Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 8:44 pm     

na sile to jest przedewszystkim odpowiedni trening!! ph-acze oczywiscie, ale podklad z testa obowiazkowy. przy odpowiednim zarciu nie nabierzesz za duzo masy, a nadmiar wody zbijesz ograniczajac sod w diecie i kilkoma wizytami w saunie. spalaczy nie polecam, na zakonczenie cyklu srodek typu oxanabolon, superwar, czy tren jak znalazl, a zacznij z grobej rury np od mdrolu, czy hdrolu ;-)
 
 
       
BuuGii 

SOGI: 89

świerzak
BSkorpion


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 89
  Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 12:13 pm     

trening odpowiedni w 100% !! sauna odpada :sad: mysle ze jednak zdecyduje sie na skok wagowy ...mowisz zeby dorzucic m drolla lub h drolla czy 3 metylowe srodki to nie za duzo wydaje mio sie ze tak ..?
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 3:38 pm     

nie 3. jesli dasz mdrol lub hdrol to potem zakoncz np supervarem(nie jest mocno szkodliwy) i w sumie masz 2 metyle. moze tak byc
 
 
       
BuuGii 

SOGI: 89

świerzak
BSkorpion


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 89
  Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 3:41 pm     

hmm musze to przemyslec bo mam juz oxanabolon i supervar jak bym zastapił oxe m drollem to oxanabolon była by na kolejny cykl...
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 3:52 pm     

tak zastap oxe mdrolem lub hdrolem. mysle ze do twojego celu lepiej sie nada supervar niz oxa. zresztana pozadny cykl z oxy 2 puchy by sie przydaly. niby z supervarem tez 2 puchy ale wydaje mi sie ze supervar przy 3kap dziala juz dobrze, natomiast oxa lubi wieksze dawki z tego co czytalem. na necie jest relacja goscia ponad 100kg robil cykl najpierw na 5-6 tyg oxy potem 5tyg supervar i pisal ze ogolnie jest bardziej zadowolony z supervaru, natomist ze oxy trzeba miec 2puchy
 
 
       
BuuGii 

SOGI: 89

świerzak
BSkorpion


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 89
  Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 4:06 pm     

wydaje mi sie ze to kwestia indywidualna znajomy robił cykl oxanabolon + mega zoll byłem w szoku działania przyrosty naprawde konkretne i mega siła...jest gdzies na forum nawet krotka relacja z tego...pod koniec tygodnia musze podjac decyzje albo skok wagi albo sie trzymam bo jak skok to musze zaczac masowanie cel na grudzien a czas ucieka ....chciał bym zeby sie ktos wypowiedział na ten temat kto trzymał wage i robił siłe i ktos kto nie patrzył na wage i nawalał siłe jaka była roznica ( skok mocy)..?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10