Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 10:44 am     

teoretycznie masz racje 666. tabletki powinny dzialac mocniej patrzac na ta sama ilosc mg. w praktyce sprawdze niedlugo. poki co kazdy mi mowil ze mocniej kopie inj. wiec albo tam byly zupelnie co innegom ale zawyzone stezenia dawali.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 11:17 am     

Do tej pory , praktycznie patrzac tabsy mocniej klepaly. Iniekcje tez fajna rzecz nie mowie ze nie. Zawsze wzamacniaja dzialanie tabletek.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 12:31 pm     

no też 2 op dostałem kiedyś w prezencie tego razaka.i nie wiem czy próbować.za mało na cykl,mało żeby dorzucić to do czegoś,a jak nie działa to szkoda dokupować.
tomczer ja też mam z tej pierwszej parti ale u mnie nie wytrącają sie kryształki.
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 9:05 am     

moge juz powiedziec conieco o tej metece inj razaka. a wiec pompa juz po 5dniach stosowania jest odczuwalna wieksza. zdziwilem sie bo liczylem ze dzialanie bedzie czuc znacznie pozniej niz w przypadku tabletek, a jednak juz cos kreci sie. raczje nie jest to po propie i trenie, bo propa czuje zawsze najwczesniej po 10dniach, trena natomiast wale malutka dawke poki co na poczatek wiec tez nie od tego. silowo zobacze czy cos ruszy dzisiaj. lece dawke mety 25mg ed (w treningowe staram sie brac minimalnie wiecej niz 1ml, a w nietreningowe ciut mniej niz 1ml), strzal leci zazwyczaj w godzinach 10-11. trening zwykle ok 14h i tego bede staral sie trzymac. o przyrostach bede mogl cos wiecej powiedziec za 2tyg gdzies.
aha jescze argument za tym ze moze to byc meta a nie cos innego. a mianowicie po mecie mam zawsze odrazu suche usta, wrecz pekaja non stop. i mam tak zawsze na mecie, na mdrolu podbnie bylo, choc nie az tak jak na mecie
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Maj 05, 2010 7:22 am     

po prawie 4tyg cyklu moge juz conieco powiedzie o tej metce inj. dzialalo to, ale raczej jednak nie jest to taka moc jak oral. tzn 30mg scantela klepalo mnie lepiej troche, pod wzgledem masy przynajmniej, czyli na scantelu 5-6kg przez 5tyg, przy ATD 25mg ed. przy mecie inj niecale 4tyg i jak narazie waga 3kg. ale atd daje e2d. choc moze to wynikac z tego fgaktu ze chyba mniej podlewa inj meta, bo na oralu mocniej podlewalo mimo wiekszej dawki atd. silowo doscy ładnie , porównywalnie co do oralu, no ale tutaj leci tez 50mg trenu e2d wiec to tez ma napewno wplyw. no i pewnie ten tren ma wplyw na podlewanie conieco. tak czy inaczej nie odczulem zeby inj byla jakims super srodkiem, mysle ze lepiej i taniej oral walic jednak. napewno lepiej o wiele by bylo walic 2x ed ta inj, i wiekszosc osób ktorami chwalila ta metke wlasnie tak brala. no ale 50mg mety oral tez napewno kosi pieknie wiec zadna filozofia.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Śro Maj 05, 2010 3:11 pm     

bylo do przewidzenia ze to kupa, nie ma co kombinowac na poziomie piwnica
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Maj 05, 2010 9:10 pm     

kupa to to nie jest. ale mocniejsze niz oral tez nie. wiec zalezy kto co woli. jesli ktos nie toleruje orali i ma odrazu jakis akcje ze strony zoładka czy jelit to inj moze walic wtedy. jesli jednak nie ma problemu z oralami to polecam oralna metke
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Maj 05, 2010 9:38 pm     

jak najbardziej trzeba kombinowac na "poziomie piwnica" zeby byc lepszym i wejsc poziom wyzej.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10