Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sie 16, 2009 7:51 am   OMA OMA - co z ta omą?  

nie wiem czy to jelfa odwala lipe czy co ale faktem jest ze wyszlo kilka parti omy ktore nie klepia nic a nic. znam juz 4 przypadki, gdzie ludize robili badania po kilku tyg omy dawki od 500 do 1000 ew i wyniki tescia kilka punktów ponad norme gdzei po dobrym propie jest juz kilkakrotnie podwyzszone. przyrostów tez nie odnotowali. czyzby jelfa lecialsobie z nami czy jakies podróby sa na rynku tak dobrze zrboione. podejrzen jest to ciagle wstrzymywanie produkcji przez jelfe i wznawianie. kiedys nikt nei narzekal na omo czy prolo
 
 
       
mmk666

SOGI: 359

Główny zadymiarz


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 355
Skąd: Łódz
  Wysłany: Nie Sie 16, 2009 9:32 am   Re: OMA OMA - co z ta omą?  

tomczer17 napisał/a:
nie wiem czy to jelfa odwala lipe czy co ale faktem jest ze wyszlo kilka parti omy ktore nie klepia nic a nic. znam juz 4 przypadki, gdzie ludize robili badania po kilku tyg omy dawki od 500 do 1000 ew i wyniki tescia kilka punktów ponad norme gdzei po dobrym propie jest juz kilkakrotnie podwyzszone. przyrostów tez nie odnotowali. czyzby jelfa lecialsobie z nami czy jakies podróby sa na rynku tak dobrze zrboione. podejrzen jest to ciagle wstrzymywanie produkcji przez jelfe i wznawianie. kiedys nikt nei narzekal na omo czy prolo



Hm ja ostatnio widziałem nową serie omki i działała na pacjenta :mrgreen:
_________________
–Radosław jestem. Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba.
–Mirosław. Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. Amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja.
–Zbigniew. Brawurowa jazda samochodem Cinquecento.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sie 16, 2009 4:25 pm     

wlasnie jedni mowia ze dziala inni ze nie. osobiscie widzialem badania 4 kolesi i ich poziom testa po 5tyg cyklu byl jak po jakims trubulusie tylko
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 16, 2009 7:12 pm     

tomczer17 w tych nowych opakowaniach ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sie 16, 2009 8:08 pm     

tak wlasnie w tych nowych mówie. nowy design. nie wiem ktore serie dokladnie. bo widze ze czesc ludzi pisze ze jest ok, wiec bycmoze tylko czesc jest lipna. co zreszta mozna bylo zauwazyc bo ogolnie oma poszla o jakies 5zł ostatnio do góry. a niektórzy maja cene wrecz 5zl mniejsza niz byla, tłumacza ze chca sie wyzbyc tego co zalega ale ja cos w to nie wierze bynajmnej w tym okresie kiedy ome ma juz malo kto bo znowu produkcja stanela
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 16, 2009 9:08 pm     

no wlasnie , to jest to , huj wie co jest dobre. Dlatego ja wole tzw PH + propa i .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Sie 17, 2009 9:12 pm     

no tak. ale dobra oma to jednak daje kopa mocniejszego niz prop czy enan
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sie 17, 2009 10:23 pm     

no to w takim razie ja dobrej omy/susty nie widzialem juz 14lat
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 18, 2009 8:28 am     

oma to jednak oma. ma moc i jest najtanszym tesciem na rynku. w dodatku apteka. tzn kiedys byla ta pewnosc ze apteka dobra teraz to sam juz nie wiem. mowisz 666 ze mocniejszego kopa miales po propie niz po omce? dziwne. ja sie nie spotkalem z takim przypadkiem. zreszta wiele osób w tym zawodowców uwaza ze ludzie robia duzy bład na poczatku kariery z dopingiem bo zaczynaja od omy wlasnie. a jest ona mocna. albo ze jak ktos robi np kilkumiesieczne cykle z przejsciem na rozne estry to nie zaczynacod omy tylko od enana bo wtedy progres bedzie staly a jak zacznie sie od omy a potem przejdzie na enana to przyrosty moga stanac bez mocnego zwikszenia dawki
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sie 18, 2009 9:10 am     

wlasnie moze stad poelega mityczne dzialanie tego srodka od gadek dzieciakow. Poza zalaniem woda brak jakich kolwiek innych efektow.
Przydatny to srodek jest do dlugich cykli bo jakis androgen dobrze brac. Ale zadna super sprawa. Prop to porp.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 18, 2009 10:28 am     

ja nie mowie ze to super srodek. bo sam głownie propa uderzam. na zalanie bierze sie antyaroma i po klopocie. jak moze byc brak efektów skoro jest to zwykly mix testosteronów to tak jakbys mowil ze łaczac 60mg propa + 100mg enan + jeszcze inny estr nie ma efektów. podelem przyklad tylko taki. tesc to tesc. kumulacja w organizmie wzrasta i robi taka robote jak kazdy inny tesc. ale retencja jest wieksza to fakt. i nie mowilem tu o dzieciakach ktorz sadza ze skoro po omie poszlo 10kg a po propie 4kg to oma jest bogiem tesci. ja mowie o zawodowcach ktorzy stosuja ome np w przypadkach takich ze po anapolonie w sporych dawkach przejscie np na enan czy cypio bedzie powodowac zastój. dlatego zalecane jest stosowanie omki i to nawet podkuwanej jeszcze propem, wtedy progres jest dalej, oczywiscie dobrze do tgo tescia jescze cos dorzucic, np npp.
niezaprzeczalnym punktem oplacalnosci omy jest cena.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sie 18, 2009 12:40 pm     

powiedz no mi skad Ty wiesz co stosuja wszyscy zawodowcy?
Nie zuplenie kazdy tesc to tesc.
O dzieciakach Ty nie mowiles ale ja o tym wsponialem i uwazam w przewadze trenuja niestety na silowniach dzieciaki i malo co wiedz i oni glownie roznosza ploty.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 18, 2009 2:37 pm     

to moze inaczej. nie wiem czy stosuja. ale wiem ze tak radza ludziom, ze oma ma wiecej mocy niz np enan/cypio i ze np po anapolonie lepiej dac mix niz enan.
a co do dziciaków i plot o omce to tu jest zupelnie inna sprawa. dlatego ze dziecki wala na pierwszy raz ome i to pozwala im sadzic ze jest mocna, bo koledze po propie np poszlo o wiele mniej niz komus na omce, o retencji nie maja pojcia jeszcze. ale nie o tym tu mowa, bo ja sie tym nie sugeruje
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 10