Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Lis 13, 2009 10:03 pm   Cyklon " B " :D  

mam juz obrane z ktorych srodkow skorzystam teraz, mianowicie bedzie to Deca enan prop i wino

z tym ze polecialbym

deka 1-12/14 tyg
enan 1-10
prop 1-12/14 (tu w zaleznosci jak bede konczyl deke bo propkiem bede ciagnal zeby zalagodzic)
wino ( w tabsach oczywiscie ) - i tu wlasnie nie wiem czy szarpac to o gdzies 4-5 tygodnia czy pod koniec ?
- do cyklu obowiazkowo kreatyna :) bralem do poprzedniego i musze powiedziec ze swietna sprawa z tego wzgledu ze mocno minimalizuje spadki jak i, ze pracujac fizycznie z saa nie bierzesz 100% na treningach tylko przeklada sie to tez na zajecia w pracy, dlatego kreatyna jest tu o tyle wazna by wzmocnic caly system + by uniknac szybszego przemeczenia itp :) taki typek z cypru mi to kiedys tlumaczyl.. gdybym nie testowal na sobie nie mowilbym glupot chociaz glownie chodzi tu zeby walic stacka podczas cyklu :)


jak myslicie ? :) licze na jakies dobre rozwiazanie

na kolejny cykl bede startowal z npp + prop + wino :)
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Lis 14, 2009 4:37 pm     

a co w takim razie na pct na prawdizwe spadki dasz?
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Lis 14, 2009 4:43 pm     

zrobilem tak na ostatnim cyklu i znacznie lepiej wyszlo niz bez dlatego bede stosowal to mur beton z tym, ze dopiero od polowy cyklu zeby sie zazebilo w trakcie z pct, wszystko jest przemyslane.
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Sob Lis 14, 2009 4:57 pm     

nie wiem po co kreatyna na cyklu, do tego by SAA "lepiej wchodzily" sa inne srodki
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Lis 14, 2009 6:17 pm     

rob jak uwazasz. jesli cie nadal kreta robi to ja bym robil mega cykle na krecie a nie saa
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Lis 14, 2009 7:07 pm     

dukeluke - co masz na mysli ?
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Sob Lis 14, 2009 7:33 pm     

z tego co zrozumialem zalezy Ci glownie na tym by dodac jakis srodek do SAA ktory by wszystko ladnie "powiazal" , tak ?
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Lis 14, 2009 8:21 pm     

to co mowisz wydaje sie ciekawe, wiec mozesz rozwinac

ale chodzi bardziej o cos takiego co sprawy ze bede wydajnieszy bo wiadomo na saa jest sie wydajniejszym ale ze wzgledu na prace nie chce zeby wiekszosc z saa sie przekladalo na to bym byl wydajniejszy w pracy tylko na treningu i tu wlasnie myslalem o jakims stacku ktory bedzie dodatkowo pobudzal itp
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Nie Lis 15, 2009 7:26 am     

musisz skorzystac z prohormonow do tego cyklu z SAA co masz. Jakich to juz sprawa indywidualna. Sa prohormony na pobudzenie mozgu , dodajace sily, dodajace oslonek musisz przejrzec oferty. Ja osobiscie tez robie cykle SAA dorzucam jakis PH typu aromX na zbicie estro co daje mi super samopoczucie, teraz zapodam cissus drol na cyklu. Mowiac szczerze to popytaj lepiej znajacych

Kreatyne zostaw po cyklu
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lis 15, 2009 8:40 am     

propa i dekę ustaw tak, żebyś bił testa ze 2-3 tygi po zakońćzeniu dekadurabolinu jeszcze.
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Lis 15, 2009 10:03 am     

widze ze jest jakies niezrozumineie miedzy wami. triple chyba mowi o zwyklym staku przed treningowym bo poprostu po calym dniu pracy juz normalnie nei ma checi i mocy na trening.
a na polepszenie wydajnosci soku sa inne rzeczy czyli np zbijanie estro, zbijanie SHGB w danym momenice cyklu, czyli w tym ja bym widzial ostatnie 4tyg cyklu dodac preparta urtix (pokrzywa zwyczajna) na zbicie SHGB lub dodac wino oral.

duke nie wydaje mi sie zeby zbicie estro tak bardzo poprawialo natroj na cyklu. raczej bywa odwrotnie jak sie zbyt mocno zbije etro to jest chujowizna jedny slowem bo estro sa na cyklu roniwez potrzebne. ale ta granica nie powinna byc przekroczona ani w jedna ani druga strone dlatego tak ciezko jest dobrac dawke AI do danej osoby i cyklu
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Nie Lis 15, 2009 10:19 am     

zbyt duze zbicieestro jest zle ale produkt AromX w jakis sposob podbija libido pomimo tego ze jest AI
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:59 pm     

tzn inaczej.. checi na trening są, moc tez jest, z tym ze tak jak mowie saa rozklada sie tez wydolnosciowo czyli bedac na soku jestem wydajniejszy w pracy i na treningu wykorzystuje moc soku tylko w polowie, wiec potrzebny mi srodek ktory zwiekszy moja wydajnosc poza saa zeby saa w wiekszym % mialo rozlozenie na treningu a nie na zapierdalanie w pracy
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Lis 15, 2009 9:02 pm     

powiem ci ze kombinujesz jak kon pod górke. ni chuja nie kumam o co ci biega. co chcialbys zeby w pracy saa nie dzialaly a na treningu cala pizde z nich miec. powiem ci ze w saa nie chodzi tylko o to ze na treninigu dzialaja przez co mozesz cwiczyc mocniej. ale dzialaja przez caly czas, przez caly dzien zwikeszaja wydolnosc orgaznimu, metabolizm, czyli pozwlaja przyswoic wieksza ilosc skladników odzywczych, w nocy lepszy odpoczynek dla org daja, zwiekszona regeneracje i o to wlasnie chodzi zeby dawaly to co daja przez caly czas, niewazny czy jestes w pracy , na silce , z dziewczyna w restauracji czy na miescie z kolegami.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Lis 15, 2009 9:39 pm     

kurw xD bo ja wiem o co mi chodzi tylko nie umiem przytoczyc tego tak jak powiedzial mi ten typek :roll:
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12