Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 9:33 pm     

poczta imo lepsza od kuriera..bo na kuriera to trzeba byc w domu a tak to sobie mozna isc i odebrac
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:01 am     

O tym mówię : )

Także się nie zastanawiaj, jeśli Cię stać - zamów, wypróbuj. Szkoda wydawać pieniądze na coś, z czego nie będziesz zadowolony - byle tylko wydać.

Inna sprawa, że nie wierzę, żeby w Poznaniu nie było dobrych sklepów z suplami.

A co do FA, to olek chyba ich nienawidzi, ale ma trochę racji. To naprawdę nie działa (napalm, detonator) oraz zastanawia mnie fakt, że Olimp, którego tak nienawidzili, teraz jest już ok, od kiedy mają wspólnego partnera biznes. : ) O tych ich białkach i aminach nic nie powiem, bo nie testowałem - ani na sobie, ani w moim Dexter Labie he he
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 8:21 am     

z olimpem fa sie brata?;0
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:02 am     

Ma 99% czytałem na Animalu, jak jakiś świerzak wbił i rzucał takie oskarżenia, a oni, że jeśli mają tego samego podwykonawce to, co? Przecież dobra firma polska. Uznana marka. Szukałem tego na szybko teraz, żeby Ci rzucić link, ale nie mogłem znaleźć, także nie traktuj tego jak dogmatu.

Szkoda, gdyby tak było, bo lubiłem tamto forum i trochę tam siedziałem..
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:30 am     

Jest opcja poste restante czyli mozna odbiera pake na poczcie wiec to tak jakby podjechac sobie do sklepu.
Gainer to podstawa. Od 17lat mam jakisego bez nigo nie wyobrazam sobie konca trenigu i tez poczatku.
Widomo hujowe gainery zalewaja i sie po nich tyje. Gainer taki jak 30% czy buulk jak Muscleshake nie ma prawa zalac. Przecie u mnie na silce tego uzywaja kobiety przy robieniu redukcji i jakos sa postepy. To podstawowa odzywka dla kazdego :idea: , jak sie nie ma jej a nie ma kasy to rezygnuje sie z reszty i kupuja gainera.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:36 am     

@666

Mam pytanie , czy używasz gainera przed treningiem , jaki posiłek przetrenigowy (do 1,5h przed treningiem) , czy tuż przed treningiem (do 30min)?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:49 am     

ja jem go 30 min przed lub 20 min przed , dlatego ze moja rozgrzewka np na lwke tra 1h-1,2 . Przed trenigiem innyc parti 1h przed.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 11:38 am     

napek napisał/a:
Ma 99% czytałem na Animalu, jak jakiś świerzak wbił i rzucał takie oskarżenia, a oni, że jeśli mają tego samego podwykonawce to, co? Przecież dobra firma polska. Uznana marka. Szukałem tego na szybko teraz, żeby Ci rzucić link, ale nie mogłem znaleźć, także nie traktuj tego jak dogmatu.

Szkoda, gdyby tak było, bo lubiłem tamto forum i trochę tam siedziałem..


http://forum.animalpak.pl...er=asc&start=15


tu wlasnie zaremski chwal olimp :570:

ps.napek nie nawidze FA,bo zeruja na niewiedzy i waluja tysiace ludzi,dzieciakow poslugujac sie ich duplizami ,sprzedajnymi qrwami typu michok,ktory wciska wszystko lacznie z gluta,ktora nie dziala :twisted:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 11:49 am     

Dla mnie produkty z FA są do śmietnika. Ja teraz biorę białka i gainery niemieckie mają klasę i niemają dziwnego posmaku i nie zalwewają.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 1:00 pm     

GIGNFR78 napisał/a:
Dla mnie produkty z FA są do śmietnika. Ja teraz biorę białka i gainery niemieckie mają klasę i niemają dziwnego posmaku i nie zalwewają.


szkoda smietnika lepiej spuscic w kiblu :wink:

najlepsze jest z cytrulina wszyscy moga tylko nie FA miec w produktach :twisted:

sciemniaja ze maja cos a'la PW z CL- tylko...bez cytruliny to jakie to porownanie cos jak najman fajterem :twisted:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 5:51 pm     

Ja tam nie widzę ani jednego słowa chwalącego produkty Olimpu. A co do gluty to popytaj kulturystów czy któryś przygotowuje się do zawodów bez niej. Skąd wiesz że gluta nie działa, bo Ci tak powiedział moderator z sfd i bf ? Wg niego tribulus też nie działa, popytaj co tu ludzie myślą o tribulusie z BBN :idea:
 
 
       
makaay 

SOGI: 2303

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: DG
  Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 6:59 pm     

gościu masz problem to kup sobie glute lub tribulus Olimpu,Fa ,a potem towar BBN,czy PxS i zobaczysz różnice,a nie patrzysz na to co mówią inni.A jeżeli uważasz Olimp,FA za lepsze to jedz sobie to gówno.
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 8:03 pm     

gluta pewnie dobra jak sie ma duzo kasy i nie ma na co sie jej przeznaczyc:D
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 10:59 pm     

olek7881 napisał/a:
napek napisał/a:
Ma 99% czytałem na Animalu, jak jakiś świerzak wbił i rzucał takie oskarżenia, a oni, że jeśli mają tego samego podwykonawce to, co? Przecież dobra firma polska. Uznana marka. Szukałem tego na szybko teraz, żeby Ci rzucić link, ale nie mogłem znaleźć, także nie traktuj tego jak dogmatu.

Szkoda, gdyby tak było, bo lubiłem tamto forum i trochę tam siedziałem..


http://forum.animalpak.pl...er=asc&start=15


tu wlasnie zaremski chwal olimp :570:

ps.napek nie nawidze FA,bo zeruja na niewiedzy i waluja tysiace ludzi,dzieciakow poslugujac sie ich duplizami ,sprzedajnymi qrwami typu michok,ktory wciska wszystko lacznie z gluta,ktora nie dziala :twisted:


Przepraszam, że rozmywam koledze temat znów, ale on chyba i tak do końca nie wie, czy słuchać rad, więc napiszę.

Kat w tamtym temacie pisze, że jemu jest sto razy łatwiej opuścić rynek niż producentowi, bo jest dystrybutorem. No, otóż według KC i przepisów o odpowiedzialności odszk. (także za produkty niebezpieczne he he he) tak samo odpowiada. Nie wiem, dlaczego tak napisał - przecież mają w FA stałą obsługę prawną.
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 2:09 pm     

Szkoda olek szkoda na to wody z kibla :mrgreen:
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10