Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 11:21 am     

a co tu wyjasniac. duze dawki hcg poprostu blokuja tylko dodatkowo przysadke i utrudniaja tylko prawidlowy odblok. zreszta stosowanie hcg w dawkach powyzej 500iu rzadko gdzie ma zastosowanie, i to juz o czyms świadczy, mamy sobie ulatwiac a nie utrudniac pct. kiedys mialem art na ten temat przez madego kolesia pisany ale nie pamietam gdzie to bylo i nei chce mi sie szukac
 
 
       
Gurth

SOGI: 117

Moderator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 109
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 4:25 pm     

http://www.primordialperf...ticles-hcg.html
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 6:34 pm     

z teori pisze ze podczas cyklu 250iu e4d lub 500 raz w tyg. po cyklu natomiast sugeruje obliczanie dawki kick startowej wg dlugosci cyklu. co dla mnie akurat przekresla wartosć praktyczna tego art, bo akurat w hcg takie sztywne normy obliczania to bzdura. w praktyce moze byc tyle roznych wspołczynników od ktorych moga zalezec dawki okres stosowanie i dlugos stosowania hcg ze zupelnie moze sie to nie pokrywac z takim obliczaniem. z praktyki tez ludzie bardziej sobie chwala 1000iu e2d lub 500ed pod koniec cyklu niz jak kiedys stosowano 5000iu co pare dni
 
 
       
Gurth

SOGI: 117

Moderator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 109
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 8:15 pm     

Obliczasz dopiero gdy zaczynasz po pewnym czasie, dłuzszym niż 2 tygodnie od rozpoczęcia cyklu. Jeśli zastosujesz wg zaleceń to nie musisz juz tego robić tylko po prostu walisz 250iu e4d lub 500iu ew

If you are starting hCG late in the cycle, one could calculate a rough estimate for their required hCG "kick starting" dosage by multiplying 40iu x days of LH absence. (ie. 40iu x 60 days = 2400iu HCG dose) Remember, since the testes will be desensitized later in a cycle, you will require a higher dose
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 8:35 pm     

no to wlasnei mowie. generalnie radzi nam brac podczas cyklu calego 250 e4d lub 500 ew. a jesli ktos inaczej to wtedy obliczac ,a generlanie kazdy leci pod koniec cyklu, ew w polowie i na konice jesli dlugi cykl. a takei obliczanie jest wogole nie praktyczne
 
 
       
Gurth

SOGI: 117

Moderator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 109
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 8:39 pm     

Nic nie stoi na przeszkodzie zeby spróbować zacząć brać hcg wg zaleceń czyli od drugiego tygodnia cyklu. Każdy robi jak uważa.
W tabeli podano jeszcze inny sposób brania hcg, który może Ci bardziej przypadnie do gustu
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 8:45 pm     

gurth ja to wiem ze tak jest najlepiej podczas cyklu. ale poprostu z wygody ludize biora pod koniec. bo wez dzieli 2000iu albo 5000iu na 250-500iu i reszte trzymaj w lodówce itp. latwiej podzielic na 2 i przywalic co drugi dzien i koniec amp i nastepna idzie. wiekszosc ludzi chowa saa pod lozkiem przed starymi a tu hcg obok majonezu ma polozyc haha
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 8:47 pm     

gurt skad ta tab masz. bo jesli dobrze kojarze to jest czesc jakiegos pct z uzyciem innych srodków tez, transdermal jesli to to o czym mysle i hcg jest tu dodatkiem stad male dawki 1000iu ew / ale moze nie stad skad mysle jest ta tab
 
 
       
Gurth

SOGI: 117

Moderator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 109
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 8:52 pm     

http://www.primordialperf...pct-thread.html
Nie musisz łączyć tego protokołu brania hcg z ich produktami.
W skrócie: do szczęścia potrzebujesz hcg, serm, resveratrol, wit E
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 9:00 pm     

to stad o czym myslalem. ale tam nei bardzo wiadomo skad te propozycje wziete, jakie zrodlo, najier jest o sermach , AI, ptem HCG, potem jakas reklama czegos zapewne. i nie wiadomo czy to jakis admin forum sobie stworzyl te dawki czy skads to zaczerpnal. mowie nie mozna sie trzymac sztywno regul dawek hcg tylko zaleznych tylko od dlugosci cyklu, inne potrzby beda po 16tyg na boldzie i testo w malych dawkach a inne po npp, meta, test, poprzez tren i wino konczac w duzych dawkch wszystko. a to jest tylko jeden z czynników. nie wydaje mi sie ze wtedy dawki 1000iu ew przez ostatnie 3tyg by cos zdzialaly.

do szczescia czasem starczy sam booster + AI. a czasem trzeba caly arsenal
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Mar 30, 2010 11:20 pm     

tu sie tomczer zgodze z tobą że to zależy od cyklu.ja po cyklu na propie,winie i oxandrolonie to sie bardzo szybko odblokowałem po cyklu buzerem.a po długim i z cięższych środków to na cyklu nie chciało hcg zadziałać a po nim musiałem cały arsenał odbloku zaprząc żeby to szybko poszło.
 
 
 
       
Huskyman

SOGI: 57

świerzak


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 57
  Wysłany: Sob Maj 01, 2010 7:13 pm     

Widze ze byl poruszany temat Citroseptu - testowal ktos juz go na cyklu?
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 4:23 pm     

lecialem ten citro. nic szczegolnego nie zauwazylem.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10