Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Śro Lis 12, 2008 11:57 am   Brzenk pokonany przez Polaka!  

Tego chyba nikt się nie spodziewał – złoty medal ręki lewej dla Polaka Lucjana Fudały z Jaworzna (MCKiS Tytan Jaworzno) w kategorii do 95 kg na „VI Pucharze Świata Zawodowców w Armwrestlingu – Nemiroff World Cup 2008” oraz brąz dla Rafała Fiołka z Żar (Szaki Club Żary) w kategorii do 63 kg.




„Pierwszy raz w Pucharze Świata Zawodowców wystartowałem w roku 2005. Wtedy w kategorii 86 kg zająłem miejsce piąte” - powiedział nam Lucjan Fudała po rywalizacji finałowej. „Do tegorocznego pucharu przygotowywałem się bardzo mocno. Do końca nie wierzyłem, że wygram z Johnem Brzenkiem. A tym bardziej cała kategorię. Ale widać marzenia się spełniają. Wszystkie walki praktycznie miałem w paskach, bo tak chcieli moi przeciwnicy. W rezultacie ja okazywałem się lepszy. Oczywiście u największego mojego rywala tej kategorii - Johna Brzenka z USA czułem bardzo duży opór. Ale dałem z siebie wszystko i wygrałem. Myślę, że John w pierwszym podejściu w eliminacjach trochę mnie zlekceważył i nie wyszło mu to na dobre. Ale ja, tym sposobem pokonując Amerykanina i innych utytułowanych zawodników, wszedłem bezpośrednio do finałów” - mówił dalej Lucjan Fudała.

Oczywiście Lucek z Johnem Brzenkiem spotkał się dwukrotnie: raz w eliminacjach i raz w finale.

Dobry start Lucjana oraz prawdziwego fightera z Żar – Rafała Fiołka sprawił, że w dniu wczorajszym polski team zdobył dwa pucharowe medale. W tym po raz pierwszy w historii startów polskich zawodników złoty medal. Przed nami dzisiejsze starty na rękę prawą. Mamy nadzieję, że i dziś zdobędziemy medale. Oby jak najwięcej!!!

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10