z Now, czosnek,o3 jako profilaktyke i calkiem wporzadku sie czuje :)

uhh ale sie rozpisalem :-D
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Pią Paź 29, 2010 2:51 pm     

Kod:
Jezeli robisz most z 11 test to po co chcesz wsadzic dodatkowy suplemet podnoszacy tescia ? T-bol zostawil bym wlasnie po 11 tescie, pozatym blok po mega h jest rzadko spotykany 


11test nie podnosi poziomu teścia tylko obniża poziom kortyzolu. Dlatego chcialbym plecieć z T-bolem. Pozatym nie chce zachamowac spadków a robic jeszcze progres.

Myslalem o opcji

1: 3x11 test , 4capsy T-bola
2: 4x11 test, 4capsy T-bola
3: 5x11test, 4capsy T-bola
4: 4capsy T-bola, 6capy E-bol
5: 4capsy T-bola, 6capy E-bol
6: 4capsy T-bola, 6capy E-bol
7: 3x11test 4capsy T-bola, 6capy E-bol
8: 4x11test 4capsy T-bola, 6capy E-bol
9: 5x11test 4capsy T-bola, 6capy E-bol
10: mono
11: mono
12: mono
13-20: bomba
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10