Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Pon Maj 25, 2009 3:00 pm     

oxa z reguły tez nie blokuje a jednak libido siada, bo caly anabolizm tak dopierdala, ze testosteron idzie w jedna stronę. A też jest łagodnym ph. Mega Zoll, epi tak samo czyli jest działanie, ale libido siada po prostu nie ma się ochoty. Gdybym opieral sie na suchych faktach to bym nie pisal co i jak, ale duzo ludzi, z którym poleciłem i doradzałem z ph tymi z reguły "lajtowych" czuło głównie problem z "chęcią". Więc się tym info dziele. Zrobi jak zechce.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Maj 25, 2009 4:34 pm     

epi na libido nie wpływa ujemnie. sporadyczne przypadki. oxanabolon obniza,i to w duzej wiekszosci przypadków, szkodliwosc oxa na watrobe tez jest wieksza niz w przypadku epi. powiem takjesli jestsiano to moze walnac i arremedex i tribosten ale bez tribostenu tez bedzie dobrze. pamietaj ze arremedex to połacznie novedexu i 6oxo i jescze paru dodatków, wiec jest to dosc mocny "stack". teoretycznei bo w praktyce nie szamalem
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Pon Maj 25, 2009 7:17 pm     

tomczer 5 ode mnie smigalo na oxie i to dwoch jebalo dawki 3x3 dziennie wariaty i zero problemow z watrobka jak i pozostalych choc smigali 3x2 dziennie i samo solo a prawie 2 opakowania poszly. Z potencja nie bylo problemu tylko brak ochoty, bo pyta stala, ale ochoty nie bylo. Jeden odblokowal sie tribostenem jak jeszcze byl 3 opakowania zjadl i sie odmulil i ruchal jak rocco. Reszta i pct assis jeden a pozostali 6oxo extreme najbardziej polecane bylo 6oxo w dwoch opakowaniach 2 tygodnie ladowanie a pozniej mniejsze dawki i do konca puch ( 120kapsow). Tu z blokiem bardziej dzialala psychika i to, ze zajebiste treningi i ten tesc byl wysysany przez ten zapierdol i po prostu trzeba bylo sie odmulic.

no nic jak juz mowilem tribostenu nie ma wiec temat z nim odpada.

mozna tez 6oxo zafundowac sobie i 2 opakowania wystarcza na maksie + do tego z promo cr2 jedno opakowanie na cykl i jest jak nalezy bo ta kredka zajebista jest stara wersja dzialala jak nalezy a ta nowsza z 1 partii to klepie ze szok juz jedna mam odlozona.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Maj 25, 2009 7:46 pm     

a ochota na sex to tez zalicza sie do libido. jak kolesie młodzi to pałka bedzie stała i tak i tak.
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
   Wysłany: Pon Maj 25, 2009 8:23 pm     

mlody czy nie mlody roznie bywa ci co bombowali chocby na oxie 19/22 lata i siusiaki przed tak jak piły husqvarmy a i tak ochoty nie bylo w czasie cyklu. niedlugo ja wchodze to sie zobaczy co i jak :shock: no, ale jest w PBS supel taki do cyklu, ze nie powinnobyc problem :shock:
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Maj 26, 2009 7:35 am     

tomczer17 napisał/a:
a ochota na sex to tez zalicza sie do libido

Dla mnie to właśnie jest libido.
siusiak napisał/a:
PBS supel taki do cyklu, ze nie powinnobyc problem

zdradź nam co to za tejamnicza mikstura :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Wto Maj 26, 2009 3:04 pm     

A co myslicie o zastapieniu tribustenu clomedem? Bo fakycznie go na stanie nie ma a clomed dostepny??
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Wto Maj 26, 2009 4:12 pm     

Pct Assist wez bedziesz zadowolony

mam ostatia sztuke jak cos zapraszam na pw
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10