Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 8:29 pm   co z tym odblokiem..  

Panowie, rozmawialem dzisiaj z gosciem, stary wyjadaczem, wielkim jak gora siedzi w tym grubo ponad 20 lat i nie jakis ulany, a facet z sylwetka na miare kulturysty, gadam z nim od czasu do czasu i tak doszlismy do gadki o cyklu a odbloku, powiedzial mi cos takiego.. ze to zeby robic przerwe od cyklu min tyle ile trwal cykl to glupota, a zamiast tego na swoim przykladzie powiedzial ze robi cykle na dlugich estrach 3 msc co najlepsze z kreatyna, pozniej wchodzi na odblok ok msc niecaly pod koniec znowu kreatyna i ciagnie na niej miesiac i kolejny cykl czasem mocniejszy czasem slabszy.. wiec jak to wkoncu jest ? bo wlasciwie troche to juz zgubne :> z tego co slyszalem to kulturysci trenowani przez np Slodkiewicza jada bardzo podobnym schematem
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 6:35 am     

mysle ze takich rad jest tyle rodzajów ile takich wlasnie kulturystów. ja znam tez goscia co siedzi kilkanascie lat w tym. jest duzy. ale pojecie ma takieo o koksach jak ja 4lata temu. pewnie jakby ktos go poprowadzil to bylby o 10kg wiekszy i o 5% mniejszy bf mial teraz. takze to nie zawsze idzie z parze. niektórzy poprostu sa wielcy bo maja predyspozycje, a nie zawsze wiedze. nie wiem jak jest akurat w tym wypadku. w to ze pct przynajmniej tak dlugie jak cykl to taka bajka troche dla poczatkujaych. bo jak ktos jest caly rok na bombie nieraz bo myslisz ze potem robi rok czy nawet pol roku pct? watpie. 2-3 miechy w najlepszym wypadku. ludzie ktorzy juz siedza w dopingu ostro robia własnie albo cykle dlugie roczne, albo krótki 4-5tyg on, 4tyg off, i znowu 4on. i takich kilka mikrocykli
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 7:19 am     

czyli wlasciwie pozostaje tylko testowac na sobie, bo tez nie mozna sie kierowac ciagle jednym
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 4:14 pm     

mam kumpla, który wogóle nie stosuje odbloku, jedzie tak dobrych pare lat
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 4:23 pm     

nie no.. bez odbloku to juz raczej hardcore xD jednak o jajka bym sie bal %-)
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 4:26 pm     

znam jego kobite i jakoś nie narzeka lokurvaa
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 7:42 am     

moze jakby narzekala to by w pizde dostala. hehe. zapewne nie narzeka jak jest na bombie, ale po zejsciu z bomby napewno ma spadek libido, nie ma takich mocnych. no chyba ze ma 20lat to mu jescze stoi dzien i noc
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10