Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kizo 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 47
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 6
  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 6:43 am   ph z małą podkładką teściową :D  

witam Panowie :)
wiec tak, jako ze jetsem nowy tu u Was kilka słów o mnie: 180centa, 90kg przy bf 12-14%, 34 latka, staz kilkanascie latek z czego gdzies od ok 5 tak na 100% dieta, trening regularnie etc.. ekstremalny ektomorfik :mrgreen: jedzać poniezej 4 tysi kcal nic nie zbuduje a nawet moge schudnać :evil:
co jadłem?.. hmm trosjze tego było, z ph epi, h-drol, mega-h, m-drol i ciupkę saa :grin:
no i teraz planuje h-drola :mrgreen: najlepiej na mnie działa :D ale... i tu moje pytanie:
biorąc pod uwagę, ze już troszke tego sie zjadło (przerwa jakies pół roku od ostatniego cykliku) co myślicie o daniu podłoza pod ów ph w postaci teścia, konkretnie prolki :mrgreen: minimlanie tak np 100 e5d :) tak sobie myśle, ze mogłaby wzmocnić działanie h-drola, z racji wieku tez zrobić dobrze, poprawić libido i samopoczucie w razie jakiegoś minimalnego bloka, nakręcić jak młodego boga
ogolnie tak by to było: 1-8 prolo 100e5d/e4d 4-10 hdrol 2kapsy ed

i co powiecie :D daje tu temat bo w saa mi powiedzą zebym jechał na samej prolce ;) a moze i mają racje....
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 6:58 am     

a ja bym propa wrzucil.
1-7(8) prop
1-6 hdrol
 
 
       
kizo 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 47
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 6
  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 7:04 am     

ale to by chyba juz wyszło pod cykl na saa z dodatkiem ph a nie na odwrót ;) choć to juz zalezne od dawek w sumie...

ale ogolnie rzecz biorąc dobrze kombinuje ze dodając teścia wzmocnie działeni h-drola?...
 
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 7:15 am     

dobrze gadasz.

masz staż, masz wiek, masz podejście choć na parę cykli co szamałeś waga trochę mała nawet na ekto i to ekstremalnego nawet przy poziomie bf 12/14 no ale krata chyba jest na bęcolu ?

teściu jako podłkad czyli masełko.

prolka powinna się wkręcić 3/4 hdrol też już po tygodniu będzie dobrze i na pewno porobi i tak jak piszesz samopoczucie i pompka powinna być kozak. Co na pct ?

Jak już tyle żarłeś ph to porządnie zadbaj o wątróbkę zwłaszcza, że pół roku jesteś off.

jak na ekto jadasz jakieś cheat meale ? ja tez ekto i podbijam co chwilę cheatami bo bez tego jestem w dupie i jak też nieodpowiednio pojem te minimum 4 tysie to leci waga i płasko się czuję. A ciężko ogarnąc tyle posiłków, ale cheaty zawsze wchodzą :-D
 
 
       
kizo 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 47
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 6
  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 7:55 am     

waga mała ale nie jest źle ;) zawsze wychodizłem z załozenia ze wole zrobić mniej a lepszej jakosci... inaczje i tak poleci w dół...
no do wakacji bediz eponizej 12bf to i wyjdzie krata :) teraz lekko przebija ;)
co do pct - pewnie wezme ze 2-3 puchy T-boola a paczke clomu w rezerwie jakby bardziej zblokowało (wyjdize pod koniec cyklu..) miał leciec do tego greenM ale kuzi zachwalany u was C-bool :razz: tylko sie zastanawiam czy nie lepiej zostawic go na solo zamisat do pct by w pełni poczuc jego działanie i ocenic ;)
wątroba mam w dobrym stanie "chyba" hehehh zawsze dbam o nią na 110 % bez livera sie nie obejdzie ;)
co do posiłków to mam ten plus ze pracuje na swoim i niemam problemu sie rołzoyc i zjesc posiłku o wyznaczonej porze :) a i głodu nigdy nie brakuje ;) jem jak odkurzacz :-D
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 8:08 am     

jak tomczer to widze:
1-6 h-drol
1-8 prop
7- t-bol,mono pXs
koncowke mono zazebic z c-bolem
 
 
       
kizo 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 47
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 6
  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 9:25 am     

poczytałem troszke i widze ze sporo osob chwali ów pheravola :razz: a moze zamiast takiego kombinownaia z tesciem lepiej by wyszło h-drol+pheravol... tylko tu moze wątroba oberwac zdeczka.....
1-6 pheravol 2kapsy ed
3-8 h-drol 2 ed :mrgreen:

sorki ze tyle wam pisze ale głośno mysle :mrgreen:
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 9:44 am     

lepiej jeden porzadny PH do tego podklad z testosteronu i reszta lezy w diecie i treningu...

nie ma co przesadzac.

H drol z propem... Super bodziec do wzrostu...

skup sie na treningu i diecie i patrz w lustrze jak rosniesz w oczach

pzdr!
 
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 2:19 pm     

Nie kombinuj. Na pewno się ruszy na samym h drolu i propie zwłaszcza, że piszesz, że najbardziej zadowolony z hdrola byłeś więc i tym razem jak jesteś kawałek czasu off to będzie banan na twarzy i banan w slipach oczywiście.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 3:12 pm     

prolka bez sensu przy takim krotkim cyklu. Jak pisza koledzy. Fajny cykl zrobisz :


mały666 napisał/a:
jak tomczer to widze:
1-6 h-drol
1-8 prop
7- t-bol,mono pXs
koncowke mono zazebic z c-bolem
 
 
       
kizo 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 47
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 6
  Wysłany: Wto Cze 22, 2010 6:58 am     

no OK :twisted: to mi powiedzcie jeszcce jak z dawkami jechac propka... chodzi mi o całkowite minimum ino na podkład pod ph... 100 e2d... czy moge zejsc do 75..?
 
 
 
       
usekenator 

SOGI: 531

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 102
  Wysłany: Wto Cze 22, 2010 7:01 am     

mały nie jesteś, wiec ja bym leciał 100 pn/sr/pt i wsio :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Cze 22, 2010 10:18 am     

Dokladnie , pn/sr/pt po 100mg , w ostanich dwoch tyg mozesz zwiekszyc dawke na 150 3x w tyg.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10